Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i co z tymi zapisami na ten ogolnopolski
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rana wreszcie wyspany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no u mnie tez impreza sie skonczyla po 4.00 rano ale sie dokulalem na wlasnych nogach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie no a ja dopiero wstalem przed godzina nadrobilem troche forum i widze ze sie na skoki umawiacie powodzenia zycze ja bylem najwyzej na 22 pietrze na biurowcu w sosnowcu i bylem niezle osrany ze tak powiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie ja juz w domu dzieki za dzisiaj spocik jak zawsze udany lecz ten byl ciekawszy bo z upalankiem podziekowania dla pucka i pitka za udostepnienie wozka do upalania :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka no to i ja sie pisze na wypad w gory w kazdej chwili no i zaliczam sie do tych bogatrzych czyli dwie deseczki oczywiscie z moja tez troszke jezdzi podobnie jak ja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rudi cos sie tak rozpisala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aleś wpadł na dobry pomysł że my na to wcześniej nie wpadli :polew: n9o widzisz co ty bys bezemnie zrobil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema z wieczorka piersze upalanie zaliczone jest niezle cza sie w piatek gdzies wybrac na spocie cos poupalac na sniegu co pany?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
poszukam jutro bo gdzieś tam mam zapisane to Ci podrzuce ok dzieki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a telewizje tez ustawi :gwizdanie: bo jak tak to podeslij mi nr do niego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak ustawisz to zapraszam [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 21:28_________________________________________________a tak powaznie to nieznacie kogos z moich okolic co by to ustawil zaplace oczywiscie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasnie ustawilem mialem przez jakis czas i szlak trafil ustawienia ;( a tera bnie umiem znales chyba bede musial kogos zaprosic jakiegos fachure
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie umi ktos porzadnie n tv ustawic bo qwa mi sie spieprzyla jakosc dobrze by bylo miec te urzadzenie do ustawiania chyba co?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak najbardziej spoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no czyli palenie fajek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co ty takiego trenujesz palenie fajek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ty rozowy to czemu nie na spocie w kato nie powinienes czasem nas reprezentowac co jest za co masz ten status na tym forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to napewno bedzie miejsce przynajmniej na jakiegos mcdonald
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja z wiadomych przyczyn tez musze odpuscic ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadac medy do kato jechac a nie mnie tu denerwowac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no cos kole tego najlepiej nic nie mowic [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 19:09_________________________________________________ale co najgorsze to to ze nic nie moge jesc przez dwie godziny jak ja to wytrzymam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i jestem zeba juz nie ma i bol jakby mniejszy ale jeszcze gepa bez czucia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
............dentysta.......... no niestety cza sie czasami tam pokazac bo boli nie chce przestac wiec cza chwasta wyrwac[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 16:24_________________________________________________raczej na ruchanko to u niego nie licze ale na znieczulenie owszem spadam pozniej sie odezwe albo i nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie wy to tematy znajdziecie wszedzie do spamowania a ja musze do dentysty na rwanko gibac ;( mysle ze mi da jakies znieczulenie :gwizdanie: