Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to Tomku "zaocznie" coś razem wypijemy :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 11:21_________________________________________________kufa jest tak zimno że nie chce mi się iść na tą imprezę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
..wykrzyczeć jak zwał tak zwał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum a4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To dlatego nie mogłem sie 30 minut temu dodzwonić do Ciebie :polew: ja jutro będę umierał... a znając moje gadanie, to jutro nie będę mógł słowa powiedzieć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
retroav obserwuj wątek bo ma nastąpić zmiana miejsca spotów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze, dobrze obstawiam że do nowego roku będzie 2134 stron Będa z tego tytułu jakieś nagrody rzeczowe ? :laghing2: ta ..... :gwizdanie: I nagroda - II nagroda - "uciszony" III nagroda - "moderowany"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ten jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.wykop.pl/link/95348/najglupszy-beatbox-w-historii a tu głupota ludzka nie zna granic [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 09:57_________________________________________________Ragga jak chcesz miód taki 100% prosto z pasieki, mogę Ci załatwić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga cholinex
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
dobrego lekarza bym Ci proponował a nie auto. rośnie kolejny mistrz prostej... właśnie w wiadomościach mówili trzech młodych jechało beemką, kierowca 19lat stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo, on na miejscu, pasażer też na miejscu tylko jeden w bardzo ciężkim stanie w szpitalu walczy o życie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to musi być mail od Krzysztofa Jarzyny ze Szczecina
-
[B5 AFN] Dziwne miejsce w którym przedostaje się woda do kabiny (zdjęcie)
Gdzie dokładnie jest to łączenie wężyka ???? Pytam,bo mi nie chodzi spryskiwanie tylnej szyby. na dolnym lewym słupku, obok stopnia na którym trzymasz lewą nogę, obok dźwigni do otwierania maski przedniej. musisz zdemontować osłonę plastikową, tam są przekaźniki i wiązki kabli które idą nadrożem do tylu auta i wraz z nimi wężyk od spryskiwacza. [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 19:40_________________________________________________użyłem swojego starego zdjęcia więc nie sugeruj się strzałką
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wsiadasz powiadasz to albo masz mocną głowę albo znajomego kierowcę neoplanu [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 16:16_________________________________________________w rozmowach w toku był Gracjan będzie też http://film.wp.pl/galeria.html?idGallery=3688&ticaid=56a30
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum a4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
opowiadaj to może już na spocie albo przy To może na spocie z jak będziemy mieć kierowców to i owszem możemy inaczej ja nie pije jak prowadzę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kobieta idealna można powiedzieć że tak tylko ten wzrost ... jak gdzieś szliśmy to wyglądaliśmy jak ojciec z córką no właśnie ten wzrost Krzyniu nom
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kobieta idealna można powiedzieć że tak tylko ten wzrost ... jak gdzieś szliśmy to wyglądaliśmy jak ojciec z córką
-
Montaż tempomatu A4 B5
chwilowo mamy problem, bo kolega f16mysliwiec ma 1z i coś mu nie chce działać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
opowiadaj to może już na spocie albo przy