Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. nie ma włącznika grzanych luster, jedynie albo grzeją po zapłonie albo przy włączonym ogrzewaniu szyby tylnej- zależy od rocznika. było już przerabiane opcja
  2. od kierowcy, na dole słupka środkowego
  3. witamy i zapraszamy na spociki warszawskie
  4. tak ale wcześniej Spanky mnie z kolejki wyprosił, teraz Ty mi opinie psujesz, to już na pewno pan Poziek się nie zgodzi żebym siwkiem kierował
  5. Krzyniusiu ?? Prawda li to ? ragga, wyluzowałem ostatnio z szyderą dla Ciebie, bo dobry chopaczyna jesteś i masz problemy z niebieskim no ale widzę że się sam prosisz jednym słowem już jesteś zimny
  6. ja też się nieśmiało wpraszam będe miał porównanie z eSą Norbiego Adam zrób listę i mnie dopisz tia.. wpadnie Spankej i powie "pan tu nie stał.." ale tak nie można ;(
  7. ja też się nieśmiało wpraszam będe miał porównanie z eSą Norbiego Adam zrób listę i mnie dopisz
  8. na czas jazdy raggi - Poziu dobra rada zmień fotel kierowcy :polew:
  9. Bober widzę że "sprawdź ortografię" działa
  10. teraz nasi spamerzy będą się licytować który to kogo nie poznał :gwizdanie: Malik ale Ty masz propagandę oni sami we dwóch dobiją 2tys str.
  11. aż tak się zmienił :gwizdanie:
  12. np raz w miesiącu
  13. Statystyki masz obiecujące: w 2008 roku 1 zlot zaliczyłeś, 1 spota też - wystarczy a czy to aby nie za dużo :gwizdanie:
  14. witaj i zapraszamy na spociki warszawskie
  15. siemka i zapraszamy na spociki warszawskie w miarę możliwości
  16. to ja kufa ledwie się ogarnąłem, zapitalałem 90km w niecałą godzinę żeby być na czas a Ty mi tu po myjni jedziesz
  17. Tosika AHU jest nieźle dłubnięty :cwaniak1: od roku to powtarzam Ragga jakby co to mów! w miarę możliwości pomogę
  18. chyba wiem dlaczego....
  19. i ja już dotarłem :gwizdanie: spocik tylko ta straż miejska .... co nie franiu?? tekst spotu: raggaman ma quattro... jakie, na "hadlex_ie" czy na "torsten_ie"??? -nie na tapicerce [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 00:16_________________________________________________pożyczyłem z a3
  20. panowie to szkielet pramęszczyzny :gwizdanie:
  21. szkielet pramęszczyzny
  22. zjemy wszyscy wspólnie jak wtedy :gwizdanie:
  23. tak by wychodziło z podpisu.... ja mam ale nie wiem czy mi baterii wystarczy
  24. Nie ma bata ..ja dziś bede pierwszy ..zaznacze teren I bede liczył ilu sie wbiło pod prąd Ty to zaparkuj przy tym filarze z kontaktem w razie jakby się jakaś śrubka nie chciała odkręcić to ja wezmę szlifierkę i może wiertarkę (ale nie nie mam bo ostatnio się skończyła)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.