Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. http://moto.allegro.pl/item767736626_audi_a4_2001_r_skory_xenony_lodowka.html oceńcie tak na szybko jak możecie
  2. musti odpowiedział(a) na musti temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Niunia
  3. ja sobie w mordke nie pluje , chce tylko żeby nowy właściciel sobie nie pluł :polew: :polew: [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 14:51_________________________________________________ ej stary , jedno dwa zdania możesz napisać Moskal on nie będzie pluł bo wiadomo co w aucie piszczy Uważam że cena dobra była jak za autko haha
  4. Dzięki ale wiecie Moskal pałka sobie w mordkę pluje że za tyle kaski sprzedałem autko
  5. To dobrze bo ja swoją sprzedałem i bede szukał B6 w dislu raczej wiec pytam
  6. Kokos jak Ci się sprawuje diselek ?
  7. No i ja opyliłem autko za dobrą cenę . Na wiosne rozglądam się za moto Kawa Z750 a co do autka to a4 B6 tylko hmm... 1.9TDI & 1.8T . . .
  8. Kali zboczuchu . Jak tam moto szykujesz na wiosne streetfighter ?
  9. Hey Hej Hello
  10. to się troche różnimy w poglądach. Ja jedynymi jednośladami jakie preferuje to ścigacze, ich wariacje czyli stunt psy no crossiki do lasu Ale naked do normalnej jazdy po mieście fajna sprawa Obecnie mam GSX-Ra 750 SRADa i bardzo sobie chwale to moto. Przez zime chce go przerobić do stuntu i treningi, treningi i jeszcze raz treningi No ładnie widzę że guma to podstawa jak kupie coś to napewno się jakoś złapiemy
  11. Gejowskie czy nie to i tak mają tą tendencję w sobie jak na te lata
  12. No ładny klasyk ale to też dopiero zabytek http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10068304
  13. Właśnie kupie jednak Neakeda tak mi przypadł do gustu.Na moto śmigam tak od 2oo5 tylko z przerwami ostatnio przerwe miałem właśnie i chcę zakupić coś na sezon , a Ty czym latasz Kali ? Ładnie odjeb maździora wcześniej już stała na allegro ze 3 miechy temu.
  14. Ty se najpierw te węże w adeli poskładaj do kupy Moskalisko już wszystko poskładałem Kiedy coś rezamy drinkujemy
  15. Ja zastanawiam się nad kupnem na wiosnę Kawasaki Z750 lub Yamahe R6
  16. Siemanko Poziek szybka wymieniona ?
  17. Hugo Najlepszego
  18. Będzie Arkadia to na spoty wpadać będzie kilka osób bo nikomu nie będzie sie chciało jechać na spota typu - stanie 1h w korkach żeby wogóle dojechać Fort Wola najlepsze rozwiązanie
  19. Poziek załatwiłeś szybkę że nie dzwoniłeś do mnie ?
  20. musti odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/watch?v=fSaVnHTnyi4
  21. POZIEK odezwij się na gadu lub PW to dam Ci namiar na szyby.
  22. Nie obniżaj auta na zime no chyba że chcesz spychać śnieg.Autko obniżone ładnie wygląda wiosną latem przy feldze 17" i wyżej bo w zime do stalówek to trochę nie halo.Ja bym nie obniżył auta na zimę i tyle.
  23. Ej słuchajcie Sensej Moskal był już w kilku programach ale teraz czekamy na udział w nowym wydaniu Tańca z Gwiazdami Moskal nie tylko buduje i psuje ale i śpiewa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.