Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. siemano [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 16:37_________________________________________________ ja chcę VIP-a :gwizdanie: :gwizdanie: p.s. Miron tez chce, żebym był VIP-em krolu vip jest za zaslugi :gwizdanie:
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale dzwiek :kox:
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spadaj stad
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :pociesz: na te młode to już się nie łapię, ale jak by wystarczyły ci dojrzałe, to... :gwizdanie: :polew: dobre kedzior gdzie ty poszedles takie propozycje sie kreca jak coe to zapraszam cie do knurowa tez mnie cos bierze :gwizdanie: hehe, woli antybiotyk jak widać dokladnie spierniczyl jak nigdy chyba powaznie chory jest :pociesz: na te młode to już się nie łapię, ale jak by wystarczyły ci dojrzałe, to... :gwizdanie: :polew: dobre kedzior gdzie ty poszedles takie propozycje sie kreca jak coe to zapraszam cie do knurowa tez mnie cos bierze :gwizdanie: czekaj jak Stan to przeczyta... jeszcze dotrze tam przede mną spoko jakos sie wytlumaczymy
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :pociesz: na te młode to już się nie łapię, ale jak by wystarczyły ci dojrzałe, to... :gwizdanie: :polew: dobre kedzior gdzie ty poszedles takie propozycje sie kreca jak coe to zapraszam cie do knurowa tez mnie cos bierze :gwizdanie:
  6. za malo jak dla mnie kasy z tego za bardzo nie ma :gwizdanie:
  7. no robie ale co to za robota
  8. arek z ta ostatnia to troche przesadziles
  9. siema znowu gdzie ty arek takie d*py szukasz na tej nk narka krolu [br]Dopisany: 24 Luty 2010, 19:28_________________________________________________ smigasz do czekolady :gwizdanie:
  10. jedyny porzadny kolor na forum śmiga ale nieporównywalnie z kinem
  11. no leccie bo krakow ma 2863 wiec juz nie duzo brakuje
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie sorry ale nie dotarlem do was a tu kedzior mial pewnie niezle nagrania no szkoda ;(
  13. siemacie geje z wieczorka spam nadrobiony i musze powiedziec MASAKRA no i wiadomosc dla glutoslawa ty se k**wa d*py mna nie wycieraj bo pogadamy inaczej na spocie
  14. no wlasnie nic ciekawego gadzet dobra spadam spac nara
  15. skoro wyganiasz to se ide [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 23:17_________________________________________________ bo insuline trzeba brać o stałych porach ja to nazywam strzał mocy to wciąga jak doładowanie [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 23:14_________________________________________________Diman, a Ty co robisz? zapodałeś już z insuliny? patrze na tvn turbo
  16. ja ci dam dziwna klawiature :gwizdanie:
  17. spoookooojna twoja rozczochrana :> chociaż może lepiej było by napisać, twoja łysowata ty tam sobie nie pozwalaj mlodziencze
  18. a do bukowiny juz miesiac a tu jeszcze 210 do napisania :gwizdanie:
  19. no i co tam posneliscie wszyscy czy co jasny gwint
  20. wlasnie malo pije a zamula jak cholera :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.