Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek

  1. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wie ktos moze jak zdemontowac ten emblemat z galki zmiany biegow by go nie uszkodzic? Chcialbym go przerzucic do nowej galki bo tam mam pekniety a nie chcialbym zniszczyc i tego.
  2. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To trzeba cofnąć do zdjecia;)
  3. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podważasz tą obwódkę naokoło mieszka i wychodzi do góry podważasz tą obwódkę naokoło mieszka i wychodzi do góry nie połamię tam niczego ? łatwo się poddaje - poza tym gdzies w tym wątku jest ze zdjęciem nawet - w warsztacie też Dzięki! znalazłem
  4. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podważasz tą obwódkę naokoło mieszka i wychodzi do góry nie połamię tam niczego ?
  5. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktoś może instrukcję demontażu gałki zmiany biegów?
  6. u kreatorów mocy w benzynie bez zniżek dla mojego auta krzykneli 1400
  7. Kunio, jaka cena? Pytałeś może o szansę na grupowy?
  8. Wszystko zależy od ilości chętnych dlatego tak jak pisałem proponuję do końca miesiąca dać sobie czas na zastanowienie i zamknięcie listy:)
  9. Ja też próbuję się do nich dobić i cisza. Próbuje jakieś grupowe w Wawie ogarnąć. a co myślicie o Kreatorach Mocy?
  10. Dzwoniłem dziś do Chip tuning, podniesienie mocy, usuwanie filtra dpf, filtr cząstek stałych. Przy min. 3 chętnych można negocjować już cenę. Przy moim silniku koszt w standardzie bez zniżek to 1400 zł. Proponuję do końca miesiąca zamknąć listę i działać w czerwcu. Czekam jeszcze na informację zwrotną z MRMOTORS. Prośba o wpisywanie się na listę jedynie zdecydowanych na 100% osób.
  11. Ja na 90% tu: http://www.europol.com.pl/statyczne/chorwacja/chorwacja_raj_na_ziemi.jpg akurat tego co na zdjęciu nie polecam Czemu nie polecasz? Ja byłem tam kilka lat temu i bardzo mi się podobało. A jeśli ktoś lubi fotografię to zdjęcie na prawdę piękne wychodzą
  12. sebek opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Potrzebuję numeru części. Centralny zamek nie otwiera drzwi. Z informacji jakie mam trzeba zmienić zamek z siłownikiem. Chyba że ma ktoś taki na zbyciu? Czy do sedana jest taki sam jak do kombi?
  13. to może zrobimy listę chętnych? Już wstępnie rozmawiałem z MRMOTORS w sprawie mojego auta więc może grupowo będzie zniżka. Dopytam ilu trzeba nam chętnych na grupowy 1. sebeksitek 2. Awra 3. krzysiekvtec 4.
  14. Właśnie szukam perforowanej by do kierownicy pasowała
  15. od A3 to chyba mają mieszek trochę mniejszy?
  16. Rzeczywiscie fajna, ale jak Kolega wyzej pisze, nie znalazłem takiej na allegro. A samą gałkę można przełożyć i zostawić mieszek?
  17. Rozumiem, że jeśli kupię coś takiego NOWA ORYG. GAŁKA AUDI A4 S-LINE S4 B6 B7 Skóra!! (4226682853) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to nie powinno być problemu z montażem i pozostawieniem starego mieszka?
  18. Ja również piszę się w Wawie
  19. Ma ktoś może instrukcję jak go wymienić? Jaki jest numer tej części?
  20. A czy wszystkie kierownice (multi i bez multi, cztero i trójramienne) mają taką samą wielkość? Chciałbym jakąś mniejszą zamontować niż moja plastikowa standardowa bez multi czteroramienna.
  21. sebek odpowiedział(a) na sebek temat w Audi A4 B8
    I tylne drzwi nie zawsze mozna otworzyc od strony pasazera. Tak jakby centralny ich nie otwieral bo od wewnatrz mozna. Moze to miec zwiazek?
  22. sebek odpowiedział(a) na sebek temat w Audi A4 B8
    Tak, dokladnie tak jak napisales
  23. sebek odpowiedział(a) na sebek temat w Audi A4 B8
    Zrobilem jak napisales ale podniesie sie ze dwa czy trzy razy i znow jest tak samo:(
  24. sebek odpowiedział(a) na sebek temat w Audi A4 B8
    U mnie podnoszenie auto przy pomocy guzika działa normalnie (po stronie kierowcy, po pasażera nie, czy to norma? ). A w jaki sposób się przyucza? Pamiętam, że robiłem coś takiego gdy miałem a3, ale już nie pamiętam jak:)
  25. sebek opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Ustawiłem w moim B8 Convenienc Open dla przednich i tylnych drzwi na ON, jednak domykanie / otwieranie z pilota nie działa. Co może być przyczyną?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.