Treść opublikowana przez Grzes A4
-
[B5 AFN] Zalane siedzenie-gdzie może być problem?
qrde myslałem ze po jednym deszczyku tak ci nalało, no to chyba myjesz auto kercherem 160bar najwazniejsze ze ci sie juz nie leje, no ale to nie nasz wątek wiec niech sie zastosuje chłopaczyna do tychczasowych porad a jak nie to bedziemy myslec a tak wogóle to gdzie masz nemieknietą kanape?? tzn jaką jej czesc, bedzie prosciej dojsc do przyczyny
-
[B5 AFN] Zalane siedzenie-gdzie może być problem?
szyberdach to raczej przód, lampy?? to mysiałby siec jak z ckm'u przemyśl sprawe w ten sposób, jesli masz korby z tyłu to to bedzie prawdopodobniejszą przyczyną bo szyby na korbach lubią sie opuszczać, znam to po sobie z poprzedniego auta. pojesc troche i sprawdz czy szybe bedzie sie dało dosunąć po tej jezdzie, tylko ze to nie taka jazda 2,3 godziny tylko dzien, 2,3 i wtedy sie dowiesz, jesli masz 4xelek to tak jak kolega mówił byc moze to uszczelka, lub masz opuszczone drzwi i uszczelki dobrze nie dolegają. pozdrawiam
-
[B5 AHU] Wyciek z miski olejowej
po 1 to tez to miałem i dopiero co to zrobiłem i chocby ch** na ch*** stawał to trzeba i juz. po 2 jest uszczelka którą trzeba wymienic bo to głównie przez nią cieknie olej a nie przez samą miske, do tego dopiero czarny silikon wysoko temperaturowy. da sie to zrobic w domowych warunkach tylko trzeba sie namęczyć, najlepiej jednak znalezc jakiś kanał. rób to puki czas pewnego dnia obudziłem sie z "suchym bagnetem" pozdro
-
Spociki Radomszczańskie
chetnie ale bez oila nie pofrune
-
Spociki Radomszczańskie
no i pasuje, to jutro sie juz bedziemy razem bawic
-
Spociki Radomszczańskie
ok luzik
-
Spociki Radomszczańskie
ja dzis dzwoniłem do zwirasa ze nie bede mógł ale nie odbierał wojtus o której moge jutro u ciebie byc??
-
Spociki Radomszczańskie
mnie pasuje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
aleszzz skąd
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
klęknąłbyś na podłoge ??? :kox: nie no zart, to napewno nie ty bo to było b5 w sedanie dawajcie znac jak bedziecie w radomsku to sie spotkamy poznamy itd, mamy w planach do was wpasc pewnego pieknego dnia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widze ze on ma b6 a to było b5 stare dobre czasy
-
Spociki Radomszczańskie
Pawcio dżuniorr ale nie jestem taki narazie ci tego nie życze
-
[B5 AKN] Ciężko pali tylko jak ma 90stopni
czasami moze to byc czujnik cieczy chłodzącej, kolega z klubu tez ma akn'a i na ciepłym cieżko kręcił, taki czujnik na alledrogo kosztuje ze 40zł z przesyłką bo brał dla siebie, spóbuj go odpiąc, nagrzej silnik do 90s i jesli bedzie palił na ciepłym dobrze z odpiętym czujnikiem to zamawiaj go i po problemie. oby to było to bo to najtańsza z opcji i najprostsza pozdro
-
Spociki Radomszczańskie
zebys na wczasach nie przekombinował i małego pawełka nie przywiózł :polew: udanego alleluuuuuja
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale ci wasi klubowicze nie chętni do współpracy jechałem przed chwilą za waszym kolegą ciemno niebieskie 1,6 sc 966 i nie pamiętam co dalej, trąbie mrugam, staje na głowie gram na fortepianie a on nic jesli go ktos zna to powiedzcie mu zeby był bardziej przyjacielski pzdr dla częstochowskiej ekipy
-
[B5 ADR] Jak wymontować stop z tylnej deski?
odpinasz kostke od swiatła stopu i wyciągasz tylną półkę zadna filozofia, trzyma sie ona na 3 plastikowych wsówkach. jak otworzysz bagaznik to jedna na wysokosci stopu i 2 po bokach troche cofniete, powodzonka
-
Spociki Radomszczańskie
zobaczymy co da sie zrobic :gwizdanie:
-
Spociki Radomszczańskie
ale spotkanie spotkanie czy spotkanie ?? ja dzis raczej pic nie moge lecz zobacze
-
Spociki Radomszczańskie
jedno drugie i trzecie
-
Spociki Radomszczańskie
puki co jestem na normalnym spotem bo raczej pic nie bede mógł takze moge kogos podwiezc jesli ktos chce pic
-
Spociki Radomszczańskie
- Spociki Radomszczańskie
to jak masz go w domu to moze jutro podjade na vaga co??- Spociki Radomszczańskie
alko spot?? myślałęm ze raczej jeszcze w czwartek bedzie bez alko bo nie wiem czy bede mógł pić ale tak czy siak bede- Spociki Radomszczańskie
jak cie wylukam to z pewnością pogadamy [br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 15:07_________________________________________________to zjezdzamy sie w czwartek pany?? :gwizdanie:- [B5 1Z] moja audiolka
brakuje ci jednego najwiekszego modu kolego zlikfffiduj fuj fuj ten a4 club z tylnej klapy i z innych miejsc jesli tam jest bo zabijasz tym prawdziwego ducha audi a4 klub :tongue4: :tongue4: - Spociki Radomszczańskie