Treść opublikowana przez winczako
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zima idzie!! a nie mi tu o gwintach!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi by bardziej pasowało w środku tygodnia . ale nie w przyszlym tyg.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ojtamojtam - jutro posprzatam
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
dzięki 0-200 jeszcze nie chcialbym go tak przeciągnąc. Poczekam do wymiany oleju do..... piatku . pierwszy tysiac za mną. Pierwszy porzadniejszy start za mną. Sprzeglo trzyma przyzwoicie :banan:wkleja w fotel i robi mnóstwo pisku . 0-100 ---> 5,44sek Niezle jak na kombi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chlopaki, dzięki za spotttkanie Miło było poznać nowe (dla mnie) twarze i odwiedzic Jędrka Fura nahałasowała, ale tylko na lpg. Temat "bujania budą" ktory przyznam po raz pierwszy pojawił sie przy kolegach (az wstyd ... ;( ), po przelaczeniu z lpg na pb, został rozwiązany migiem. Głównym problemem były rozjechane "stare"mapy lpg, na "nowych" mapach pb. Kłócily się - jak to baby !
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
devastation, bywa . Kupuj esę, to spokojnie bedziesz mogl z podatku schodzic dbając o nią ) btw, może to dlatego ze dlugo nią nie śmigałem, ale zapierdalacz się zrobił konkretny .:dancing:Dwa TIRy pod rząd i z 80 się robi 180.... Z kilometra na kilometr jest coraz lepiej . Naprawdę ciekawi mnie ile wypluje na hamowni btw2. mgiełkowe spryski dają też radę.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jedrek, ja na pewno bede w bydg!! podeslij mi kom do siebie. :wink:
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
tak tak, ja wiem. Juz w passacie wymienialem. Ale zeby zdiagnozowac który to czujnik, trzeba dostac sie do sterownika xenonów. .\ Samochód 3 tyg wisiał w powietrzu na wwyciągniętym max czujniku, wiec to moze byc przyczyna jego uszkodzenia/"depresji" .
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
ESa jest bardziej "dzika", lepiej reaguje na gaz i lepiej idzie w dolnych partiach, duzo lepiej. O górze nie mam na razie zdania, bo staram sie na razie nie wchodzic na obroty >4000rpm. Z ciekawszych mniej milych rzeczy jest fakt, ze wywalilo blad poziomowania xenonów, a interfejs mechanika nie moze sie polaczyc ze sterownikiem xenonów... Dzis ma przywiezc inny - zobaczymy. Jak nie urok to.... .
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
naście ......
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jest szansa ze w czwartek tak czy siak bede w bydg, wiec moze by sie udalo
-
S4, Dystanse? jakie? Opony i quattro
Ale przy et40 8j i dystansach 12mm z kołnierzem tez beda wystawac poza obrys? czy bedzie podobnie jak ET 30 przy 8,5j bez dystansów? macie jakis link do takich dystansów? gdzie najlepiej kupic? jaka powinna byc ich cena? bo nie ma o tym bladego pojecia....:dontknow:
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
sadze ze seria pobita
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
kolektor się nie grzeje faktycznie!!!! huuuuuurrraaaa!!!
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
no moglem... zmierze po . Koszty przerosly moje oczekiwania prawie dwukrotnie.... No ale mam nadzieje ze teraz bedzie spokoj Kompresja raczej bedzie duzo lepsza/książkowo fabryczna ze względu na trzymającą górę i dół, do tego zmienila sie dlugosc kanałow - ze względu na grubą uszczelkę pod kolektor dolotowy, wywalone są katy, wstawiona rura. A no i powyższa uszczelka ma za zadanie niedopuszczac do tak duzego nagrzewania calego dolotu wraz z kolektorem (podobno daje duzo lepsze efekty niz cold air intake typu carbonio), więc zakładam że bedzie lepiej niz dobrze. Dzis odbieram , ale zaczym bede go mogl przegonic, mam zrobic 700km spokojnie. Dzis sie to raczej nie uda... Będę cwiczył silna wolę :polew:
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
jeszcze bez chłodnic, więc na chwilę tylko . Ale mruuuuczy az milo na sercu... ponad dwa tyg bez samochodu... myslalem ze wykituje, bez jaj.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Nowek - na to wygląda. I wygląda też na to, że bez dystansów sie nie obędzie A tak btw - ZAAAAAAAGAAAAAADAAAAAAŁŁŁŁŁ 10 min temu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :banan::naughty:
-
Jakim momentem dokręcić fazatory w BBK S4 B6 - SZYBKA POMOC POTRZEBNA
:friends:dzięki !! )))))))))))))) Jutro plan na pierwsze odpalenie maszyny
-
Jakim momentem dokręcić fazatory w BBK S4 B6 - SZYBKA POMOC POTRZEBNA
Fazator to to kółko grube na szczycie , o tym piszesz z tymi nm?
-
Jakim momentem dokręcić fazatory w BBK S4 B6 - SZYBKA POMOC POTRZEBNA
nie jestem zarejestrowany na torrenty org.... wilku, dzieki, lepsze to niż nic. Wandej, a Ty masz u siebie to? sprawdzilbys? ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- na ten moment moje dokrecone sa 12...
-
[B6 AMB] 1.8T AWM Quattro
ja pie****e chyba bym się pochlastał pół roku nie jezdzac przez bzdury.... ps. fajna
-
Jakim momentem dokręcić fazatory w BBK S4 B6 - SZYBKA POMOC POTRZEBNA
Jakim momentem dokręcić fazatory w BBK S4 B6 - SZYBKA POMOC POTRZEBNA
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
na pewno! spokojnie, robili to profesjonalisci
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
podobno tak
-
S4, Dystanse? jakie? Opony i quattro
nie mam uprawnien....