Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
Audi A4 B6 Sedan - alufelgi+opony?
Ja bym kupił te felgi http://moto.allegro.pl/345-nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-rs4-i2217986478.html przelatał bym na tych oponach jeszcze sezon a na przyszły rok zapodałbym sobie nowe opony np vredestain lub continental. To sa oryginalne felgi a nie to co podałeś w linku powyżej. Co do spadków mocy to ja po przesiadce z 235/45/17 (zimówki) na 235/35/19 (letnie) nic nie czuje. Wszystko zależy jak sie chce, żeby auto wyglądało bo jeśli nie zalezy nikomu na wyglądzie to mozna założyc sobie wąskie koła jak w kolarzówce a wysokość opony jak w traktorze Ja twierdzę, że najlepszym rozwiązaniem jest opona 225/45/17
-
Nr osłony przegubu
Panowie potrzebuję nr gumy/osłony przegubu od strony kierowcy. Jest ta osłona dostepna w ASO jako część czy tylko w komplecie z przegubem?? Pozdrawiam
-
Przegląd samochodu z napędem quattro
Znalazłem dzisiaj warsztat z kompetentnym kolesiem. Powiedziałem mu, że to four-wheel drive a on to, ze spoko wszystko wie i, że do testu hamulców wjedzie się na rolki. Robią tak z innymi Audi, Subaru i innymi 4x4. Tak więc sprawa załatwiona
-
Przegląd samochodu z napędem quattro
W PL powiedzieli mi, że jak jest quattro to sprawdzaja hamulce normalnie na placu, tzn sprawdzają droge hamowania i to tyle. A tutaj patrzą na mnie jak na debila że tłumacze im jak maja mi zrobic przegląd
-
Przegląd samochodu z napędem quattro
Panowie mam krótkie pytanie. Posiadam napęd quattro i mam do zrobienia przegląd. Byłem już w 2 warsztatach robiących MOT (przegląd) i jak im mówię, że auto ma napęd na 4 koła i nie powinni nim wjeżdżać na normalne rolki żeby sprawdzic hamulce to patrzą na mnie jak na debila. Tak więc mam pytanie, czy stanie się coś jak oddam samochód w ich ręce i staną autem np przednia osia na rolkach i bedą sprawdzac hamulce gdzie tylna oś będzie stała na normalnym gruncie?? Mówi się, że nie powinno się tak robić ale jak to jest w praktyce. W PL jak podjechałem moim poprzednim audi na przegląd to pierwsze pytanie to było czy to jest quattro czyli wiedzieli o co caman a tu w UK wychodzi na to, że nie wiedzą Prosze o podpowiedzi
-
[ALL] Rysa na masce, co myślicie? Zdjęcia.
:polew: śmiech na sali Przeciez ta rysa nie jest aż taka straszna. na moje nie sięga nawet bazy więc wszystko pójdzie spolerować. Tak więc papier wodny a później polerka i zapominasz o rysie
-
Zmiana mil na km
Hmmm... U mnie w VAG-u w 17-Instriments nie ma Recode 07. Jest za to Coding-07. Co próbujesz wpisać zamiast obecnego 01001? -- Pozdrawiam. Sławek Juz wszystko ogarnąłem, błąd lezał po mojej stronie Jako, ze mam UK auto i miałem km na liczniku a jade na przegląd (jak napisałem powyżej) to musiałem zmienić z powrotem na mile. miałem kodowanie 01001 i zmieniałem na 01001 czyli takie samo i dziwiłem sie dlaczego mam cały czas km na budziku Po kilku próbach uświadomiłem sobie, że zmieniam z km na mile i muszę wpisać 01401 Czeski bład poprostu a ja juz chciałem laptopem rzucać
-
[ALL] Komputer pokładowy w wersji Angielskiej
ale tak ogólnie czy cos takiego powinno mi sie pokazać jak napisałem wczesniej czy nie?? Czy po wcisnięciu recode - 07 powinno wyskoczyc jakies inne okienko?? ---------- Post added at 15:05 ---------- Previous post was at 14:11 ---------- dobra temat ogarniety metodą prób i błędów
-
[ALL] Komputer pokładowy w wersji Angielskiej
Czyli chcesz powiedziec, że tego VAG-a to sobie moge w pupe włozyć
-
Zmiana mil na km
Panowie mam mały problem a mianowicie wchodzę w: - 17 instruments ==> Recode 07 ==> i tutaj pokazuje mi sie software coding 01001 oraz workShop code 02334 Zmieniam cyferki w softwere coding wciskam Do It ale nic sie nie zmienia. Gdzie popełaniam błąd?? Pomożecie??
-
[ALL] Komputer pokładowy w wersji Angielskiej
odkopie temat, siedze właśnie z VAG-iem w samochodzie i próbuje zmienic km na mile i jakos mi nie idzie wchodzę w: - 17 instruments ==> Recode 07 ==> i tutaj pokazuje mi sie software coding 01001 oraz workShop code 02334 Zmieniam cyferki w softwere coding wciskam Do It ale nic sie nie zmienia. Gdzie popełaniam błąd panowie??
-
A4 Avant S-line
Powiedz synowi, że sie myli przyciemniona szyba (nie czarna)zawsze ładnie wyglada w aucie
-
Zmiana mil na km
Coś takiego znalazłem ale to się tyczyło B5 a nie B6 Jeśli B6 ma takie same kodowania to spoko.
-
Zmiana mil na km
Panowie poda mi ktoś dokładne wskazówki jak zmienić VAG-iem wskazania FIS-a z mil na km i odwrotnie. Teraz mam na zegarach km ale, że wybieram się na przegląd (MOT) a w UK jest wprowadzany przebieg do systemu to nie chcę, żeby te cymbały pomyliły km z milami i wpisali 270 tys mil. Teraz ma 270kkm co znaczy, ze mam jakieś 168 tys mil Tak więc jesli mi powiecie jak to zmienić to będę wdzięczny
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Czepiasz się Ja mam w pracy lepszego wankera a mianowicie to co byś nie powiedział to wszystko ma lepsze. Jak działke kupiłem 1200m2 to on kupił własnie 2000 tys metrów, dom zacząłem budować 210m2 to on 300m2 itp itd. a koles ma długów więcej niz włosów na głowie i zapożyczony u każdego z pracy ale idzie w zaparte, że ma siana jak ruski wojska Sorry za OT malik. Już pisałem, że furka dupe urywa
-
Zderzak przedni s-line opłaca się???
gril nie do dorwania na allegro Moim zdaniem wszystko leży na allegro tzn. zderzak przedni, tylny i listwy. Co do grila to wypowiedziałem sie już powyżej.
-
Moja A4 B7 - Schwarze Perle
Nic dodać nic ująć.
-
Obtarty tylny błotnik.
Widzisz co sam napisałeś?? Zawsze bedzie ślad, może nie widoczny od razu ale po kilku miesiącach wyjdzie linia odcięcia bezbarwnego. Zaprawki są bardziej czasochłonne niż przemalowanie całego błotnika.
-
Ceny paliwa marzec 2026
A na mnie juz czeka 200 litrów ON za 2,50zł/l Będzie jak znalazł na powrót do UK i polatanie po PL jak będę na 3 tygodniowym urlopie.
-
Obtarty tylny błotnik.
Malowanie całego błotnika tzn. cieniowanie bazą tego rantu i okolic a potem przemalowanie bezbarwnym całego błotnika To najlepsze rozwiązanie.
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
Wystarczy pekniecie lakieru którego gołym okiem nie dojrzysz w przeciwieństwie do wody i wilgoci a wtedy to juz kwestia czasu i pewnego dnia zauważasz pęcherzyk z uniesionym lakierem i zastanawiasz się jak to się stało. To tyle z mojej strony
-
Listwy drzwiowe
dlatego powinno sie spłukiwać pod cisnieniem cały syf z auta i zakamarków zanim zaczniesz myć auto
-
Agregat prądotwórczy na budowę
No to chyba sie zdecyduje na tego co ja podałem bo ten co ty pokazałes cene ma kosmiczną Ja szukam agregatu do max 2000zł i takiego, żeby wytrzymał początki budowy aż nie zostanie podciągnięty prąd,
-
Listwy drzwiowe
Listwa ozdobna ta w części środkowej drzwi jest przyklejona na taśmę dwustronną więc nie da sie jej ot tak ściagnąć jak listwy dolnej. jakim cudem masz masz kamienie pod tą listwą?
-
Agregat prądotwórczy na budowę
Miałeś do czynienia kiedyś z takim agregatem?? myslisz, że ta firma jest ok?? A może są jakieś lepsze firmy godne polecenia?