Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. to lipa skoro bierze tyle oleju bawisz się dalej czy gonisz ją ?
  2. Wszystkich fanatyków Audi zapraszamy na spoty w Grodzisku . Spotykamy się w czwartki pod MC'Donaldem godzina 20. ..2019 - godz: 20 Parking pod Mc.Kto będzie? 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
  3. oddaje padaczke na złom a Tobie co znów dolega :gwizdanie: ?
  4. święta i po cisza na forum chyba wszyscy zalani trzeźwieją
  5. Ładna B6 widać zadbana tylko przedni grill i dół zderzaka mi jakoś się nie widzi ale to już kolej gustu
  6. Autko ładnie się prezentuje bynajmniej mi się podoba im chodzi że felgi za małe i dlatego tak mówią
  7. ale urwoł już nad morzem
  8. Dzięki za spota było mega grubo ale urwoł :polew:
  9. Wszyscy mało tankują więc nie będzie problemu z powrotem a jak nie to można się przytulić do jakiegoś tira Pozdro z Bukowiny
  10. Nie podpinałem vaga jeszcze ale jak wrócę z Ogólnopolskiego to podepnę i zdam relację
  11. Dokładnie po umyciu całego autka a jak otworzyłem machę to pierwsza chłodnica cała mokra nie wiem co to za akcja
  12. Witam.Mam mały problem ponieważ po umyciu auto gaśnie i lekko kopci a podczas jazdy ewidencyjny brak turbiny co może być tego przyczyną spotkał się ktoś z czymś takim ?
  13. Czarne B6 Avant blaszki WZY 60S* widziane obok stacji PKP grodzisk maz godz 13:10 stałem pod siłownią i machnąłem kierownikowi
  14. Jeśli w sedanie to Cordi
  15. hehe było lekko przy kurzone już a Twoją wlepę było śmiało widać Czarna BMKa pewnie Norbiak tylko nie chce się przyznać i siedzi teraz cicho sorka za ot.
  16. Czarne BMW w kombi spotkane w Otrębusach o 18:05 blaszki WPR 0184* ramki i naklejka hmm a któż to ?
  17. Pozdrowienia dla kierownika czarnej B7 w kombi spotkanego na Al.Jerozolimskich w kierunku Piastowa godz: 16 WX 5455*
  18. Nawet fajny ten Merc ale ta panna mega
  19. Ha ha domyślam się kto to mógł być Paraf czyżby Pixi i Moskal ? montuj takie stroby
  20. Ala stobo Paraf ciekawe czy poznasz za jakość sorry http://www.fotosik.pl/video/79153b8e9b389904.html
  21. musti odpowiedział(a) na musti temat w Audi A4/S4 B6
    Takie szybkie foto tak jakby świeżo po myciu wygląda tak : PARAF a tutaj coś dla Ciebie takie ala stroboskopy za słabą jakość sorka najwyżej zrobię jeszcze raz http://www.fotosik.pl/video/79153b8e9b389904.html
  22. Pozdrowienia dla kierownika srebrnej B5 na blaszkach WOT 3W8* poznanego po ramkach klubowych Grodzisk Mazowiecki pod stacją PKP a potem na światłach obok parku godzina 17
  23. Oj wujek nie będziesz miał wyjścia dzwoń jak coś
  24. Sprzeda parówkę a kupi B6 i to na dodatek w dislu
  25. musti odpowiedział(a) na musti temat w Audi A4 B6
    Podziękował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.