Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. moskal -- żeby Ci jutro słońce mocno i za głośno nie świeciło
  2. a ja wnioskuje żeby nasza reprezentacja wyglądała tak
  3. bo się wkleja jedną dwie góra trzy ładne foty a nie tak hurtem przyj***ś
  4. Buehehehehehe Sory ale nie moglem sie powstrzymac widzę że Cię kolega ładnie podsumował :gwizdanie:
  5. ja Cię znam nawet pamiętam jak musiałeś wyjechać z szyku i skręcić w las
  6. dzo-dzo jak masz to będziesz miał ten szalik :polew:
  7. cuber ma to pożycz wiesz tam na tym Torwarze to można śmiało machać szalikami to jest takie miejsce że nikt Cię nie ruszy
  8. jak Cię poznamy ? umówmy się że będziesz trzymał w górze szalik Wisły tylko tak żebyśmy z daleka widzieli że to TY [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 20:05_________________________________________________coś dla żonatych http://i.demotywatory.pl/uploads/1255698660_by_kiellas_500.jpg
  9. chcecie foty to na NK
  10. szkoda że reszty nie widać
  11. i ten celulit :gwizdanie: weź Krzyniu nie pierdziel, że byś nie wyciachał...rąbałbyś jak młody kornik drewno :kox: je nie mówię że nie toż to tartaczny towar tylko rżnąć chodź wolałbym ciachnąć tą
  12. i ten celulit :gwizdanie:
  13. padłem http://i.demotywatory.pl/uploads/1255686209_by_BubbleGum18_500.jpg
  14. ". Zdaniem ratowników medycznych, malec przeżył tylko dlatego, że był przypięty do wózka szelkami. "
  15. to co zaczynamy akcję " doj***ać negatywa" [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 12:12_________________________________________________kto ma dzieciaczka to pilnować jak oka w głowie! ku przestrodze http://www.youtube.com/watch?v=64G1RjqZqTM&feature=player_embedded
  16. Jeszcze jebaniutki wywiózł kufel z tego pięknego miasta :polew: Czyżby we 100 licy nie było kryzys
  17. oddam Ci je za polowe klikaj kup teraz :naughty: :naughty: e tak to nie, myślałem że załatwimy to poza aledrogo
  18. Korzeń - może się jakoś dogadamy co ? http://www.allegro.pl/item755634445_audi_aluminiowe_felgi_opony_zimowe_16_205.html
  19. o KUTFA! dobre ale kufa było już
  20. właśnie rozmawiam z siostrą i mówi ze w Niemczech w wiadomościach się śmieją z polaków że umożliwili Słowacji pierwszy wyjazd na mundial i to Polacy zrobili w taki sposób [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 21:31_________________________________________________o a tu Majewski ale Szymon http://wiadomosci.onet.pl/5588724,3,1,1,relacjetv.html opis z gg co gorsze ? zima w październiku czy Lato w PZPNie ? odp, lato w pzpnie sieje gorsze spustoszenie :gwizdanie:
  21. byłeś choć raz ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: a poziek był jest nawet dowód w postaci fotki :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.