Treść opublikowana przez krzyniek
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to jak wiesz to mów, po co mamy się na darmo męczyć
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ja nawet patrzyłem na naklejki i historyjki z "turbo" gumy ale nic nie mogę znaleźć.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ale nie poddajemy się musimy to odgadnąć
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
BUAHAHAHAHAHAHA. do czego ludzie sa zdolni. dobre i to załozyciel wątku! ładny przykład czyli 'miszu" wypada z gry :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
takich podobieństw to już wszyscy na pewno mieli po kilka :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
te to raczej nie ... ja już oczopląsu dostaje od oglądania tych kolorowych autek :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będą znów okazje na alledrogo to jeszcze nic, najgorszy był ten pociąg z audicami co się spalił
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pany was to chyba taka zima by ucieszyła http://trinixy.ru/2008/12/19/italiju_slegka_zavalilo_snegom_9_shtuk.html#comment
-
[B5 AFN] Gdzie znajde napięcie + po zapłonie ale ... ????
z dwoma a muszę poprawić bo jak dam na nocne podświetlanie to tracę wskazania z zegara temp oleju.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B5 AFN] Gdzie znajde napięcie + po zapłonie ale ... ????
tak mam jak to nazywasz "ceremonie otwarcia" na jednym budziku tylko że ja zrobiłem dodatkowy wyłącznik i też mi trochę zegar głupieje ale to w najbliższym czasie poprawię
-
[ALL] wypadek pod Olsztynem
[ * ]
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piękny kawalerze, powiem Ci ile mam literek w rejestracji, a Ty odgadniesz gdzie mieszkam i kim jestem. Uwaga: mam 5 literek i 2 cyferki. No i no i..? Pierdziszewo dolne trafiłeś idealnie bo górne ma tylko jedną cyferkę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na a4-klub.pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Za takie przebiegi powini karać
i to jeszcze jaką jakiś napaleniec kupi bo mu się będzie np silnik podobał ....
-
[B5 AFN] Gdzie znajde napięcie + po zapłonie ale ... ????
proponuje a nawet więcej zalecam lekturkę http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_wskaznika_doladowania_na_slupku-t30498.0.html ja ze swoimi budzikami właśnie podpiąłem się jak kolega seba1-2
-
[ALL B5] wiązka do silniczka tylnej wycieraczki
będzie ich trochę mianowicie: podświetlanie nr rej(2styki) 3światło stop(2styki) grzana szyba(1 styk) włącznik oświetlenia wew bagażnika (3styki) wycieraczka (4styki)
-
Strefa Śmiechu
Facet przy okienku w banku: - Chce zalożyć konto w tym j**anym banku. - Co proszę?? - Powiedzialem, że chcę założyć pieprzone konto w tym j**anym banku! - Jak pan śmie! - Normalnie! Nie dosłyszysz szmato? Dawaj mi tu kierownika! Kierownik, cały nabuzowany, bo już wie czego i jak żąda ten klient: - No więc, o co panu chodzi! - Powtarzam, ze chce założyć oc**jałe konto w tym j**anym banku! - A ile pan chce wpłacić? - 2 miliardy. - I co , ta k**** robiła jakies problemy?? Kochanie, wyrzuć śmieci... - K...wa, dopiero co usiadłem! - A co do tej pory robiłeś? - Leżałem.
-
Ceny paliwa marzec 2026
raczej nie będzie :gwizdanie: Opec ograniczy od stycznia wydobycie
-
Strefa Śmiechu
No zobacz krzyniek jest ciezko ale prawdziwy facet musi to wytrzymac po dodatkowych komentarzach stwierdzam że się nie skuszę. chcę mieć normalne święta [br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 11:14_________________________________________________Spotyka sie Królewna śniezka, Supermen i Quasimodo no i chcą sie upewnić po kolei Królewn że jest najpiekniejsza supermen że jest najsilniejszy a quasimodo że jest najbrzydszy Wychodzi królewna sniezka i i mówi że lustereczko potwierdziło jestes najpiekniejsza Wychodzi supermen rówiez zadowolony i mówi że lustereczko potwierdzio że jest najsilniejszy Wychodzi wk**ny quasimodo i drze sie na całą gębe KTO TO JEST k**** MARIA KACZYŃSKA ???[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 11:18_________________________________________________Nauczycielka poleciła dzieciom, żeby napisały wypracowanie, które zawierać będzie cztery tematy: 1. Monarchia 2. Seks 3. Religia 4. Tajemnica Powiedziała też, że kto skończy jako pierwszy, będzie mógł iść do domu. Dzieci zaczęły pisać. Po kilkunastu sekundach wstaje Pepito. Nauczycielka nie chce wierzyć, że udało mu się już skończyć. Prosi go jednak, żeby odczytał swoje wypracowanie. Pepito z dumą: "- Zerżnięto królową! - Mój Boże! Kto?"
-
Strefa Śmiechu
cokolwiek tam jest, nie chcę wiedzieć
-
[B5 AEB] Błąd 01262
najlepiej jakbyś sobie od kogoś go podmienił na chwile od kogoś i wtedy zobaczysz czy jest różnica