Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie
  2. siemacie nastepnym razem bedzie wiecej (dwa piwa z tego jedno male )
  3. nara [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 01:46_________________________________________________wszyscy poszli to gasze swiatlo i ide spac
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kabaret pierwsza liga idzie sie z nimi usmiac ale spadam juz zgascie swiatlo basia i stanley
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co ty jeszcze na forum robisz? nie powinieneś właśnie dostarczać luci2001 pomysłów...? hehehe luci zarzywa blogiego snu [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 02:08_________________________________________________a ja czekam za pojdziecie spac bo musze swiatlo zgasic bo nie bede za prad placil sknera nie sknera tylko oszczednis
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co ty jeszcze na forum robisz? nie powinieneś właśnie dostarczać luci2001 pomysłów...? hehehe luci zarzywa blogiego snu [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 02:08_________________________________________________a ja czekam za pojdziecie spac bo musze swiatlo zgasic bo nie bede za prad placil
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to narazie basia i stanley
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to stanley zostalismy sami na polu bitwy [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 01:50_________________________________________________ide se zrobic cos do zjedzenia zara wracam
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    narka
  11. Ale po 24 jest juz nowy dzien Dobra dzieki za spocika, lece spac bo jutro szkola czeka. Narazie nara
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bos za duzo chcial naraz
  13. u mnie jedno piwo max i to male
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakie za pozno o tej porze to my do imperium ostatnio sie wybieralismy :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 01:30_________________________________________________ ała, ona mnie bije idę spać na taborecie w kuchni lepiej niech bije niż by Ci wkładała gdzieś kulki albo gumowym sadzila diman, świntuchu! ...jakim gumowym??? (stanleyowa) :polew: [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 01:30_________________________________________________ ała, ona mnie bije idę spać na taborecie w kuchni lepiej niech bije niż by Ci wkładała gdzieś kulki albo gumowym sadzila diman, świntuchu! ...jakim gumowym??? (stanleyowa) swoje konto se zaloz
  15. ja tam spokojny jestem nie pije nic nie bede udowadniac
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ała, ona mnie bije idę spać na taborecie w kuchni lepiej niech bije niż by Ci wkładała gdzieś kulki albo gumowym sadzila
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    trzeba jakiegoś żywca otworzyć Basia je kolacje :gwizdanie: zycz jej smacznego a my, prawdziwi mezczyzni mozemy sie teraz napic no to pyrsk
  18. zielona wszystkiego nie oddaje potrafie wiecej :gwizdanie:
  19. luci2001 poszla spac wiec nie ma po co :gwizdanie: stanley a jednak drugi komp w dpmu to już konieczność... tu sie z toba zgodze :>
  20. hehe Pucek i widzisz, ja tak mam codziennie Ja już się sądzę z KZK Gop o rozwód i odszkodowanie ( bo poznaliśmy się w autobusie w drodze do szkoły) dzięki za spota a mojej żonie to się bardzo podobało mówi że będzie częściej wpadać :gwizdanie: no i dobrze musimy sie kiedys zgadac tak jak mowila bez aut to sie pobawimy Ja też muszę zorganizować sobie jakiegoś kierowcę... diman zapomniałem spytać o te poduszki... :gwizdanie: Spytam wtegy jak będziemy mogli boboje spożywać... :gwizdanie: krolu cos wspominal ze moze kierowac :gwizdanie:
  21. luci2001 poszla spac wiec nie ma po co :gwizdanie:
  22. wczesniej ale mi sie wydaje ze w bukowinie bedzie naprawde przyjemna impreza
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    trzeba jakiegoś żywca otworzyć Basia je kolacje :gwizdanie: zycz jej smacznego
  24. hehe Pucek i widzisz, ja tak mam codziennie Ja już się sądzę z KZK Gop o rozwód i odszkodowanie ( bo poznaliśmy się w autobusie w drodze do szkoły) dzięki za spota a mojej żonie to się bardzo podobało mówi że będzie częściej wpadać :gwizdanie: no i dobrze musimy sie kiedys zgadac tak jak mowila bez aut to sie pobawimy
  25. ale powiem wam w zaufaniu ze szkoda ze sie tak skonczylo nie chce mi sie spac ;( krolu gdzie idziemy znasz jakis fajny klub :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.