Treść opublikowana przez marcys
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
kto ma chęć na sobote, wpisywać się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam nadzieje że pamiętacie o sobocie
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Monti napisz w nagłówku że spot odbędzie się 12.12.2009 bar bieszczadzki.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
ja tam nie zamierzam wpadac :gwizdanie: wole planowane [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:36_________________________________________________ten bar bieszczadzki to jest przy obwodnicy? a kaufland na rondzie na al. Piastów w prawo? bar jest na obwodnicy, a kaufland hmmm nieznam ulicy ale po GOŚCI na pewno ktoś wyjedzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może jakieś pifko zapoznawcze, tylko musielibyście mieć Jana co powprowadzi auto [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:53_________________________________________________proponuje LECH Pils, albo budwaiser
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba bar bieszczadzki najpierw zbieramy się pod kauflandem a potem jedziemy razem pod bar bieszczadzki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może o 15 mysle ze wczesniej nie ma co...i tak jak bedziemy wracac bedzie ciemno wiec jesli o mnie chodzi to moze byc nawet na 16[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:32_________________________________________________ dajcie znać do środy żeby na pilskich ludzi poinformować
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
a znasz to przyslowie? umiesz pan liczyc? to licz pan na siebie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może o 15
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myśle, że zrobimy wcześniej ze względu na was, żebyście w miare wócili do poznania, dajcie jakąś propozycje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i jakoś na pewno się dogadamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musicie to ustalić między sobą.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkie zasługi chciałeś sobie przypisać [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 21:36_________________________________________________przypominam wszystkim, że za tydzień spot w Pile, obecność obowiązkowa.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
oki, wszyscy liczą na Was za tydzień.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no czas najwyższy ja już zmieniłem no wiem ... pomalowałem pokój i nie tylko pokuj, a niechwal się bo sam tego nie robiłeś, zapomniałeś o Julce
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
za spota mogło by być nas więcej ale i tak było :good:
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
hmmm może jak poznań za tydzień będzie to ktoś weźmie,trzeba zagadać.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
oki pisze sie na 18 Ja też się piszę rozumiem,że chodzi o dzień jutrzejszy ???? dokładnie jutro 18 godz.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
yo 18
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
kto się pisze na sobote :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 21:33_________________________________________________ [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:31_________________________________________________żuje tu ktoś
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
to kiedy spocik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj wstepnie juz obgadalismy ten temat ok. czekamy na propozycje
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
panowie poznań przekłada zbiorowego spota na 12 tego co wy na to.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam.panowie jak tam spocik,może byśmy się spotkali 6.12.2009 w pile,a może jakaś inna propozycja
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
cisza cisza cisza