Treść opublikowana przez krzyniek
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
dzięks
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
ligowe caly czas leca i jest co oglądać [br]Dopisany: 04 Październik 2009, 20:54_________________________________________________ jaki wynik ?
-
Zwrot pieniędzy za kartę pojazdu
poprosiłbym coś więcej w temacie ?
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
To nie jest takie pewne. Francesca ma grać nago ponoć. wątpię aby (prócz naszego forum) zainteresowała tym swoje przeciwniczki :gwizdanie:
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
nie wiem czy pośladki były by zachwycone twoim zachowaniem :gwizdanie: dokładnie więcej kultury jak przystało na właścicieli ccco [br]Dopisany: 04 Październik 2009, 17:48_________________________________________________ :oklaski: :>
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
no Krzyniek i niech będzie do końca jestem za :>
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
jest
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
spiidy sprawdziłeś ? przecież parę stron wcześniej są prawie wszystkie kody potłumaczone wszyscy na łatwiznę ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z cyklu miałem talent http://www.youtube.com/watch?v=xhwGdPIzGqI&NR=1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skur&&&&yto jest dobry komentarz ale hamulcy nie zaje****li :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślałem, że komputery uczelniane są wyczyszczone z plików .jpg :naughty: a myszki już dotykałeś :polew:
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
po ptokach ale DZIEWCZYNY nic się nie stało !!!! :>
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
to nie na moje nerwy [br]Dopisany: 03 Październik 2009, 18:40_________________________________________________jeszcze asem zaje****ly
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko, żartowałem tylko takie naturalne możecie zapodawać
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
myślę że możemy pokusić się o takie stwierdzenie nie ma się co kusić, trzeba wygrać trzeba tylko my nie gramy my możemy ino komentować
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
myślę że możemy pokusić się o takie stwierdzenie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Strefa Śmiechu
nom na warszawskich kiedyś wklejałem :gwizdanie:Nauczycielka przychodzi ze skargą na Jasia do jego ojca: - Proszę pana, pański syn pokłócił się dziś ze mną przy całej klasie i na koniec powiedział, że mnie przeleci... - Dobrze - odpowiada ojciec Jasia - zaraz to wyjaśnię. Podchodzi do okna, otwiera je szeroko i krzyczy: - Jasiu! Jasiu! - Co tato? - słychać Jasiowy głos dobiegający z podwórka. - Czy pokłóciłeś się z panią nauczycielką dzisiaj w szkole i powiedziałeś, że ją przelecisz?! - Tak! - To przestań szwendać się po ulicy, ona już przyszła! Kobieta dzwoni do radia i mówi: - Znalazłam portfel, a tam 3000zł, czek na 10 tys. euro. Portfel jest pana Stanisława Kowalskiego zamieszkałego przy ul. Czerskiej 10 w Wa-wie. I mam gorącą prośbę... proszę panu Stasiowi puścić jakąś fajna piosenkę ode mnie. :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spociki warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spociki warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MoorPH i nie obrabiałeś fotoszopem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Strefa marzen czyli jak sie kupuje - sprzedaje autko w anglii :)
akurat to pewnie dlatego że ze statystyk im wychodzi że małolaty powodują najwięcej wypadków, zresztą i w innych krajach jest podobnie, u nas może nie do końca- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nauczycielka przychodzi ze skargą na Jasia do jego ojca: - Proszę pana, pański syn pokłócił się dziś ze mną przy całej klasie i na koniec powiedział, że mnie przeleci... - Dobrze - odpowiada ojciec Jasia - zaraz to wyjaśnię. Podchodzi do okna, otwiera je szeroko i krzyczy: - Jasiu! Jasiu! - Co tato? - słychać Jasiowy głos dobiegający z podwórka. - Czy pokłóciłeś się z panią nauczycielką dzisiaj w szkole i powiedziałeś, że ją przelecisz?!!! - Tak! - To przestań szwendać się po ulicy, ona już przyszła! [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 11:26_________________________________________________Zdesperowana dziewczyna stoi na nadbrzezu i chce popelnic samobójstwo. Widzi to mlody marynarz, podchodzi do niej i mówi: - Nie rób tego! Zabiore cie na poklad naszego statku, ukryje, przemyce do Ameryki i zaczniesz nowe zycie. Przez caly rejs bede cie karmil, bede ci dawal radosc, a ty bedziesz mnie dawac radosc. Jeszcze nie wszystko stracone... Dziewczyna, jeszcze pochlipujaca z cicha, postanowila dac sobie jeszcze jedna szanse i poszla z nim na statek. Jak obiecywal tak zrobil - ukryl ja pod pokladem, raz na jakis czas podrzucal jej kanapke, jakis owoc lub cos do picia, a cale noce spedzali na milosnych igraszkach. Sielanke przerwal kapitan, który pewnego dnia odkryl kryjówke dziewczyny. - Co tu robisz? - zapytal surowo. - Mam uklad z jednym z marynarzy. Zabral mnie do Ameryki, karmi mnie, a ja mu pozwalam robic ze mna, co chce. Mam nadzieje, ze kapitan go nie ukarze? - Nie - odpowiedzial kapitan. - Chcialbym jednak, zebys wiedziala, ze jestes na pokladzie promu Wolin - Swinoujscie - Wolin. [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 11:27_________________________________________________Kobieta dzwoni do radia i mówi: - Znalazłam portfel, a tam 3000zł, czek na 10 tys. euro. Portfel jest pana Stanisława Kowalskiego zamieszkałego przy ul. Czerskiej 10 w Wa-wie. I mam gorącą prośbę... proszę panu Stasiowi puścić jakąś fajna piosenkę ode mnie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj lecą - zaczątki łysinki i u szanownego kolegi zauważyłem ostatnio dokładnie nawet mi na gadulca puścił tyle że też już widziałem jako fan dostałem to już wcześniej - Strefa marzen czyli jak sie kupuje - sprzedaje autko w anglii :)