Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. a co sie stalo chyba za duzo Johnn'ego wczoraj bylo bo juz pare godzin na forum siedze i jakos zaskoczyc nie moge skocz se do piwnicy to Ci przejdzie :polew:
  2. a co sie stalo chyba za duzo Johnn'ego wczoraj bylo bo juz pare godzin na forum siedze i jakos zaskoczyc nie moge no to podobnie jak ja glowa mnie boli od rana ale wodeczka byla
  3. co to jest konkurs myslicieli
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no prosze kedzior poszedl spac i watek umarl
  5. za klubowicza jakiego klubowicza krolu to VIP
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty to pucek kochany jestes teraz Ty się zakochałeś? pamiętaj że ja bawić się "kuleczkami" nie lubię spoko wiecej cie nie bede podrywal po tym co powiedziałeś na spocie to teraz trochę się zastanawiam, czy dobrze zrobiłem montując Ci ten bi xenon bo mogło mnie coś niemiłego spotkać spoko ja na sile nie biore wiec nic ci nie grozi [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:05_________________________________________________ to ty spadaj spac to tu jeszcze robisz potem to wypadki sa
  7. no też tak myślę, non stop próbuję to sobie wyobrazić a ja mam to ciagle przed oczami
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty to pucek kochany jestes teraz Ty się zakochałeś? pamiętaj że ja bawić się "kuleczkami" nie lubię spoko wiecej cie nie bede podrywal
  9. mysle ze to dla co poniektorych i tak za wysoko :gwizdanie: załatwiłem nam pokoje w podziemiach troche mnie uspokoiles :>
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty to pucek kochany jestes
  11. mysle ze to dla co poniektorych i tak za wysoko :gwizdanie:
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A ty nie masz czasem siłki ? :mysli: silki nie ale hale tak
  13. no cos tam majki wspominal zeby mu te kafellki poprawic bo cos poodpadalo
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :mysli: :mysli: już był darmowy McDOnald :wallbash: jeszcze browara chcą.. no nie wiem ja tam musialem sam za siebie placic bo wyslali mi rachunek do uregulowania
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co krolu wspominal ze bedzie browar na zlocie wiec co lykniemy :gwizdanie:
  16. nie krzyczal ino patrzal w sina dal
  17. nie chciałem - musiałem noo to jak musiałeś to na prawdę musiał być dobry powód Miron zawstydził turbodymomena i innych super bohaterów Nasze miny były bezcenne jak sie z dimanem odwróciliśmy a Mirka juz za nami nie było a chciałbyc pierwszy przy furtce I tym sposobem wyscig do furtki wygrało 2X BLB chciałem Was wyprzedzić kanałami Dobra my teraz tak śmiechy chichy ale tak naprawde to nie wygladało na cos smiesznego Dobrze ze diman miał komóre z latarką bo naszego Prezesa nie było widac na poziomie -1 :polew:
  18. nie chciałem - musiałem noo to jak musiałeś to na prawdę musiał być dobry powód Miron zawstydził turbodymomena i innych super bohaterów Nasze miny były bezcenne jak sie z dimanem odwróciliśmy a Mirka juz za nami nie było a chciałbyc pierwszy przy furtce I tym sposobem wyscig do furtki wygrało 2X BLB chciałem Was wyprzedzić kanałami :polew: [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:30_________________________________________________ tym razem zdecydowanie było dołem no bylo dolem jakims 2 metrowym
  19. a impreza jak najbardziej udana [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:27_________________________________________________ nie chciałem - musiałem noo to jak musiałeś to na prawdę musiał być dobry powód Miron zawstydził turbodymomena i innych super bohaterów Nasze miny były bezcenne jak sie z dimanem odwróciliśmy a Mirka juz za nami nie było a chciałbyc pierwszy przy furtce I tym sposobem wyscig do furtki wygrało 2X BLB :polew:
  20. stary smiechu nie bylo to nie wygladalo dobrze dlatego nikt sie nie smial
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to tak jak ja ale troche nad tym ubolewam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.