Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przy tej predkoscie trytytek nie widac tylko mega kolpaczki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przynajmniej wiekszy lans bedziesz robil na knueowie wiecej luci cie bedzie mialo okazje poogladac przy tej 60-tce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a bylbym zapomnial wszystkiego najlepszego Pitek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo wam moja po programie pokaze i bedziecie widzieli- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze prawi bo tu widze ze zaczyna na noze isc- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wyslesz ja na zakupy czasem i ci wybaczy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregor też coś wspominał że niewinnie sobie A4 kupił potem niewinnie na forum się zalogował - i teraz żałuje bo cały czas mu jakiś Pucek dupsko truje :polew: :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
auto ponad wszystkie wydatki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nic sie nie mart kup dziecku kilka pieluch tetrowych i bedzie git a ty kupuj smialo te sprezyny :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co to kupujesz nowego ze swoje cacko sprzedajesz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
somes- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze ze znowu odpowiedni temat na forum wszedl czyli samochody :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
miszka ty to masz przej...ne z ta twoja kobita jak bedziesz mial jeszcze problem z nia to wyslij ja na zakupy po ciuchy to zawsze dziala- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rana a mnie strasznie boli ale zab cholera wolalem miec juz chyba kaca- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to dawaj ja sie juz ubieram a ja tankuje a to ja cie ubieglem juz bylem tankowac przed chwila- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to dawaj ja sie juz ubieram- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mijaliśmy się z daleka s-line poznałem tez odrazu poznalem twojego czarnego s-line- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cholera chcialem gibnac ma myjnie zeby na czysto sie pokazac a tu korek ze zrezygnowalem i chyba bedzie na guru :gwizdanie: czyli na brudno- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczorka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasnie nie mam pojecie nic na temat b5 wiec pytam i czekam na podpowiedzi a i zapomnialem dodac ze wozek ma 300 tys km myslicie ze warto wogule sie tym zainteresowac czemu nie 1.8 T ? mniej pali niższe opłaty i chyba lepiej idzie no taki gdzies kolo krakowa dorwal i dal znac zebym o niego popytal co i jak- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasnie nie mam pojecie nic na temat b5 wiec pytam i czekam na podpowiedzi a i zapomnialem dodac ze wozek ma 300 tys km myslicie ze warto wogule sie tym zainteresowac- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczorka cholera szlak by to trafil wysiadl mi akumulator musze sprobowac go podladowac i zobaczymy czy nie cza bedzie wymienic co za akum polecacie do mojego padla no i druga sprawa szwagier przymierza sie do kupna b5 silnik 2.4 benzyna 95 rok na ful wypasie lacznie ze skora za 13 tys co o tym myslicie warto no i cos o tym silniku mi powiedzcie czy nie ma jakis defektow ukrytych chyba mi sie wydaje ze krisu ma taki musze z nim pogadac - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE