Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 06:43_________________________________________________nie ma jak inteligentni rodzice http://www.tvn24.pl/0,1594537,0,1,14_latek-gnal-170-kmh,wiadomosc.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
franio chyba coś ma ale dokładnie nie pamiętam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I co w związku z tym ?? No np. wolniej będzie wsiąkać... :gwizdanie: ładnie :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po coś nakleił ? dokładnie, ja już 4lata śmigam bez i jeszcze żaden misiek który mnie kontrolował się o nią nie pytał, raz tylko kazali mi rejestrację przykręcić bo leżała na siedzeniu jak powiedziałem że walnąłem zająca i odpadła, a jak misiek zobaczył popękaną ramkę to mi uwierzył
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czepiasz się szczegółów :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Al -zajefajne już wiem co chce dostać na imieniny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam dwa pytania: gdzie jest spot dziś ? i czy wykasował by mi ktoś błędy vagiem? pytam bo będę pierwszy raz i nie bardzo orientuje się w temacie :polew:
-
Jaką masz tapetę ?
teraz taka, ale się zmienia
-
Spoty LRY - odwołane
brudna niuńka to już tradycja a poważnie to nie miałem czasu, na następny to będzie się świecił jak psu ....
-
Spoty LRY - odwołane
a jak już sobie panienka uważa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest jeszcze jeden zwany Tosikiem on bierze tylko po 79,99 ale uważaj bo jest tu haczyk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak tylko jutro to pewnie
-
Spoty LRY - odwołane
a widzisz nie czepiam się ale ta co MY mamy to nie spada nawet przy 200km/h
-
Spoty LRY - odwołane
to co za badziew masz :gwizdanie:
-
[ALL B5] Który to przekaźnik lub zacisk ?
np. tu jest opis podłączenia po zapłonie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_wskaznika_doladowania_na_slupku-t30498.0.html
-
Garwolin i okolice spot........
pewnie jest tak jak i moje dwie były :gwizdanie: [jakieś 4 lata temu]
-
Garwolin i okolice spot........
jasne przecież widać ze ten szerszeń stoi oddzielnie :gwizdanie: a chłopaki... to następnym razem się ich wtajemniczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem za !!! Bry Tomek i wszyscy też za i też Bry
-
[B5 AEB] Nie działa tempomat
nr części raczej się nie zmienił
-
Garwolin i okolice spot........
Franiu dzięki za legalizacje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tyle bo Lukas ma więcej do gadania niż TY
-
Garwolin i okolice spot........
to będzie czterech [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 11:05_________________________________________________było pięciu podziękowania dla sąsiadów za odwiedziny
-
[B5 AEB] Nie działa tempomat
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po ostatnich wyczynach naszej reprezentacji przestałem oglądać mecze ale ten polecam http://www.joemonster.org/filmy/13020/Najlepszy_mecz_2008_roku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale na Torwarze podjeżdżają jakieś abs_y i pytają o Piotra [jeśli dobrze pamiętam] - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.