Treść opublikowana przez krzyniek
-
Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....
nie tak ! zaczęło się od siatkówki kobiet i to już parę ładnych lat temu, potem moja oglądała siatkówkę panów i tak już zostało,i nie mówię to o reprezentacji bo oglądam też Plus Ligę i PLK i nie liczyły/liczą się sukcesy czy porażki, liczy się dobra zabawa i porządna gra zawodników
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive a zaciski i jarzma czarny mat ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo tamte to takie normalniejsze, jakby amatorki a te to .....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to też norma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ofkorz bedzie dobra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek ma nowy profil http://nasza-klasa.pl/profile/24230159
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj zapraszamy na spoty w Twoim regionie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciesz się z tego, że ruszasz bez uślizgu, ale nie za***rdalaj 140 km/h... jak jeszcze dodatkowo na letnich latasz :gwizdanie:
-
Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....
ja od kilku lat jestem na siatkówce, a nożną to sporadycznie oglądam z udziałem naszej reprezentacji jeśli już to LM lub inne ligi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak mnie przewiało na tej plaży że głowy nie mogę obrócić w lewą stronę coś na rozgrzewkę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ps. A4-klub.pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam w zimowy jesienny poranek
-
Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn
me too
-
Strefa Śmiechu
- Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....
słyszeliście wypowiedź któregoś z zawodników że "liczą na bonus motywacyjny od Słowenii jeśli wygrają jutro ze Słowacją..." jak nisko można upaść :wallbash: widzę że i młodzieżówce nie idzie http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,Polacy-przegrywaja-zmarnowany-karny,wid,11590946,wiadomosc.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może już zajęty :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie chodzi o opisy tylko wiadomo co- [ALL B5] Co oznacza "4" w odbiciu lustrzanym (oznaczenie na klapie bagażnika) ?
można i proponuje przeczytać co koledzy wyżej napisali- Spotkania na drodze
dziś ok 13-14 w Garwolinie jasna B6 WZxxxxx z antenką na dachu coś ala beemwe- Strefa Śmiechu
Wyjątkowo piękna młoda kobieta rzuciła studia i postanowiła zostać bogata. Dość szybko znalazła sobie bogatego i napalonego siedemdziesieciopiecioletniego staruszka, planując zarżnąć go na śmierć zaraz podczas nocy poślubnej. Uroczystości ślubne i bankiet poszły doskonale, pomimo półwiecznej różnicy wieku. Podczas pierwszej nocy miesiąca miodowego rozebrała się i czekała rozkosznie w łóżku aż małżonek wyjdzie z łazienki. Kiedy się pojawił, nie miał na sobie nic za wyjątkiem kondoma skrywającego30 centymetrową erekcję. Niósł ze sobą zatyczki do uszu a na nosie miał klamrę do bielizny. Przestraszona ze coś jest nie tak, zapytała: - A to, po co ci te gadżety?! Na to dziadek odpowiedział: - Są dwie rzeczy, których nie mogę znieść. Kobiecego krzyku oraz smrodu palonej gumy![br]Dopisany: 13 Październik 2009, 15:05_________________________________________________Kobiecy orgazm ma 5 form: 1. Relaksacyjna: Ach, ach, ach. 2. Uległa: Tak, tak, tak. 3. Geograficzna: Tuu, tuu, tuuu. 4. Religijna: O mój Boże! 5. Kryminalna: Zabiję Cię, jeśli teraz przestaniesz! [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 15:10_________________________________________________- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spociki warszawskie- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spociki do Minska ewentualnie możemy gdzieś indziej pokombinować- [ALL B5] Co oznacza "4" w odbiciu lustrzanym (oznaczenie na klapie bagażnika) ?
nie odbicie lustrzane a obrócona w lewo o kilka stopni - Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....