Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. no to Tomku "zaocznie" coś razem wypijemy :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 11:21_________________________________________________kufa jest tak zimno że nie chce mi się iść na tą imprezę
  2. ..wykrzyczeć jak zwał tak zwał
  3. witamy na forum a4
  4. To dlatego nie mogłem sie 30 minut temu dodzwonić do Ciebie :polew: ja jutro będę umierał... a znając moje gadanie, to jutro nie będę mógł słowa powiedzieć
  5. retroav obserwuj wątek bo ma nastąpić zmiana miejsca spotów
  6. Dobrze, dobrze obstawiam że do nowego roku będzie 2134 stron Będa z tego tytułu jakieś nagrody rzeczowe ? :laghing2: ta ..... :gwizdanie: I nagroda - II nagroda - "uciszony" III nagroda - "moderowany"
  7. no ten jest
  8. http://www.wykop.pl/link/95348/najglupszy-beatbox-w-historii a tu głupota ludzka nie zna granic [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 09:57_________________________________________________Ragga jak chcesz miód taki 100% prosto z pasieki, mogę Ci załatwić
  9. Ragga cholinex
  10. dobrego lekarza bym Ci proponował a nie auto. rośnie kolejny mistrz prostej... właśnie w wiadomościach mówili trzech młodych jechało beemką, kierowca 19lat stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo, on na miejscu, pasażer też na miejscu tylko jeden w bardzo ciężkim stanie w szpitalu walczy o życie...
  11. to musi być mail od Krzysztofa Jarzyny ze Szczecina
  12. Gdzie dokładnie jest to łączenie wężyka ???? Pytam,bo mi nie chodzi spryskiwanie tylnej szyby. na dolnym lewym słupku, obok stopnia na którym trzymasz lewą nogę, obok dźwigni do otwierania maski przedniej. musisz zdemontować osłonę plastikową, tam są przekaźniki i wiązki kabli które idą nadrożem do tylu auta i wraz z nimi wężyk od spryskiwacza. [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 19:40_________________________________________________użyłem swojego starego zdjęcia więc nie sugeruj się strzałką
  13. wsiadasz powiadasz to albo masz mocną głowę albo znajomego kierowcę neoplanu [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 16:16_________________________________________________w rozmowach w toku był Gracjan będzie też http://film.wp.pl/galeria.html?idGallery=3688&ticaid=56a30
  14. witamy na forum a4
  15. opowiadaj to może już na spocie albo przy To może na spocie z jak będziemy mieć kierowców to i owszem możemy inaczej ja nie pije jak prowadzę
  16. kobieta idealna można powiedzieć że tak tylko ten wzrost ... jak gdzieś szliśmy to wyglądaliśmy jak ojciec z córką no właśnie ten wzrost Krzyniu nom
  17. kobieta idealna można powiedzieć że tak tylko ten wzrost ... jak gdzieś szliśmy to wyglądaliśmy jak ojciec z córką
  18. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    chwilowo mamy problem, bo kolega f16mysliwiec ma 1z i coś mu nie chce działać
  19. opowiadaj to może już na spocie albo przy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.