Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Na przyszły rok tez się wybieramy ale to czas pokaże
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wysłalem zapytanie do Cro He zobaczymy czy mamy gdzie jechać ☺Jest goodCzyli jedziemy jeszcze ino te boxy założę i będzie git masz krótkie info na @Spoko dzięki czytałem ☺ To nie ma czego zazdrościć, trzeba ogarnąć urlop, spakować rodzinę i jechać z nami wyjeżdżamy 3.09 wieczorem
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wysłalem zapytanie do Cro He zobaczymy czy mamy gdzie jechać ☺Jest goodCzyli jedziemy jeszcze ino te boxy założę i będzie git
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wysłalem zapytanie do Cro He zobaczymy czy mamy gdzie jechać ☺
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No to i ja się dołączę psyt złoty bazant
  6. Jak tam ojcze kiedy dziewczyny wychodzą do domuA jest dobrze, Zuzka wiecznie jest przyklejona do cyca, a jak zje to spi więc złote dziecko Prawdopodobnie w czwartek będą w domu:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Pucek Ona zbiero siły, ażeby jak wrócicie do domu dać znać o sobie W domu to będzie miała raj na ziemi Jak na razie jest git, ciągnie mleko i śpi Napijemy się wtedy kiedy nas zaprosisz ☺
  7. Jak tam ojcze kiedy dziewczyny wychodzą do domuA jest dobrze, Zuzka wiecznie jest przyklejona do cyca, a jak zje to spi więc złote dziecko Prawdopodobnie w czwartek będą w domu:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka No to oby tak dalej ☺
  8. Jak tam ojcze kiedy dziewczyny wychodzą do domu
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dzień dobry Katowice ☺
  10. A no niestety do roboty trzeba się jeszcze przed urlopem opalić ☺Aloha z rana
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Graty Kędzior dla Was i zdrówka dla małego ☺
  12. Jak mniemam narazie cisza
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dzięki Pajda za wczoraj A co do wódy to nie pije juz dopiero dochodzę do siebie masakra jakaś ☺
  14. Nawet sobie nie zdajesz sprawy co już robiła żeby urodzić... ale kiedyś się sam przekonasz Czyli jednak niedziela ☺
  15. No to i ja się spróbuję wyrobić ☺
  16. No to widzę ze smaki rządzą wiec spot się odbędzie hehe
  17. Niech się tam Ania nie ociąga bo ja bym się już napił Wczoraj właśnie uaktualniałem ubezpieczenie :/ ech trza się bać no ale spać też trzeba żeby wypocząć[emoji14] Pucek pozdrowienia dla Ani!!! no i oczywiście dla Ciebie, jak Ty znosisz ten ciężki okres przed porodem? Takiiii stres Cie pewnie męczy - poród niby taka popularna rzecz ale jednak "ten pierwszy raz" Cześć Synek, jak to znosze? A jakos lajtowo, nie chce mi sie już robić wiec też nie mogę się doczekaćJedyny stres to żeby sie nie urodzila w niedzielę hehe Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Cześć wszystkim Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka I ważne ze nie czarna i ruda To kto dziś bedzie na spocie? Ja mógłbym być ale później bo mam jeszcze auto od sorki do ogarniecia czyli na kebab bym wpadł Będę obserwował wątek jak się sytuacja rozwinie
  18. Niech się tam Ania nie ociąga bo ja bym się już napił Wczoraj właśnie uaktualniałem ubezpieczenie :/ ech trza się bać no ale spać też trzeba żeby wypocząć[emoji14] Pucek pozdrowienia dla Ani!!! no i oczywiście dla Ciebie, jak Ty znosisz ten ciężki okres przed porodem? Takiiii stres Cie pewnie męczy - poród niby taka popularna rzecz ale jednak "ten pierwszy raz" Cześć Synek, jak to znosze? A jakos lajtowo, nie chce mi sie już robić wiec też nie mogę się doczekaćJedyny stres to żeby sie nie urodzila w niedzielę hehe Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Cześć wszystkim Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka I ważne ze nie czarna
  19. No czekamy niecierpliwie
  20. To oby rodziła po południu ☺ Aloha z rana
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jednak wziął
  22. a no byłem w robocie
  23. a ja jeszcze 1,5 miesiąca hmmm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.