Treść opublikowana przez musti
-
Jaki felunek 17'' czy 18'' ?
Lekko auto w dół i wsadzaj 18".
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Czwartek 20 ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Aloha
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Czwartek ???
-
Strefa motocyklistów
Jutro z kumplem jedziemy oglądać Hondę CBR 600RR
-
Strefa motocyklistów
Odebrałem ostatnio blachę z rejestracji i wpadł RS idealnie pasuje do audi
-
Spotkania na drodze
B5 sedan avant ?
-
Strefa motocyklistów
U mnie dziś wpadły nowe kierunki ledowe przód tył
-
Strefa motocyklistów
Ja dziś latałem bo pogodynka była perfekt 150km zrobione
-
Strefa motocyklistów
Jak tam wasze maszyny ? Robią przeciągi jeszcze czy już pakiet zima ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Moskala
-
Strefa motocyklistów
A Ty Grzesiek co masz ? F4i ? Tak f4i Podeślij na PW ile cenisz za to Trzeba było tak nie dopierdzielać hehe Zbieraj kaskę i kupuj
-
Strefa motocyklistów
A Ty Grzesiek co masz ? F4i ?
-
Strefa motocyklistów
D...pa Ci nie zmarzła ??? d*pa mi nie zmarzla Dev Jeszcze pogode mowia ze ma byc to bedzie latane
-
Strefa motocyklistów
Łuki może i znajome ale to nie to co znasz. To ściągnięte z zagranicy dopiero co 2 dni w PL
-
Strefa motocyklistów
Dziś z rańca dobiłem targu i kupiłem Foto z drogi :
-
Strefa motocyklistów
Takie fanty wpadły na nowy sezon Kumpla ubiór i moto
-
Muzyka w naszych autkach
- Strefa motocyklistów
Mi dziś nowe zabawki przyszły na sezon- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Sprzedam RH ZW 3 z oponami i dystansami - więcej na PW Do sprzedania za jakiś czas będą też moje fotele z RS4 B5 info niebawem- A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
No no furka nabiera smaku Nie ma problemu jak mogę to coś tam pomogę i szarpniemy robotą a to nie koniec jeszcze- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Plany na koło są jakieś tam . Vossen lub JR16- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
W między czasie wpadły też nakrętki na wentyle RS4 Pomalowana ramka grilla w czerń Gdzieś upolowane na mieście oraz ustrzelone logo z foteli- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Jeśli byłby ktoś zainteresowany to RH ZW3 są na sprzedaż w całym zestawie takim jak jest pokazany na aucie Więcej info zapraszam na PW- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Kilka foto z tego sezonu jeszcze Upolowana i spot u kolegi kodzak0 - Strefa motocyklistów