Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
tez mam ale jeszcze auto nie odwiezione wiec pozniej :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powitany ty tam na newbiu witaj bo z gliwic kolo jest do tego sie nadajesz Koleś z Gliwic już dawno przywitany no nie tak dawno nie przesadzaj chyba ze o fazim mowisz
-
Spoty Katowice i okolice
jak zwykle tak to już jest z tym kolorkiem popatrz na Pucka też za normalny to on niejest :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powitany ty tam na newbiu witaj bo z gliwic kolo jest do tego sie nadajesz
-
Spoty Katowice i okolice
jak zwykle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to nara nie narob sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
znowu przerwa to sie robi niesmaczne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
filmik porzadny no i nara[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 18:33_________________________________________________ siema obżarciuchu
-
[ALL B7] NEXEN N3000 225/50 R17 W XL
również muszę podpisać się pod tym co koledzy pisali śmigałem na nich sezon letni i bylem zadowolony cena przystępna cicho no i trzymanie na zakrętach dobre w deszczu tez nieźle polecam u mnie mam ten pierwszy rozmiar i jestem zadowolony komfort jest zadowalający
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przesadzasz pozdrów ja ode mnie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no u mnie bylo podobnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
patrze komputer do mnie mruga ze sa nowe wiadomosci na slaskich ide poscic kompa a tu lipa forum nie dziala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja na swojego mowie Wacuś ale VAGuś tez jest ladnie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
pany dopiero dotarlem do kompa przywitam sie i podziękuje za spota wczorajszego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale na piwo skoczysz na piwo i owszem [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 12:42_________________________________________________moze jakie ciasto bedzie :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
......o wilku mowa a jakze uslyszalem ze komputer mnie wola wiec jestem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano po pracy :gwizdanie: kalendarz juz mam wiec nigdzie nie musze sie ruszac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie po robocie
-
Spoty Katowice i okolice
źle dzisiaj trafiłeś bo wprowadziliśmy dzień abstynenta hehe kedzior mow za siebie to ty nie mozesz na alko patrzec :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
zrob zwrot nad kiblem moze pomoze :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Nie dziwie Ci się :gwizdanie: normalnie już dawno tak niemiałem cały dzień w łóżku przeleżałem i dalej jestem taki jakis nietego [br]Dopisany: 15 Luty 2010, 17:47_________________________________________________Siemano Bulik kedzior ja tak mialem w sobote wiec wiem bracie o czym mowisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale ubrany :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie nie ma mowy ty sie nie patrz po d*pach tylko sie roboty chyc ..........ale nigdzie jej nie ma [br]Dopisany: 15 Luty 2010, 12:38_________________________________________________ chyba od doroty dokładnie - kropka teraz mam - ale pod okiem a kto ci wpierdziel spuscil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba od doroty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie nie ma mowy ty sie nie patrz po d*pach tylko sie roboty chyc