Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widać, że go dawno nie widziałeś :naughty: teraz to on jest malutki...70kg i tu muszę zgodzić się z POziomką
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stary nie mówimy o tych co im płaciłeś A byly w ogole inne? rozumiem że u Ciebie nie ....współczuje Ci panie Michale odpowiedziałem wam za jednym razem :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w zła strone podążasz synu moskal miał na myśli murzynkę z myszą na wierzchu :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 12:29_________________________________________________ Krzyniu nie wiem na jakie trafiałeś do tej pory ale zdecydowanie masz pecha pecha czy ja wiem... zgadzały się na wszystko- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czarne sa najlepsze , a juz czarne z czerwonym to wogóle mniód nie są złe ale jednak blondynki lepiej się sprawdzają w łóżku znaczy co że są gupie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pany co do rozmiarów http://stanikomania.blox.pl/2008/07/Alfabet-8222Stanikomanii8221.html[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 12:15_________________________________________________ewentualnie http://www.pokacycki.eu/photos/l/1/- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja po przyłożeniu łapki do cyca też stwierdzam ze to max D :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
upsss- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z innej beczki Facet miał problem z przedwczesnym wytryskiem wiec poszedł do lekarza. Zapytał co ma zrobić, żeby problemu nie było. Lekarz mu poradził: - Jak już będziesz dochodził, to spróbuj się jakoś wystraszyć. Więc facet tego samego dnia poszedł do sklepu i kupił sobie pistolet startowy (starter), który robi dużo huku i potrafi nastraszyć jak cholera. Podniecony myślą wypróbowania nowego sposobu poleciał szybko do domu. W domu zastał żonę czekająca nago w łóżku. Zaczęli od pozycji 69 i facet momentalnie poczuł że zaraz dojdzie, wiec wystrzelił żeby się przestraszyć. Następnego dnia znów wybrał się do lekarza. Lekarz pyta: - No i jak było? Facet na to: - Niezbyt fajnie. Kiedy wystrzeliłem, to żona zesrała mi się na twarz, odgryzła mi 5 cm penisa, a z szafy wyszedł sąsiad z rękami w górze..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tyż ale filmik rzucił się w oczy :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak.. filmik był i to że to Oniak też już pisali :polew:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 08:37_________________________________________________a w ogóle to bry- [B5 AJM] Prośba o analizę logów
z tym bym polemizował ... u mnie vmax 200KM/H w 3 osoby, może ktoś może napisać jak katalogowo to wygląda bo mi się wydaje że ajm vmax to ok 190-200- Montaż tempomatu A4 B5
andrzejd00017 weź przeczytaj ten temat bo dalej widzę że idziecie na łatwiznę [a potem są tego opłakane efekty] było już pisane parę razy o tempomacie do benzyniaka(gaz na lince) chcesz montować cały układ podciśnienia z pompką, zaworkami itd ??? moim zdaniem się nie opłaci, ale Twój wybór.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie było S4 w dieslu na napędem FWD czepiasz się szczegółów :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
buniek_84 jak masz auto jak w profilu to tempomat mogę CI dość szybko i sprawnie zamontować aaa fisa też mogę Ci zamontować, tyle że ze zgraniem immo będzie problem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
potwierdzam ze poldkiem fajnie się jeździ w zimię- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
.uj jadę jutro leopoldem na spota- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja wiem czy dobrze... chyba lepiej jakby nic się nie stało- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do tego jak ślicznie za oknem tak wstałem rano mysle sobie nie no damy rade przecież nie może być tak źle wylazłem z domu dojechałem po 40 min do roboty zmokłem jak cholera jest zimno i jak sobie pomyśle ze jeszcze mam siedzieć 8,5 godziny no może teraz chwile mniej 7,5 to aż mi się zbiera na :sick3: idź do toalety lub weź reklamówę bo zapaskudzisz sobie miejsce pracy i później to dopiero będziesz miał ciężkie 7,5h :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
siema i zapraszamy na spoty Mińskie- [B5 AHU] Który bezpiecznik jest od gniazda diagnostycznego
nr 12 jest od zasilania samo diagnozy więcej tu o bezpiecznikach http://www.a4-klub.pl/smf/schemat_bezpiecznikow_do_a4_aeb_18_t_b5_prosba-t35108.0.html;msg406921#msg406921- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jechałem po prostu prawym pasem zgodnie z przepisami oj wiem wiem - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.