Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tez mam ale jeszcze auto nie odwiezione wiec pozniej :gwizdanie:
  2. Powitany ty tam na newbiu witaj bo z gliwic kolo jest do tego sie nadajesz Koleś z Gliwic już dawno przywitany no nie tak dawno nie przesadzaj chyba ze o fazim mowisz
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak zwykle tak to już jest z tym kolorkiem popatrz na Pucka też za normalny to on niejest :polew:
  4. Powitany ty tam na newbiu witaj bo z gliwic kolo jest do tego sie nadajesz
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak zwykle
  6. no to nara nie narob sie
  7. znowu przerwa to sie robi niesmaczne
  8. filmik porzadny no i nara[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 18:33_________________________________________________ siema obżarciuchu
  9. również muszę podpisać się pod tym co koledzy pisali śmigałem na nich sezon letni i bylem zadowolony cena przystępna cicho no i trzymanie na zakrętach dobre w deszczu tez nieźle polecam u mnie mam ten pierwszy rozmiar i jestem zadowolony komfort jest zadowalający
  10. przesadzasz pozdrów ja ode mnie :gwizdanie:
  11. no u mnie bylo podobnie
  12. patrze komputer do mnie mruga ze sa nowe wiadomosci na slaskich ide poscic kompa a tu lipa forum nie dziala
  13. ja na swojego mowie Wacuś ale VAGuś tez jest ladnie :polew:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pany dopiero dotarlem do kompa przywitam sie i podziękuje za spota wczorajszego
  15. Ale na piwo skoczysz na piwo i owszem [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 12:42_________________________________________________moze jakie ciasto bedzie :>
  16. ......o wilku mowa a jakze uslyszalem ze komputer mnie wola wiec jestem :gwizdanie:
  17. siemano po pracy :gwizdanie: kalendarz juz mam wiec nigdzie nie musze sie ruszac
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    źle dzisiaj trafiłeś bo wprowadziliśmy dzień abstynenta hehe kedzior mow za siebie to ty nie mozesz na alko patrzec :gwizdanie:
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zrob zwrot nad kiblem moze pomoze :gwizdanie:
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nie dziwie Ci się :gwizdanie: normalnie już dawno tak niemiałem cały dzień w łóżku przeleżałem i dalej jestem taki jakis nietego [br]Dopisany: 15 Luty 2010, 17:47_________________________________________________Siemano Bulik kedzior ja tak mialem w sobote wiec wiem bracie o czym mowisz
  21. nie nie ma mowy ty sie nie patrz po d*pach tylko sie roboty chyc ..........ale nigdzie jej nie ma [br]Dopisany: 15 Luty 2010, 12:38_________________________________________________ chyba od doroty dokładnie - kropka teraz mam - ale pod okiem a kto ci wpierdziel spuscil
  22. nie nie ma mowy ty sie nie patrz po d*pach tylko sie roboty chyc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.