Treść opublikowana przez winczako
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
19" odpada Torunski urzad dróg nie przewidział możliwości jazdy na takich butach
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
DTM, BBSy mi się średnio widzą akurat do mojego koloru.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
nie widzi mi sie...
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/145/3727/16721982/tomason-tn4-1681.jpg Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/19/7455/34711196/tomason-19-02-kopie-591916772537189429.JPG Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.tomason.de/images/gallery/preview/0e93c22e38e22a633810cb407dfe56e5.jpg A podaj jakieś inne alternatywy dla srebrnego... może mi coś umknęło.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Prosze Cie... zepsujesz auto Te felgi maja strasznie tani, zeby nie powiedziec "allegrowy" design... ale jesli Ci sie podobaja, to luz. Jest znacznie wiecej fajnych wzorow do eSki. Wlsnie sęk w tym że mi się podobają, a nie mogę znaleźć innych rownie mi pasujących. Z tego powodu nie kupilem na poprzedni sezon... po prostu mi nie pasiło nic.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
szukalem takiego kontaktu przez 4-5 m-cy, bez efektu, a teraz kiedy kupilem juz dwumas piszesz mi coś takiego ... aaaaaaaaaaa . Juz po frytkach w kazdym razie.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
tak, z jednego prostego wzgledu - cena sprzegla JHM po oplaceniu cła i podatku to prawie 9tys zł. Drobna przesada.... w tej chwili mnie na to nie stać. Próbowałem długo załatwic z jhm zeby mi jakos inaczej to wysłali, albo z jakas inną ceną... ale niestety sie nie zgodzili. Za to zamówiłem ta uszczelkę pod kolektor termoizolującą z JHM... za ponad 8 stów (+cło i podatek), co ponoć daje świetne efekty - zobaczymy. I tak pewnie popłynę z dychę na tym wszystkim, no ale cóż - eSa jest warta. Sprzęgło będzie wzmocnione. Jak tylko od swojego mechanika odbiore , a nie wyjdzie za duzo jakichs niespodziewanych wydatków, to robie downpipe i jade go juz ostatecznie wystroić. Potem regulacja gazu i w marcu test na niemieckie autobany --->narty Chcialbym tez na wiosne kupic felgi tomason tn4 18" i musze dostac 2 takie opony jak mialem bo popękały w zeszłym sezonie i sie do niczego nie nadaja... a jak nie 2 , to bedzie trzeba wyrzygać na 4. Reasumując niekończące się grube wydatki.. Na swoje pocieszenie moge dodać, że wczoraj jak wsiadłem do matki paska CC 160KM to zastanawiałem się, co się zepsuło, ze ten samochód nie jedzie...
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
nieee . ---------- Post dopisany 05-02-2013 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 21:28 ---------- No to nie wiem czy zupelnie potrzebnie, ale eSka zostanie pozbawiona serca na jakis tydzien.... w tym czasei chcialbym sprzeglo z dwumasem tez wymienic, ale.... jest problem z dostepnoscia sprzegla dal mojego VINu......
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Potrzebuje pilnie sprzęgło LUK do S4 B6 o numerze (koniecznie, bo byly dwa) : 624331500. Proszę o jak ajszybsza odpowiedz. pozdro Paweł W.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
potrzeba mi zaworu PCV nr 10 na rysunku. http://img526.imageshack.us/img526/8417/247103900.png nr zdaje się 077103245B
-
[B6 BBK] Moje S4
przy naprawde mocnym pałowaniu w miescie zdazylo mi sie zobaczyc na wyswietlaczu 36l/100km średnie...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ma ktoś jakies zniżki w ASO?
-
[B6 AWX] by smuggler
a4 ładne i z potencjałem modotwórczym . Co do szyberdachu, nie wiem jak inni. ale ja prawie nie korzystam.... taki bajer , ot.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
eeee tam, brakuje co najwyżej potencjału, poza tym jest w kazdym względzie lepszy (mówie o 4.2).
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Bartek (bula87), jak pyknę w końcu coś wartego to pewnie wyślę, narazie to się nie nadaje. . Bartek (Bart-S), nie było tym razem na dane sie spotkac, ale okazji mam nadzieje nie zabraknie A tu 30 sekund malutkiego funu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w środku dnia pod UP...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeszcze raz dzięki za wycieraczki Ja to chyba za każdym razem bede mial jakieś przeboje w tym poznaniu....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko żeby aku Ci nie siadł Winczako:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak wytrzewieje to: 1) Piechol 2) Bart-S 3) Pepin? 4) Baartas 5) Maxcudo 6) Winczako
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na auchanie jest sporo miejsca do zabaw:-). Ja dopiero kolo 18 bede z poznania wyjezdzal... zobaczymy, bede dzwonil, moze kolo 20 jeszcze bedziecie :-(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja raczej ppowinienem sie pojawic jesli jest spocik w niedziele :-) ok 16 .
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kurna... a w niedziele?
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Powinienem zawitać do was w P-niu w niedziele . Takiee tam samojebki z ręki w torunskiej pierwszozimowej scenerii
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hejahej jedzie sie ktos poslizgac? jakby co 693432588