Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Ja się nie spotkałem, żeby ktoś samemu rzeźbił w kanapie Ale jak uważasz, że tak się da to dawaj. I podepnij foto jak to wyszło
  2. Vag to tylko program którym możesz nie tylko sprawdzić i usunąć błedy
  3. kowol Czy on am już wtyczke od razu pod gniazdo zmieniarki czy trzeba mu jakieś przejściówki kombinować?? Ja tez mam radio concert I. Czy po prostu jak kupie to wpinam i od razu działa??
  4. slaweq wielkie dzięki za foto. Teraz wiem, że mam ten uchwyt urwany i muszę go naprawić. Jeszcze raz wielkie thx za fotki
  5. Myślę, że jak podasz symbol scalaka to ten kto zainteresowany powinien się orientowac czy mu się to przyda czy nie. Mi9 tez tak ciężko określić jaka to centralka. Trzeba szukać u jakiegoś elektronika samochodowego specjalizującego sie w A4
  6. Tal będzie chyba najlepiej. Zweryfikuj z innya A4. Wtedy będziesz wiedział czy jest wszystko OK czy musisz dalej szukac przyczyny
  7. Spróbuj wgrać sterownik od odtwarzacza mp3
  8. To zalezy od wartości auta. W PZU teraz jak masz auto do 40000 PLN to wystarczy, że masz 1 zabezpieczenie np. Immobilajzer. Wiem to bo byłem w sobotę u mechanika po zaświadczenie o posiadaniu takiego zabezpieczenia. Jak masz droższe auto to pewnie będą chcieli 2 zabezpieczenia, ale to wszystko zależy od firmy ubezpieczeniowej. Także proponuję chwilę poświęcić i sie rozglądnąć.
  9. No właśnie, da się to przeczytac z kodów. Tylko jedno małe "ale". Nie wszystkie kody masz na wlepce. W ASO z VINu by Ci dali wyciąg wszystkich kodów, ale w ASO sobie za to krzyczą .
  10. domelq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ciekawe, gdzie go będą u nas testować :polew: , chyba nie na tych naszych dziurach
  11. Ja rozmawiałem w piątek i tak babeczka w PZU mi powiedziała a robiła wrażenie dobrze zorientowanej, teraz to już musze się też sam jeszcze raz dopytać. Jak coś to dajcie znać na forum
  12. Ogólnie się okresla, że te silniki mają "słabą kulturę pracy". Po prostu są z natury głośne. Jak się wczesniej nasłuchałes japończyków to wówczas można odnieść takie wrażenie, ale po prostu juz tak jest
  13. Własnie, że nie prawda. Dowiadywałem się w piątek. Jesli weźmiesz w PZU tzw. "mini casco" (obejmuje kradzież, dewastacje i dzikie zwierzęta) to zbierają Ci się zniżki, które potem możesz wykorzystać przy AC
  14. Ogólnie diesle są głośne. A może to właśnie ta klapa się poluzowała i tak "wali"
  15. Ktoś go tam na górze bardzo potrzebował
  16. Cała regeneracja i transport wyniosły mnie coś do 1000 PLN. Dokładnie nie pamietam, robiłem to jakieś 1,5 roku temu
  17. Ja swoją regenerowałem we Wrocławiu w TURBOJULITA http://www.turbojulita.p - wszystko OK i jeszcze coś urwałem. A regeneracja wygląda tak, że jak wysłałem w poniedziałek to dostałem z powrotem w czwartek
  18. U nas na razie trzeba. Dopiero wniosek jest w sejmie a droga długa. Rozpatrzenie przez komisje itp. itp. itp. a potem głosowanie a potem podpis prezydenta a potem 30 dni mij a potem ukazuje się w Monitorze i wtedy już możesz wyłączyć. Ale myśle, że nie będzie to wcześniej niż 1 październik
  19. Nie wiem czy go zatrzymali legalnie. W każdym bądź razie to go wkurzyli samym mandatem że stanął na głowie i dokonał swojego. Udowodnił, że to nie poprawia bezpieczeństwa (co do wyników to dla mnie są troszke wątpliwe ze wzgledu na sposób przeprowadzania tych badań) i doprowadził do głosowania w parlamencie i ... przeszło. Już nie muszą świecic w dzień światełek
  20. Jakieś foto by się przydało to może coś więcej udałoby sie powiedzieć
  21. Nie. Znalazłem jakieś linki do strony, gdzie to było moźliwe, ale serwis już nie działa. Pewnie ktoś go wstrzymał komu było nie na rękę, żeby on działał. Ale jak coś znajde to dam na pewno znać.
  22. Poszukaj w instrukcji obsługi lub w książce jakiejś od A4. Na pewno będzie, który bezpiecznik jest za to odpowiedzialny. Sprawdź czy ten błąd się powtarza w takich samych sytuacjach. Ale jak na mój gust to też przetarta taśma
  23. Ja po regeneracji dostałem 12 miesięcy gwarancji. Z tego co wiem to na nową tez chyba tyle dostaniesz
  24. Może gdzies jakieś nadkole lekko się "osunęło" i kóleczko dotyka czasami Na pewno trzeba zacząc od oględzin gdzieś na kanale. Dobrze poszarpać tymi platikami
  25. Tylko jak chcesz zobaczyć jak się kręci ten wałek to marny pomysł . Lepiej uwierz, że on działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.