Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
padre jak tam yunior a w porządalu aktualnie śpi wymęczony całodniową zabawą ze starym a tak po za tym to ma już pierwszy ząbek zaczyna chodzić trzymając się za rączki i takie tam inne przyziemne rzeczy moja potrafi zchodzic z kanapy na raz ...dzis tak zayebała podwojnego tulupa że aż nam się ciepło zrobiło , skończyło się na siniaku na szczęście nie ma jeszcze zębów ,bo by je dziś wypluła :> jak na razie u nas się obyło bez jakiś większych upadków a co do siniaków to raczej ja mu je nabijam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
padre jak tam yunior a w porządalu aktualnie śpi wymęczony całodniową zabawą ze starym a tak po za tym to ma już pierwszy ząbek zaczyna chodzić trzymając się za rączki i takie tam inne przyziemne rzeczy
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
wyjdą na 100%- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to jest automat? nie to jest manual 6cio biegowy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i jak ci się podobał bierzesz go czy coś tam znalazłeś nie tak Jedynie do czego mogę się doczepić to sporo odprysków nie zabezpieczonych, krawędź prawego błotnika od strony koła bierze, obok tablicy żydek, coś słychać z okolic rozrządu, co jest dziwne bo rozrząd wymieniony. Kąt synch. do korekty, heble powoli do wymiany. Przebieg oryginalny z tego co mi wyszło na VCDSie. Ogólnie za tą cenę godne uwagi, dobry wypas, właściciel spox. Dzięki za namiar. Muszę teraz to przemyśleć na spokojnie. Co do visco to już Robert z SR mi odpowiedział, że były bez visca jak i z visco zależy jak się trafi. no to spoko a rozrząd robił Danecki to się dziwie, że coś tam słychać on jest fachura pierwszych lotów ale może coś jest na rzeczy cza rozejrzeć temacik a tak to tak jak mówisz fura fajna na dobrym wypasie- Spoty Katowice i okolice
w AJM to się chyba inaczej trochę nazywa... skąd wiesz, że to jest to ? trzeba vaga podpiąć Ja obstawiam świece :wink4 no nie wiem poczytałem na forum, że to może być to - ale to można sprawdzić vagiem, więc może jak na vogu by nic nie pokazało to może faktycznie świece generalnie po nocce ciężko mi odpala, jak odpali to przez moment 3-4 sek pracuje tak jakby nie na wszystkie gary świece dobra wymienię świece ale jak to nie będzie to to oddasz mi kaskę za nie świece wyjdą ci na wagu jako błąd ja też tak miałem wiec podpinaj kompa i będziesz wiedział- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i jak ci się podobał bierzesz go czy coś tam znalazłeś nie tak- Spoty Katowice i okolice
a to co tam bylo nie tak ze listwa tez do roboty? pytasz tak, jakbyś się znał na motoryzacji czytał książkę Adama Słodowego "zrób to sam" i się doszkala :gwizdanie:- Tacierzyństwo
My się zdecydowaliśmy na taki zestaw. http://allegro.pl/x-lander-xa-wozek-x-a-3w1-besafe-izi-lub-maxi-cosi-i2047646059.html Trochę drogi ale dużo płaci się za to nosidło ( z bajerami) dokładnie taki sam zestaw mam ja i jestem zadowolony i mogę polecić chociaż przydałoby się trochę, żeby sprężyny były mniej twarde :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
siemano sierściuchy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na dzieci- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra spadam do wyra bo od 3.00 na nogach i po 900km trasy czas sie wyspac bo na rano arbajt nara- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mazdy są raczej mało awaryjne a blacha już chyba inna jak kiedys? z tego co się dowiedziałem to silniki trochę lipne bo z forda a tam problemy z wtryskiwaczami ale w audi wcale ale to wcale nie jest lepiej jeszcze większe buble robią- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
toś doj**ał za to twoje wozidlo jest dla za***iście wymagających nie ma gdzie siedzieć z tyłu a wypas pozostawia wiele do myślenia- Spoty Katowice i okolice
se raz w niedziele do kosciola bedziesz jezdzil to jakos sobie poradzisz he jasne- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
łeee to nie ma o czym gadac , mamy nastepną towarzyszke do picia toż mówię, że grubo będzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rx8 wporzowa fura ale raczej nie na rodzinne wypady :gwizdanie:- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
starczy dla wszystkich a ile ma ??? moja 3,5 roku pociągnie piwo a Stanleya też jeszcze nie ma roku ale nada się- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
a syn ile juz lat ma ??? "nada sie" ??? :naughty: :naughty: bracie jakich lat jeszcze roku nie ma ale trenować może już zacząć niech się chłopak uczy od najlepszych :evil: patologia nic się nie martw dla Alicji też wystarczy bankowo wiesz jak ona już lubi piwo a jak teraz coś do piwa i będzie gruba impreza- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
a syn ile juz lat ma ??? "nada sie" ??? :naughty: :naughty: bracie jakich lat jeszcze roku nie ma ale trenować może już zacząć niech się chłopak uczy od najlepszych :evil: patologia nic się nie martw dla Alicji też wystarczy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na OZetach siemianowych no ale powiem ci, że na tej maździe się super prezentują te mazdy są takie tanie ? no też się zdziwiłem jak mi tą aukcje pokazali ale stan tego wozidla wręcz perfekcyjny normalnie fabryka a w środku więcej miejsca jak w A4 ? no o co najmniej 20cm na długości swoboda z tyłu i to przy normalnym ustawieniu siedzenia z przodu ach te A4 co za ciźba ja cięzko myślę żaby zmienić na większe, chciałem taką jak ma Pelex, ale za dużo to pali w mieście - a ja jeżdżę 90% miasto Diman, dałeś mi do myślenia stary sam się grubo zdziwiłem jak do tego wsiadłem super wypas, zadbana w środku, nawet to wygląda i cena mega dobra- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
a syn ile juz lat ma ??? "nada sie" ??? :naughty: :naughty: bracie jakich lat jeszcze roku nie ma ale trenować może już zacząć niech się chłopak uczy od najlepszych :evil: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE