Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czesc Hugo jakis czas temu wyslalem ci PW siema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sky ten kawał dzisiaj w Angorze czytałem pewnie zgapil :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś mi się wydaje że Ty ich tu podpuszczasz na mnie a jak :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no cisza sie zrobila bo ty przyszles i groza powialo, cos ostatnio tu burdy robisz [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 18:22_________________________________________________no pany chcialem oglosic ze krakusow mamy za soba :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tera to przynajmniej rozumie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciekawe w którym miejscu przecież tu nie ma gdzie się tak rozpędzić :gwizdanie: wjezdzajac juz widzisz znak koniec smolnicy :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema opornik- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jestem- Spoty Katowice i okolice
akurat nielubięchodzic do kina "niebądź baba" no łatwo ci to mówić :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 17:16_________________________________________________ jak byście jej dali sporawą kwote to i by się we mnie zakochała :polew: a nawet mogła by słabiej grzać i takk bym nienarzekał :polew: no to chyba musiala by byc spora kwota- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Od dzisiaj będzie spokój :> o chyba nam grozi Znaczy co mam Prezesowi bana zarzucić kto jak kto ale ty bys sie juz nie napinal [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 17:07_________________________________________________ Za tych gejów to ty już nie o jaki wazny no no :gwizdanie: Oj ty chyba chcesz żebym podjechał tam do ciebie do chaty robisz jakąś imprezę to pisz prosto z mostu robie ale ciebie nie zapraszam- Spoty Katowice i okolice
droga zabawa... [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 17:04_________________________________________________jeśli chcecie co bym przeżył zróbcie ściepke i załatwcie mi wiecie co... no okład z młodej noi przy okazji z jędrnej noi żeby ogólnie urocza była :tongue4: ;( te za kase nie przytulaja takim cieplem jak bys sobie sam znalazl- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Od dzisiaj będzie spokój :> o chyba nam grozi Znaczy co mam Prezesowi bana zarzucić kto jak kto ale ty bys sie juz nie napinal [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 17:07_________________________________________________ Za tych gejów to ty już nie o jaki wazny no no :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Od dzisiaj będzie spokój :> o chyba nam grozi Znaczy co mam Prezesowi bana zarzucić kto jak kto ale ty bys sie juz nie napinal- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Od dzisiaj będzie spokój :> o chyba nam grozi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a na slaskich zawsze sie cos dzieje Śmierdząca sprawa Może załóżmy ankietę: "Czy jak Miron zostanie prezesem , to Guru ma odejść na kupę??" :polew: :polew: hugo dawaj juz wiem jak zaglosuje :polew:- Spoty Katowice i okolice
dasz rade ;(- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie się zastanawiam nad tym.Nie wie co to jest ale pod moim nickiem świeci się taka mała tabliczka "PREZES".Chyba jakiś błąd.Muszę to zgłosić , bo to chyba u Mirona się powinno świecić :polew: tylko nie u niego on sie nie nadaje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko poznasz nas przynajmniej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdzie jest guru z jego mania usuwania postów - jak jest potrzebny :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ja też mam opcję usuwania i to nie tylko postów.Mogę usunąć tematy , działy , a nawet użytkowników co ty prezes jestes ze masz takie mozliwosci- Spoty Katowice i okolice
jakos nie odczuwam zmeczenia w tym tygodniu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiedzialem ze sie wypowie a na mirona nie licz to sciemniacz - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE