Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
MS8 Clubman by Elfin Sports Cars
-
Strefa Śmiechu
http://gitowo.socjum.pl/video/ogladaj/13541/Neonowka_-_Polacy_w_niebie_cz.1_quotCo_by_bylo_gdybyquot
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"Lukas to chyba ta meganka "
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zaprraszamy na spoty warszawskie
-
[ALL B5] Oświetlenie zegarów na niebiesko
Może kupić nakładki na zegary ale to już będzie nieciekawie wyglądało
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pracuje ktoś może w firmie SKF, lub może wie czy gdzieś w wawie jest ich jakiś sklep firmowy ? [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 15:18_________________________________________________na drugą część pytania mam już odp.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko weź pod uwagę że Trzeniek ma 15% zniżki tak jak i na zlocie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty ale dodają jakieś dvd z filmem bo bez tego by się nie sprzedało :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
a czy jakieś zasady już ustalone? proponuje taką zasadę że światła i szyby (przynajmniej 3 przednie) muszą być czyste!!! -to ze względów BEZPIECZEŃSTWA naszego i innych
-
Nowicjusz - wątek powitalny
dobry
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
no i honorowym dawca krwi nie można zostać jak się ma tatoo ,....
-
Strefa Śmiechu
Pewne małżeństwo zostało zaproszone na bal przebierańców, jednak tego wieczoru żonę rozbolała głowa i nalegała, aby jej mąż poszedł sam. Mąż długo się sprzeciwiał, ale w końcu uległ i poszedł. Żona położyła się do łóżka, jednak po godzinie obudziła się bez bólu głowy. Ponieważ jej mąż nie wiedział dokładnie jaki strój kupiła sobie na bal, zdecydowała się pójść na zabawę i go poszpiegować. Szybko go tam wypatrzyła. Tańczył ze wszystkimi kobietami, całował po rączkach, szyjach, szeptał na uszko, podszczypywał, niby przypadkiem dotykał "tu i ówdzie". Ponieważ należała do zgrabnych osób, szybko została zauważona i poproszona do tańca przez rozbawionego mężusia. Spodziewała się niezłej zabawy, on przecież nie wiedział, że podrywa własną żonę. Po paru tańcach zaproponował jej "zwiedzenie pięterka", ona się zgodziła bez oporu (bo to przecież był JEJ mąż!) Postawiła jednak warunek, że nie zdejmą masek z twarzy. Było im razem wspaniale, jak nigdy dotąd. Byli anonimowi względem siebie, więc bez skrępowania spełniali swoje najbardziej ukryte marzenia erotyczne. Jednak po n-tym numerku, ona szybko pobiegła do domu, żeby oczekiwać męża i zadać mu kilka pytań. Gdy już wrócił pyta go (rzecz jasna z dziką satysfakcją w głosie): - No i jak się bawiłeś, Skarbie. Dużo tańczyłeś? - Nie tańczyłem ani razu i bawiłem się kiepsko. Spotkałem Zenka, Wieśka i Tadka, moich kolegów ze studiów i całą noc graliśmy w pokera na pieniądze. Ale powiem ci, że kumpel, któremu pożyczyłem kostium, podobno bawił się rewelacyjnie! :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma jak dobra miejscówka do robienia zdjęć http://trinixy.ru/2008/12/08/schastlivchik_dnja_11_mb.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
czyli to Aston
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
tak trochę nie bardzo pasi :gwizdanie:
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
zobacz zdjęcia z tamtego roku, teraz jeszcze nie ma bo za czysty :gwizdanie: