Treść opublikowana przez diman
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie nastepnym razem bedzie wiecej (dwa piwa z tego jedno male )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 01:46_________________________________________________wszyscy poszli to gasze swiatlo i ide spac
-
Spoty Katowice i okolice
kabaret pierwsza liga idzie sie z nimi usmiac ale spadam juz zgascie swiatlo basia i stanley
-
Spoty Katowice i okolice
a co ty jeszcze na forum robisz? nie powinieneś właśnie dostarczać luci2001 pomysłów...? hehehe luci zarzywa blogiego snu [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 02:08_________________________________________________a ja czekam za pojdziecie spac bo musze swiatlo zgasic bo nie bede za prad placil sknera nie sknera tylko oszczednis
-
Spoty Katowice i okolice
a co ty jeszcze na forum robisz? nie powinieneś właśnie dostarczać luci2001 pomysłów...? hehehe luci zarzywa blogiego snu [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 02:08_________________________________________________a ja czekam za pojdziecie spac bo musze swiatlo zgasic bo nie bede za prad placil
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
no to narazie basia i stanley- Spoty Katowice i okolice
to stanley zostalismy sami na polu bitwy [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 01:50_________________________________________________ide se zrobic cos do zjedzenia zara wracam- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale po 24 jest juz nowy dzien Dobra dzieki za spocika, lece spac bo jutro szkola czeka. Narazie nara- Spoty Katowice i okolice
bos za duzo chcial naraz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
u mnie jedno piwo max i to male- Spoty Katowice i okolice
jakie za pozno o tej porze to my do imperium ostatnio sie wybieralismy :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 01:30_________________________________________________ ała, ona mnie bije idę spać na taborecie w kuchni lepiej niech bije niż by Ci wkładała gdzieś kulki albo gumowym sadzila diman, świntuchu! ...jakim gumowym??? (stanleyowa) :polew: [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 01:30_________________________________________________ ała, ona mnie bije idę spać na taborecie w kuchni lepiej niech bije niż by Ci wkładała gdzieś kulki albo gumowym sadzila diman, świntuchu! ...jakim gumowym??? (stanleyowa) swoje konto se zaloz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam spokojny jestem nie pije nic nie bede udowadniac- Spoty Katowice i okolice
ała, ona mnie bije idę spać na taborecie w kuchni lepiej niech bije niż by Ci wkładała gdzieś kulki albo gumowym sadzila- Spoty Katowice i okolice
trzeba jakiegoś żywca otworzyć Basia je kolacje :gwizdanie: zycz jej smacznego a my, prawdziwi mezczyzni mozemy sie teraz napic no to pyrsk- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zielona wszystkiego nie oddaje potrafie wiecej :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
luci2001 poszla spac wiec nie ma po co :gwizdanie: stanley a jednak drugi komp w dpmu to już konieczność... tu sie z toba zgodze :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe Pucek i widzisz, ja tak mam codziennie Ja już się sądzę z KZK Gop o rozwód i odszkodowanie ( bo poznaliśmy się w autobusie w drodze do szkoły) dzięki za spota a mojej żonie to się bardzo podobało mówi że będzie częściej wpadać :gwizdanie: no i dobrze musimy sie kiedys zgadac tak jak mowila bez aut to sie pobawimy Ja też muszę zorganizować sobie jakiegoś kierowcę... diman zapomniałem spytać o te poduszki... :gwizdanie: Spytam wtegy jak będziemy mogli boboje spożywać... :gwizdanie: krolu cos wspominal ze moze kierowac :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
luci2001 poszla spac wiec nie ma po co :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wczesniej ale mi sie wydaje ze w bukowinie bedzie naprawde przyjemna impreza- Spoty Katowice i okolice
trzeba jakiegoś żywca otworzyć Basia je kolacje :gwizdanie: zycz jej smacznego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe Pucek i widzisz, ja tak mam codziennie Ja już się sądzę z KZK Gop o rozwód i odszkodowanie ( bo poznaliśmy się w autobusie w drodze do szkoły) dzięki za spota a mojej żonie to się bardzo podobało mówi że będzie częściej wpadać :gwizdanie: no i dobrze musimy sie kiedys zgadac tak jak mowila bez aut to sie pobawimy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale powiem wam w zaufaniu ze szkoda ze sie tak skonczylo nie chce mi sie spac ;( krolu gdzie idziemy znasz jakis fajny klub :> - Spoty Katowice i okolice