Treść opublikowana przez kred
-
[B6 BFB] Czy można kupić przycisk podłokietnika ?
a jak temat wyglada z nówka. pewnie kiepsko. mozna cos takiego wogole kupic ?
-
[B6 BFB] Czy można kupić przycisk podłokietnika ?
czy znacie lub wiecie gdzie mozna dostac taki przycisk. do b5 znalazlem ale z b6 jest problem. dzwonilem do aso maja tylko cale gory za 320 zeta. parodia - nastepny paradoks po co mi cala gora jak wymieniam tylko przycisk. moze jest jakies oznaczenie nr. fabrycznym co ulatwi szukanie? na klawiszu sa jakies oznaczenia ale koles w aso mowi ze to nr odlewu z gory dzieki za pomoc
-
[B6 BFB] Czy można w ASO kupić jeden dywanik samochodowy ?
popieram tylko pojedynczo - i by sie interes krecił. dziwne to bardzo, wszystko inne mozna kupic osobno a tu niespodzianka - dywaniki tylko w parach. chcesz kupic jeden wahacz musisz kupic parami paranoja i zwykle nabijanie kasy.
-
[B6 BFB] Czy można w ASO kupić jeden dywanik samochodowy ?
tak jak piszecie wczesniej - wydaje mi sie wielka glupota sprzedawanie dywanikow parami. najczesciej zuzywa sie dywanik kierowcy i nie ma co tu duzo gdybac.
-
[B6 AVF] Nie działa regulacja odcinka lędźwiowego
podwazaj z gory w 3 miejscach potem zdejmij oslone do gory. jak zdejmiesz wszytko bedziesz mial widoczne. sprobuj wtedy pomanewrowac dzekiem jak to nic nie pomoze sprawdz polaczenie pod siedzeniem -sprawdzales moze bezpieczniki ????
-
[B6 AVF] Nie działa regulacja odcinka lędźwiowego
wypnij zaslepke siedzenia i bedziesz wszystko wiedzial. duzo można gdybać co sie stało - sprawdz to co najprostrze. ja bym stawial na cięgno lub pęknięcie linki. slyszysz silnik jak przyciskasz sterownik ??
-
[B6 BFB] Czy można w ASO kupić jeden dywanik samochodowy ?
dajcie nr przednich w tym kolorze
-
[B6 BFB] Czy można w ASO kupić jeden dywanik samochodowy ?
pytanie moze troszke śmieszne ale moze ktos juz to przerabiał. 3 dywaniki mam w super stanie jeden - kierowcy jest bardzo dojechany. podobno mozna kupic pare czyli 2 szt moze można jedną ???? nie mam nr katalogowych przednich dywaników z tyłu mam takie kolor szary powiedzcie mi jaki nr maja przednie dywaniki ??
-
[B6 BFB] sensor poduszki powietrznej - kilka różnych końcówek numeru ?
8e0 959 643 -> 8e0 959 643 D (03.2004) [słupek b, część wewnątrzna] (środek) czyli mam rozumieć ze to to samo ?? i zamawiając ... 643 lub ... 643 D nie bedzie problemów z prawidłowym dziełaniem czujki
-
[B6 BFB] sensor poduszki powietrznej - kilka różnych końcówek numeru ?
podpowiedzcie mi bo przegladajac neta natrafilem na kilka czujek o nr 8e0 959 643 (właśnie taki mam) lecz posiadające inne zakończenie nr katalagowego np: 8e0 959 643 c 8e0 959 643 b 8e0 959 643 e 8e0 959 643 a taki jest mój: była cała zalana w srodku wiec jest do wywalenia. powiedzcie mi o co chodzi z tymi koncowkami numerów ??
-
[B5 ADR] Po przejechaniu 70 km coś stuka po uruchomieniu silnika
na 100 % popychacz - wkrótce wymianka cie czeka
-
[B6 BFB] Potrzebny nr katalogowy filtra paliwa-problem ze zdjęciem zabezpieczeń
znalazłem. troche było manewrów. ostatecznie kupilem w focie koszt 156 zł . lukaszr powiedz mi jeśli wiesz jak sie dobrać do zabezpieczen przewodów dochodzących do filtra. nie chce ich połamać. dodam że sa to przewody termokurczliwe a na koncach maja właśnie takie zabezpieczenia na koncach są 2 wpusty i nie wiem czy to podważać czy wypchnąć ?? temat można zamknąć nalezy wcisnąć podpórke zaznaczoną koleczkiem i praktycznie sam wychodzi
-
[B6 BFB] Potrzebny nr katalogowy filtra paliwa-problem ze zdjęciem zabezpieczeń
moze ktos zna lub moze sprawdzic w etce ja w tej chwili nie mam dojscia jaki jest nr katalogowy filtra paliwa do 1.8 t silnik bfb quattro. koles w focie ma 2 sztuki - 3 i 4 przewodowy. który jest właściwy. z gory dzieki
-
[B6 BFB] Gdzie kupię zabezpieczenie przewodów paliwowych (zdjęcie)
poszukuje koncówek przewodow paliwowych łacznie z zabezpieczeniem. szukalem na necie i nic. dokladnie chodzi mi o cos takiego poprzedni wlasciciel był taki tworczy ze połamal zapinki. wkrotce biore sie za wymiane pompy paliwa i niezabardzo chce tak to zostawić. nie chcial bym uzywek moze ktos ma dojscie lub da jakis link gdzie mozna kupic. nie wiem jak jest z serwisem dajcie jakis nr jesli takowy jest to temat bede mial zalatwiony
-
[B6 BFB] Gdzie kupić filterek torebkę na pompę paliwa ?
czyli benzynka ekstrakcyjna i myju myju. dzieki za info
-
[B6 BFB] Gdzie kupić filterek torebkę na pompę paliwa ?
gdzie moge dostac nowy filterek do takiej pompy 8e0 906 087 p wygłąda to tak w serwisie jak dzwonie nie moge sie dogadać i wytłumaczyć kolesiowi o co mi chodzi. chce mi sprzedać całą pompe. bede niedługo zmienial filtr paliwa i przy okazji bym pozmieniał te torebki
-
[B6 BFB] potrzebuje numer katalogowy gumki rygla cent.zamka od klapki wlewu paliwa
jak w temacie - potrzebuje nr tego elementu nie mam jej wogóle i wpienia mnie to bo rygiel obija sie po otworze. podrzuccie nr i zaraz dzwonie do asso
-
[ALL B6] Jak zdjąć spryskiwacz ?
musisz go delikatnie podważyć sam wyskoczy. jest miejsce delikatnie wycięcie z przodu tam podłuż wkrętak
-
[B6 BFB] Czy da się zrobić automatyczne domykanie szyb bez trzymania przycisku ?
patent naprawde pomocny :> - poszukiwany ktos chetny do pomocy
-
[B6 BFB] Czy da się zrobić automatyczne domykanie szyb bez trzymania przycisku ?
moze ktoś cos takiego przerabiał. obecnie zeby domknąć szyby musze przytrzymać przycisk na pilocie od zamykania. czy jest mozliwosc ze szyby domkną sie same po zaryglowaniu zamkow bez przytrzymywania przyciska na pilocie ?? wcześniej w poprzednim autku miałem podpięte szybki pod alarm i po uzbrojeniu szyby same sie zamykały. jak jest w b6 ?? (nie mam alarmu) chce to zrobic pod samym centralnym
-
[B5 ADR] Na postoju czuć spaliny wewnątrz
sprawdz za kolektorem wydechowym. czesto podkapuje właśnie w tym miejscu i bardzo czuć. najlepiej podniesc maske i popatrzec czy nic sie lekko nie kopci
-
[B5 ARG] Klekotanie benzyniaka
wydaje mi sie kolego ze masz troche wiecej przejechane. popychacze nie klekoczą przy takim przebiegu no chyba ze nie masz oleju w układzie. łańcuch wymienia sie przy 150 tyś wiec już powoli na niego czas wiec szykuj sie na wymianke jesli to faktycznie ten przebieg ja mam najechane 190 tyś (sprawdzane w aso)i ciężko doszukiwać sie jakiegokolwiek klekotania zaworów. pierwsze co przychodzi mi do głowy to wymianka oleju na 10w40 (polecam valvoline) a potem sam zobaczysz. drugie to demontaż pokrywy zaworowej i sprawdzenie naciągu łańcucha. czesto trzeba go rozruszac sciągaczem bo być może jest zapieczony. nastepnie sprawdz czy slizgi napinacza nie sa wytarte
-
[B6 BFB] Jak zablokować napinacz hydrauliczny paska rozrządu ?
własnie o takie cos chodzi znalazlem takze fotke jak ma być to zmontowane z napinaczem nie mam nowego napinacza i nie bede go wymienial-jest ok był wymieniany razem z paskiem przez niemca. mam takie szczescie ze musze wymienic łańcuch bo wczesniejszy właściciel skur.... go nie wymienił na czas i rozryło pokrywe zaworową. zrobie opis do warsztatu. jakiś czas temu opisałem silnik 1.8 adr teraz przyjdzie kolej na 1.8 t bfb (bardzo podobna budowa silnika) blokade sam zrobie i także wrzuce opis do warsztatu.
-
[B6 BFB] Jak zablokować napinacz hydrauliczny paska rozrządu ?
190 tyś. zabieram sie za wymiane łancucha bo jakiś debil przede mna tego nie zrobił i rozryło mi łancuchem całą obudowe. nie wiem jak zablokowac popychacz. w poprzedniej a4 wystarczyło wepchnąc i zablokować klinikiem - tutaj nie widze takiego patentu a nie chce go trzymac podzas zakładania paska
-
[B6 BFB] Jak zablokować napinacz hydrauliczny paska rozrządu ?
jak w temacie jak zblokować ten napinacz w adr-ach jest miejsce na bolczyk tutaj nic nie widze ale moze sie myle ?? szykuje mi sie wymianka łancucha i nie chcialbym jedna reka trzymac napinacz a drugą zakładać pasek :> .