Treść opublikowana przez @vant
-
[B7 BPW] Podnoszący się stan oleju
JAbym spróbował jeszcze w innym ASO niech potwierdzą,że to nie pęknieta głowica.
-
[ALL B6] Wyposażenie wnętrza.
To tylko zależy jaki masz portwel. :>
-
[ALL B5] Czy te radio będzie pasować ?
Bedzie pasowało.
-
[ALL B5] Moja A4/KOMBI/18"/CZARNA/99 r.
O teraz to co innego, suuuper autko mnie się podoba i jak zwykle kombi najlepsze.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
A ja dziś na chwilę ale przywitać się trzeba.
-
[ALL B5] Moja A4/KOMBI/18"/CZARNA/99 r.
Jakby było widać to byśmy co innego pisali. Ja też nic nie widzę.
-
[ALL B6] Pokrewieństwo z Seatem Exeo
Jak zwykle chwyt reklamowy, zawsze się ktoś nabierze. klama zawsze pokazuje cenę najniższą a produkt reklamowany zawsze najlepszej jakości.., tylko przy kupnie jest dopiero zonk.
-
[B7 BKE] Problem z temperaturą zewnętrzną
Climatronic na 100% jest powiązany z czujnikiem zewnetrznym temperatury dlatego nie załącza klimatyzacji. Prawdopodobnie masz walnięty czujnik temp.zewnętrznej.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja dziś już spadam. Narka chłopaki.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Widać dzisiaj spory ruch.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Powitać,powitać i idę zwiedzać.
-
[ALL B6] Pokrewieństwo z Seatem Exeo
Przecież to nowość to żeby tylko droźsze nie było.
-
Ceny paliwa marzec 2026
W Świdwinie na Bliskiej po 3,89 ON.
-
[B5 AJM] Czy luzy na turbinie mają wpływ na jej efektywność pracy ?
Kolego turbina kręci się z niesamowitą prędkością a więc jej rozlecenie się oznacza że z łopatek zostaje metaliczny pył, a to już niestety dostanie się do silnika.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No ale na forum też można się czegoś nauczyć. 3majcie się idę się drzemnąć.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
To Ci się już nie opłaca kłaść.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Powitać. Co tu tak pusto?
-
[B5 AFN] Spalanie większe o 20 % po wymianie rozrządu?
Jeśki przy jeździe mieszanej trasa-miasto to tak.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Spoko jeszcze chwilkę pozwiedzam forum.
-
[B5 AFN] Spalanie większe o 20 % po wymianie rozrządu?
Kolego po wymianie paska powinno się podpiąć VAG-a i dokonać regulacji, no a odnośnie drugiego pytania, większe i szersze opony powodują większe zurzycie paliwa.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
A ja na chorobowym i też klikam ale mni już pomału sen łamie.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dobry z wieczora.
-
[B5 AJM] Czy luzy na turbinie mają wpływ na jej efektywność pracy ?
No wtedy to na nowym silniku tylko może się skończyć.
-
[ALL B6] "Coś" mi wpadło w kratki od klimy ;)
Oooo! Wlasnie! - w podszybiu oczywiscie od zewnatrz [pod maska] ? Masz na mysli rejon aku i klimy [pod kratka], czy gdzies glebiej pod szybą? Dokładnie tak Flyer. Tarabanil kamyk że szału można było dostac.
-
[B5 AFB] Kopci na niebiesko w spalinach czuć olej
No to masz odpowiedź. Padła Ci turbina, ratuje cię regeneracja.