Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taaaa szczególnie jak błądziliście ... :polew: :polew: Ja mówię o powrotnej drodze a w tamtą stronę wlekliśmy się i czekaliśmy na Was. Jakbyśmy nie zjechali i zatrzymali się to ani do Krakowa byście nas nie dogonili :gwizdanie: ach jak te b5 zapierniczają no no kiedyś cza będzie to sprawdzić :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no się domyślam :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spocik udany... tylko jakies ściule jechały A4 ... Bo jakaś B7 tarasowała lewy pas :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: ku.wa ostatni raz jechałem z wami na jakiś zlot to jest niebezpieczne :evil: No co, ja jechał spokojnie za Tobą ale jak zacząłeś się oddalać to stwierdziłem że muszę lekko przyspieszyć no i musiałem uciekać gdzie pieprz rośnie bo jakieś czerwone b5 zapierniczało na złamanie karku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spocik udany... tylko jakies ściule jechały A4 ... Bo jakaś B7 tarasowała lewy pas :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: ku.wa ostatni raz jechałem z wami na jakiś zlot to jest niebezpieczne :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak to jest Diman... kupuja fury za 8 tysi i wielkie kozaki ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
jakie Gliwice może ty ja do Knurowa nalezę :gwizdanie: dzięki za spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
więcej razy z tymi b5'tkami nie jadę same napinatory pozabijali by nas
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Siemian ... :polew: na pewno nie on bo on ma już zlot opłacony :gwizdanie:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jeszcze troche i po mrozach ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nareszcie bo już bym auto umył i wyczyścił :kox: bo syf już taki, że masakra ;(- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No coooo siedzisz w tym allegro jak cep zamiast sie umowic z Patrykiem w Gliwicach na program ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :decayed: :wink4: on już się takimi starymi wozidłami nie zajmuje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmm zależy jak mocno będę miał turbinę zagrzaną ale myślę że max 5 minut mi to zajmie ale jak chcesz to możemy poczekać parę minut Nie nie trzeba, powinienem zdążyć ale jakby co to zadzwonię, nie śpiesz się i oszczędzaj turbo spoko- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmm zależy jak mocno będę miał turbinę zagrzaną ale myślę że max 5 minut mi to zajmie ale jak chcesz to możemy poczekać parę minut- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
no to teraz możesz zdradzić nicka miękkiej pytki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:mys Widzę że sam nie wiesz że masz rzepa na ogonie :polew: no żebyś wiedział, że jakiś rzep się mnie czepił na wieczór Widzę w Kato też go nie chcą a on na siłę :polew: :polew: no an już tak ma- Spoty Katowice i okolice
zadzwonie jak będę jechał , nie wiem jeszcze czy na 100% pojade bo jestem przeziębiony No ja trochę też ale muszę jednej gnidzie coś przywieść Nooooo ja myśle... ba ja specjalnie przyjade :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: To ja nie jadę :tongue4: :tongue4: A tak poważnie to niestety będę w robocie ;( SCC zielony parking z króliczkiem Playboya :polew: :polew: Keżor znowu się zagapił i nie zaktualizował pierwszego posta :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a gdzie te napinające się mendy zwane moderatorami- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:mys Widzę że sam nie wiesz że masz rzepa na ogonie :polew: no żebyś wiedział, że jakiś rzep się mnie czepił na wieczór- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to już musisz sam przezwyciężyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe mi się widzą inne ale skąd tą kasę brać ;( okradaj babcie na mieście [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 14:30_________________________________________________P.S. ja tak robię i żyję :polew: :polew: :polew: :polew: chyba jednak to nie dla mnie, nie potrafiłbym komuś krzywdy zrobić dlatego ci proponuje babcie one się nie umieją bronic :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe mi się widzą inne ale skąd tą kasę brać ;( okradaj babcie na mieście [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 14:30_________________________________________________P.S. ja tak robię i żyję- MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Lusterko może wyglądać tak samo jak to z B7 ale ze względu na kolor (J50) można potwierdzić, że pochodzi z Q5 lub Q7. Osłona dla wiązki przewodów tego modelu to 8R0 857 593 J50. no właśnie koleś z ASO mi tak powiedział i nie mógł mi pomóc bo nie miałem nr ;( ale już mam wielkie dzięki za pomoc jak zwykle na forum :notworthy:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman też jedziesz? Mario da znać dzisiaj a i ja bym się przejechał [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 10:56_________________________________________________Ja jadę na 14.00 do TG więc później mam wolne i mógłbym się przejechać no ja dzisiaj też mam wolne i może bym się właśnie przejechał możemy się zgadać ja muszę trochę w końcu silnik dogrzać bo ostatnio same krótkie trasy robię Wiesz ja tam nie byłem to fajnie by było aby właśnie się zgrać w jednym miejscu i pojechać razem. Na PW wyślę Ci mój nr telefonu to puść dzwonka to się potem telefonicznie dogadamy oki nr poszedł będzie tak daleko to się na A4 gdzieś zgadamy chyba że chcesz ze mną pomykać moim brudasem- Spoty Katowice i okolice
pod warunkiem, że nie będzie z wami tego niskiego gieja z urodą persa [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 11:08_________________________________________________ no właśnie się zastanawiam czy nie podjechać ale czy tam ktoś wtedy będzie oprócz mnie nie bój żaby tatko... a później idziemy na galerianki u mniam to się chyba ojcze przejadę do was ale kurde byłbym bez mojego małego wabika na laski pod imieniem Wiktor więc słabe będzie pewnie branie na starego ojca- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman też jedziesz? Mario da znać dzisiaj a i ja bym się przejechał [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 10:56_________________________________________________Ja jadę na 14.00 do TG więc później mam wolne i mógłbym się przejechać no ja dzisiaj też mam wolne i może bym się właśnie przejechał możemy się zgadać ja muszę trochę w końcu silnik dogrzać bo ostatnio same krótkie trasy robię - Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!