Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. siemacie robol z wysp sie wita
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no mnie tez niestety nie bedzie
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano wszystkim max czemu nie jedziesz do zatoru na urodziny ;(
  4. siemacie robol wrócił
  5. dobra ja spadam do jutra
  6. chyba sobie wyrezam 600 koni, żeby mi puchar wręczała :polew:
  7. no caly 1000 zł tak, z jednym zerem więcej Taaaaaaak, chybaś ocipiał może razem z autem 9000 auto i 1000program pooglądajcie sobie nie koniecznie auta http://picasaweb.google.pl/TheStreetRider/GeckoCupFinaLotniskoBemowo# nr 44 :slina: :slina: nooooo
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    biore w ciemno tą z lewej :decayed: Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: ja nawet morza nie zauważyłem , to Ty masz chyba jakieś nieczyste myśli :polew: [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 21:39_________________________________________________ biore w ciemno tą z lewej :decayed: Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: zboczeniec Ty masz swój Avatar to sie nie odzywaj... ;( :embarrassed:
  9. no caly 1000 zł tak, z jednym zerem więcej Taaaaaaak, chybaś ocipiał :gwizdanie:
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    biore w ciemno tą z lewej :decayed: Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: zboczeniec
  11. :gwizdanie: to żeś zaszalał no
  12. no pany niestety poszlem na techniczny i sie cholera dorobilem nowego statusu ;(
  13. no u mnie wymiana pomogła bo działa bez zarzutów
  14. no żebyś wiedzial masakra z tym nadrabianiem :gwizdanie:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i tu cie zdziwie slonce swieci
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dimek A to w GB też jest 1 i 3 maj wolny? 1 nie jest wolny ale 3 jest wolny i wlasnie dzisiaj sobie dychom po ciezkim weekendzie
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale whisky pewnie walisz co [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 12:31_________________________________________________ o listwach ozdobnych :gwizdanie: no właśnie nie miałem pewności bo nawet jest wątek keżora na ten temat no wlasnie z tym wiskaczem to mam problem bo tego nie lubie wiec standarcik wodeczka i piweczka
  18. W tym wieku komunię co tam jak mu sie niechcialo wczesniej uczyc to teraz musial do komuni isc :gwizdanie:
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to jak sie wszyscy witaja to i ja sie przywitam :gwizdanie: jak tam wytrzeźwieliście juz po weekendzie bo ja juz nie chce wiecej takich dlugich weekendów bo nie wyrabiam juz
  20. no widze ze znowu gruba impreza a ja dopiero do chaty wbilem kąpiel i znowu cza sie zbierac :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 16:30_________________________________________________ poogladalem foty jestescie przejebani impra boska :kox: Keżor szacun za taka impreze reszty sie juz domyslam ale fotka z Stanleyem i Kędziorem jest :kox: :kox: :kox:
  21. widzę ze się wszyscy dobrze bawią u keżora bo cisza jak cholera a do tego forum nie było pól dnia
  22. siemacie widze ze gril sie udal
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no wlasnie cos bedziemy napewno robic ale pewnie nic specjalnego nie wymyslimy tylko albo i pewnie tyle albo az tyle :kox: to wypij tam nasze zdrowie, a my tutaj wypijemy twoje ok wypije

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.