Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a czemu żeś wczoraj nie przyjechał do kato ? Kezor z moja by nie przeszło ze ide śmieci wynieść Moze kiedy indziej, hehe rodzina zobowiązuje :gwizdanie: Majki a żałuj, żałuj krolu daj spokoj rodzina przedewszystkim :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty co recaro masz i nic :gwizdanie: niestety tam gdzie byliśmy to nie ma znaczenia... no może na jedna blacharę, która tam widzieliśmy to by podziałało :gwizdanie: ja myśle że na 95% panienek z tamtąd by podziałał ten fotel , ale weź go tam wnieś :polew: nastepnym razem cza bedzie krola nakusic na wjazd przez drzwi to sie po lansujemy na dolnim parkiecie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty co recaro masz i nic :gwizdanie: niestety tam gdzie byliśmy to nie ma znaczenia... no może na jedna blacharę, która tam widzieliśmy to by podziałało :gwizdanie: jak ta o ktorej mysle to napewno do tej pory by jeszcze siedziala w twojej ESIE :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja od 7.30
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak bym Cię nie znał to może i bym uwierzył a widzisz pozory myla :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyżby Dimek nosiło cię co dwie godzinki do kibelka [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 08:28_________________________________________________Niebawem Krolu taką ze swojej padlinki wyreza :kox: http://www.autokrata.pl/artykul/test-Audi-R8-V10-8070 nie nie nic z tych rzeczy trzezwy bylem cala noc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie znowu cza cos rezac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano po spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ze tez poszlem spac taki temat sie wykrecil witka z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja spadam do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
mysle ze solidarnosc raczej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na tapete polecam to :slina: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:48_________________________________________________majkel zalozyles tego rns"a
-
Spoty Katowice i okolice
Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: ;( ;( ;( [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:33_________________________________________________ Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: tylko nie patrz na niego za dlugo bo cie reka zaboli no ale nie ma co sciemniac avatar :kox: ello diman nie załamój się ja się jeszcze wacham który jest lepszy w ankiecie zagłosowałbym chyba na ciebie dzieki [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:44_________________________________________________ nie martw sie jest wszystko w porzadku wiec luz
-
Spoty Katowice i okolice
Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: ;( ;( ;( [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:33_________________________________________________ Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: tylko nie patrz na niego za dlugo bo cie reka zaboli no ale nie ma co sciemniac avatar :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kaj ty Guru widzisz colki czos zech sam je ciebie to wszedzi widza :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Max jak zdrówko? zdrowy sie pyta :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
colki czos zech sam je
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
tak na przywitanie no bo myslalem ze tylko na top3 bedziesz wklejal
-
Spoty Katowice i okolice
a mi chodzilo o to, żebyś dał już spokój nieobecnemu ahaaaa i tak nie kumam ale ok :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty żyjesz ?!?!?! :polew: jak widać i nawet w piątek na spocie będę zapraszamy nowego kolege
-
Spoty Katowice i okolice
wrzuć jakieś fajne fotki ciekawe jak Stanley to skomentuje :polew: fak biere mnie gorączka to se ciachnij sznapsa
-
Spoty Katowice i okolice
a to ci musi byc ciezko :polew: NO chyba, że to Euro? to nie zmienia faktu ze i tak jej ciezko :>
-
Spoty Katowice i okolice
a to ci musi byc ciezko
-
Spoty Katowice i okolice
z gotówki w dużych nominałach , też tak mam oh yeah, bejbe!! zarabia dobrze tylko nie w az tak duzych nominalach jak by chciala :gwizdanie: