Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. normalnie ośrodki mają początek doby o godz. 15-16,ale załatwiliśmy,że możecie być o 12-13 ...a jak będziecie o 10 to też będzie ok. o 10 to my już bedziemy na plaży i to juz na bani cos mi sie wydaje :gwizdanie:
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ten to odrazu sytuacje wykorzystuje
  3. nie wiemy jeszcze ... zobaczymy co będzie grane z innymi ekipami .... bo my startujemy wieczorem w czwartek zeby na rano juz byc ale to jeszcze luzny temat mozemy sie dostosowac co razem sie kulnac
  4. a Ty już zrobiłeś tego trupa? mam na myśli białego trupa Się robi a Ty już zrobiłeś tego trupa? mam na myśli białego trupa "mózg" umiera po 5 minutach od braku tlenu :gwizdanie: później nie ma ratunku Po 4 dałem Ci szanse, bo przez jedną minutę w twoim przypadku tlen szuka mózgu :polew: :polew: :polew:
  5. a o ktorej poznanioki wyjezdzaja
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie obciazaj kedziora on zbiera na gaz instalacja gazowa do poloneza przeciez kosztuje jakieś 800 zł a to tyle to z wyplaty opanuje
  7. ekipia ze Śląska raczej jedzie SK-> DW -> PO -> i dalej autosradą nad morze.... :gwizdanie: dobrze mowi polac mu
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie obciazaj kedziora on zbiera na gaz
  9. to przyjadę na rezerwie semp
  10. Wpadnij, pogadamy, pościgamy się, objadę cię. Fajnie będzie jak zrobisz program pod tą za***iście dużą suszarkę to się zmierzymy, nie chcę żebyś się tłumaczył że nie masz programu jak należy i dlatego przegrałeś jak mnie zaprosicie to Was objadę, albo nie Baśka Was objedzie (a ona jeździ do 60km/h) ciebie zapraszac nie trzeba mam nadzieje wpadaj i juz [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 22:51_________________________________________________ kiedy to było :gwizdanie: ale teraz tył mam niżej rezacz
  11. wpadaj nie wyglupiaj sie nastepny co na spotu nie jezdzi tez laske poznales
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zapunktowałeś teraz dziadzia :gwizdanie:
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kedzior mlody jestes to kaszpirowskiego nie znasz [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 22:37_________________________________________________ z przodu jeszcze nie ma wlozonego :gwizdanie:
  14. no ja bede jutro na spocie mozliwe ze troche pozniej ale bede a na sumer to chyba jednak nie bedzie mi dane jechac ;(
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mam siostrę w wieku 16 lat, więc jestem na bieżąco. Jej koleżanki zaczynają ładnie rosnąć... :gwizdanie: no to musisz tam miec siostry kolezanki na oku co cos zalatwic jak podjedziemy na wschod na klubowego spota coś się załatwi, jest na rzeszowskich taki kolega - masażysta z zawodu, z nim trzeba pogadać o jakimś mięsie :decayed: e tam masażysta ja mam takie ręce które leczą :polew: rece ktore lecza kedziorowski :gwizdanie:
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    fajna małolata mówiła że jest dwa lata po maturze... :gwizdanie: tylko wiesz , sprawdź jej napierw legitke , żebyś potem nie miał przejebane coś zaczęła kręcić, że indeks zostawiła w dziekanacie, a czeka na dowód tymczasowy [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 22:22_________________________________________________ fajna małolata mówiła że jest dwa lata po maturze... :gwizdanie: niedosc ze ladna to jeszcze po szkole ej, bo ona siedzie koło mnie, zaraz się rozpłynie... i poleci na twoje BLB mowiles jej ze mam blb e to teraz przegiales mogles jej powiedziec ze mam 3.0 tdi ;( dla laski liczy się przede wszystkim kolor moj jest przed polerka ale i tak sie swieci wiec ma szanse
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    fajna małolata mówiła że jest dwa lata po maturze... :gwizdanie: tylko wiesz , sprawdź jej napierw legitke , żebyś potem nie miał przejebane coś zaczęła kręcić, że indeks zostawiła w dziekanacie, a czeka na dowód tymczasowy [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 22:22_________________________________________________ fajna małolata mówiła że jest dwa lata po maturze... :gwizdanie: niedosc ze ladna to jeszcze po szkole ej, bo ona siedzie koło mnie, zaraz się rozpłynie... i poleci na twoje BLB mowiles jej ze mam blb e to teraz przegiales mogles jej powiedziec ze mam 3.0 tdi ;(
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    fajna małolata mówiła że jest dwa lata po maturze... :gwizdanie: niedosc ze ladna to jeszcze po szkole
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mam siostrę w wieku 16 lat, więc jestem na bieżąco. Jej koleżanki zaczynają ładnie rosnąć... :gwizdanie: no to musisz tam miec siostry kolezanki na oku co cos zalatwic jak podjedziemy na wschod na klubowego spota
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :gwizdanie: druga mlodosc :kox: :gwizdanie: stan co to za malolata :kox: poznaj mnie nie badz taki
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :gwizdanie: druga mlodosc :kox:
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to ja juz serio dziadek jestem
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    lody carte dor milka
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew:
  25. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Krolu nie rob nie rob tego.. to diametralnie zmieni Twoje zycie ja muszę się przekonać na własnej skórze :kox: niedowiarek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.