Treść opublikowana przez kred
-
[B5 ADR] czujka poziomu plynu spryskiwacza
powiedzcie mi bo ostatnio obilo mi sie o uszy ze audice maja czujnik niskiego poziomu plynu w zbiorniku spryskiwacza. czy to prawda ????
-
[B6 BDG] radio wyłącza się po wyłączeniu zapłonu, a nie po wyjęciu kluczyka
sprobuj po wylaczeniu zaplonu przy urzyciu "delikatnej" sily poruszac wlozonym kluczykiem w gniezdzie zamka stacyjki mozesz miec problem za zuzyta kostka i wtedy radyjko powinno dawac znaki zycia. konieczna bezie wymiana
-
[B5 ADP] osłona silnika - jakie wkrety
tak wogole to ktos mogl by wkleic jakis rysunek poglagowy jakie wkrety jakie gumki itp. to przydatne zwlaszcza wtedu gdy sie kupuje obudowe w komplecie ze wszystkimi klipsami , wkretami itd. dopiero przy montarzu okazuje sie ze sa nieodpowiednie lub trzeba patentowac sprawe. lub tak jak w moim przypadku obudowa jest zamontowana a z przodu jest zrobiony patent bo czekam na wkrety a niby wszystko takie proste
-
[B5 ADP] osłona silnika - jakie wkrety
znalazlem stronke kolesia który ma wszystkie zatrzaski klipsy wkrety itp gatunkowo porownywalne do ori http://azet.aukro.sk/show_item.php?item=296982067 tak nie łatwiej : http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1026187 pre_pl
-
[B5 ADP] osłona silnika - jakie wkrety
jestem wlasnie po montazu oslony silnika wszystko poszlo gladko i sprawnie. mam jednak problem z wkretami w przedniej czesci obudowy bo nie wiem jakie ida tam wkrety?? wstepnie myslalem ze idzie tam sr 13 jednak nie nie mozna jej wkrecic. co w zamian doradzcie. szukac wkretow czy zatrzaskow z aso??
-
[B5 ADR] czy to juz czas na wymiane łańcuszka-kilka cennych porad przed wymianą
poczytalem sobie ostatnio o lancuszku i napinaczu i mam pytanie. wszyscy opisuja ze lancuszek brzeczy czy tez obija sie i slychac charakterystyczne dzwonienie. przyjrzalem sie u mnie tematowi. dzwonienia jako takiego nie slysze ale jest slyszalne poszumowanie a gdy wchodzi na obroty jest glosniejsze czy to juz jego koniec. moze ktos z was sie z tym spodkal?? dodam ze autko ma przejechane 180 tys powiedzcie mi jeszcze czy sa jakies trudnosci z wymianka na co nalezy zwrocic uwage a czego sie wystrzegac. czy po zdjeciu pokrywy zaworow jest do wszystkiego dostep.
-
[B5 ADR] budowa tylnego zawieszenia
jest duzo miejsc z ktorych moze dochodzic pukanie. musisz zdiagnozowac mniej wiecej w ktorym miejscu stuka. posadz kogos na tylnej kanapie i posluchajcie.
-
[B5 ADR]pytanie o akumulator
mam pytanko dotyczace akumulatora. mam alternator 90 i z tego co sie doczytalem na forum powinien byc 44 ah do 1.8 125 ps (podobno tak daje fabryka). czy nie lepiej jest kupic 50 ah i spac spokojnie. wiekszy prad rozruchowy a i alternator sobie w zupelnosci poradzi. dodam z e w aucie jest klima a to chyba tez ma znaczenie stosuj prefiks przed tematem [cayenne]
-
czy zmieniarka panasonic cx-dp600aen podejdzie do concert 1?
powiedzcie mi jeszcze czy ori zmieniarka czyta plyty nagrywane??
-
[B5 ADR] Pusty stuk podczas zjeżdżania z nierówności - tylne zawieszenie,odboje?
nie byla to wina odbojow,amorow ani tulej belce czy tym podobnym (oczywiscie wszystko zostalo przezemnie zmienione ). winna byla sprezyna ktora obijala o podporke na amortyzatorze gdy podskakiwalo autko. owinelem ostatni zwoj tasma izolacyjna "proforma" jezdze juz ponad 3 miesiace i wszystko ok. chociaz wiem ze jest wszystko wymienione w tylnym zawieszeniu. nieraz najbardziej blache stwierdzenia okazuja sie sluszne ja za komplet odbojow sahsa dalem 70 zl wydaje mi sie ze ta cena jest smiesznie niska.
-
czy zmieniarka panasonic cx-dp600aen podejdzie do concert 1?
wiem ze pytanko sie pojawilo na forum ale nie bylo tematu jaka zmieniarka podejdzie przez adapteritp. czy ktos moze wypisac jakie zmieniarki mozna podlaczyc bezposrednio (np.panasonic) a jakie za pomoca adaptera. jestem w trakcie zakupu zmieniarki i nie chcial bym sie przejechac na nieprawidlowym zakupie.(zwlaszcza ze juz jedna zla zakupilem )
-
czy zmieniarka panasonic cx-dp600aen podejdzie do concert 1?
jak w temacie pytanie do znawcow tematu czy ta zmieniarka podejdzie?? pod concerta 1??
-
[ALL B5] Montaż podłokienika
wytnijcie wiecej w miejscu gdzie wchodzi plastik od dzwigni chamulca recznego bo mozna sie nie milo zaskoczyc po zmontowaniu. jest tam za ciasno i mozna polamac plastik od podłokietnika zaciagajac reczny. ciecie po zlozeniu nie jest zabiegiem za prostym i mozna sobie tylko szkody narobic
-
wypowiedzcie sie na temat tego podłokietnika.
podłokietnik zamontowany pasowal w 99% nie obeszlo sie bez malych poprawek :>. wspaniala rzecz polecam wszystkim. dalem cyne kolezce zeby przywiozl mi pare sztuk rozprowadze klubowiczom :th: jutro zrobie fotki
-
[ALL] Czy ktos montowal maty grzewcze na siedzenia ??
hihi ale zbieg okolicznosci co innego mialem na mysli piszac pikuś - sorka
-
[ALL] Czy ktos montowal maty grzewcze na siedzenia ??
wlasciwie odpowiedzi na pytanie nie otrzymalem czy warto to robic i jakie sa koszta. przegladam neta i ciezko jest znalesc maty na siedzenia moze zna ktos jakies linki. sama instalacja to pikus. nie wiem jak wyglada sprawa zalozenia mat w aucie. trzeba zdemontowac welur z siedzen czy nie na problemu z pozniejszym jego zalozeniem?? jakie maty czy pasuja z a6??
-
Problem z wprowadzeniem kodu do radia Chorus
mialem podobny klopot. wlacz radio na noc zamknij auto i do domu. odlaczenie aku nic nie da. jak posci zabezpieczenie radio sie wylaczy. rano bedziesz mial mozliwosc ponownego wprowadzenia kodu. u mnie to trwalo 4 godziny
-
[ALL] Czy ktos montowal maty grzewcze na siedzenia ??
mam pytanie. czy ktos kiedys montowal takie cudo. jaki jest koszt montarzu. czy jest to trudna operacja. i jakie moga sie pojawic klopoty??
-
wypowiedzcie sie na temat tego podłokietnika.
wiec biore. zastanawialem sie czy to orginalny. faktycznie jest zupelnie nowy znajomy przywiozl mi od helmutow i sam nie wiedzial czy to ori czy zamiennik. znaczka nie sprawdzalem czy jakis posiada. kasa za niego 120 zl po znajomosci. dzieki za rade jeszcze tylko zmiana tapicerki na siwa(chyba to nie problem) i montaz
-
wypowiedzcie sie na temat tego podłokietnika.
mam okazje zakupic za niewielka kase taki wlasnie podłokietnik wypowiedcie sie czy warto go wziasc
-
[B5] Radio Concert 1 + zmieniarka sony cdx t65
czy mogl by ktos zrobic zestawienie jakie zmieniarki oprocz orginalnych zintegruja sie z ori sprzetem. by to duzo pomoglo ludziom chcacym zamontowac sobie zmieniarke w aucie. zeby potem nie mieli takiej bomby jak ja.
-
[B5] Radio Concert 1 + zmieniarka sony cdx t65
moze naswietle problem i w miare mozliwosci prosze o porade. mam w autku radio concert 1 (kaseta) i postanowilem zapodlaczyc do niego zmieniarke. dostalem od kuzyna zmieniarke sony cdx t65 mala zgrabna, nie zniszczona wlasnie takiej szykalem. kupilem kabel do sony ktory zarobilem od strony radia kostką (niebieska). po podlaczeniu okazalo sie ze jest jedynie napiecia na zmieniarce i problem jest z sygnalem. ni jak nie mozna wlaczyc sterowania przez radio (nie mozna wogole wlaczyc zmieniarki-uruchomic przez radio) probowalem wielu opcji podlaczenia i sygnalu brak-nie komunikuja sie. moje pytanie jest takie czy mozna wogole podlaczyc zmieniarke nieorginalna do ori radia. czy moze cos zle robie a jak tak to co. moze jest jakis patent na podłaczenie- pomozcie !!
-
podłokietnik a4 b5 a podłokietnik passat b5
czy podłokietnik od paska bedzie posowal do a4, czy to jest to samo. szczerze mowiac nie widze roznic. jak wyglada temat z montazem tego cudenka czy uchwyty pasuja. czy ktos sie juz z takim podlokietnikiem bawił?? http://moto.allegro.pl/item278413626__vw_passat_b5_audi_a4_podlokietnik_nowy.html chodzi mi dokladnie o cos takiego
-
[B6 AVF] dziwny "przeskok przy skrecie
masz przegub do wymiany
-
maty grzewcze w lusterkach-czy sa orginalne wklady ????
problem jest nastepujacy. nie grzaly mi lusterka co sie okazalo mialem przepalone maty. kupilem wiec maty z allegro i wziolem sie za ich montaz. wszystko poszlo sprawnie i szybko jednak z efektu nie jestem zadowolony. bolczyki pod wsowki sa w innych miejscach mata nie jest na calosci lusterka, osusza mi sie tylko srodek!! jednym slowem za***ista kombinatorka z tymi matami. czy ktos sie orientuje czy sa dostepne maty zblizone do orginalu z wyprowadzeniami w miejscach do tego przeznaczonymi. pelno na necie jest kompletow tzn. plastik mata i lusterko czy jest to jedyne wyjscje z sytuacji. podobno te podrobki maja tendencje do rdzewienia. dajcie jakas cyne