Treść opublikowana przez Grzes A4
-
Wysokie obroty podczas przyspieszania
A na jakich kołach jeździsz?
-
Co to jest?
Tworzywo sztuczne plastik do marmuru? Chyba nie bardzo
-
Co to jest?
Może dyski czyszczące posadzkę w takim samojezdnym wózku myjce. To zależy co jest po czarnej stronie chyba włoski jakieś tak?
-
BOSE - jak zamontować wzmacniacz i subwoofer w sedanie.
Musisz zmienić cała wiązkę bo bose jest 2 Ohm owe i nie zagra co to za dobrze. Wiec wiązka plus zestaw bose i tyle
-
Pomoć kolegów z okolic
A nie łapie ci notlauf? Awaryjny? Przepływka. ..opcji jest wiele
-
Błąd przy dużej prędkości
No wszystko juz wiem chłopaki. A wiesz co Piotrek Wylecialo mi to z głowy v zupełnie. Przypomina mi się jak juz błąd wywali
-
8,5"x18" A4 B5
Powiem Ci ze między 225 A 235 chyba dużej różnicy nie ma. To zależy też jakie masz te opony. Musisz zwrócić uwagę przy 235 żeby miały one jak najmniejszy rant zabezpieczający felge ponieważ ja miałem z dużym tym rantem i bardzo paliło nadkola zmieniłem opony na takie bez rantu i jest ok. A co do zamiennika o którym piszesz to proponowałbym ci trzymać się jednakowego profilu opony nie tak ze przód 45 a tył 40. ABS może ci wariowac. A ogólnie komfort no wielkiej różnicy nie zauważyłem od 205 ale jakaś Napewno jest może tylko przez to ze profil niższy i balonu nie ma
-
Spociki Radomszczańskie
Chociaż raz byś odstawil flaszkę od korpusu Trzeba zmienić czas spotów na pierwszą niedzielę miesiąca ale w każdym pierwszym kwartale roku chyba. ......
-
8,5"x18" A4 B5
Wiesz co przy 235 gdy będziesz nisko siedział przy odbiciu spali co nadkole. Ja swoje Poprostu wyrwalem po kosztach a wcześniej siedziały w a6 wiec stąd ta szerokość poza tym przy 18" powinno być 225/40 anie 235. Różnica nie jest kolosalna ale naprawdę jest zejdziesz niżej i przy odbiciu np na wyboju nie będzie ci palić v nadkola. Idealne było by 215 plus dystans ale myślę że 225 spełni rolę Musti popieram.
-
8,5"x18" A4 B5
Dokładnie :-)
-
8,5"x18" A4 B5
Ale nie rób tego bo ja zalowalem. Całe szczęście ze były na jeden sezon he he. Moja dobra rada weź 225 albo 215 plus delikatny dystans i będziesz 1000 procent zadowolony
-
8,5"x18" A4 B5
Gdzieś te fele nie leżą do b5 według mnie
-
8,5"x18" A4 B5
Ale ma takiej oponie za dużo w dół się nie da przy 225 można dużo więcej
-
8,5"x18" A4 B5
Koledzy mam 18 8.5 z opona 235 40 i nic nie wystaje. Mam gwint i chowa się w nadkola np chyba ze z jadę bardzo w dół to wtedy o na skreconych kołach. Dam foto ze średnim osadzeniem do jazdy
-
(AVJ) przerywanie na lpg i pb
Może cewka ci któraś pada
-
trzęsie autem od 75 km/h
He he to dobrze
-
Ubywa płynu chłodniczego a co2 w nim nie ma
Powodzenia
-
Ubywa płynu chłodniczego a co2 w nim nie ma
Mi kiedyś spuchl i puszczał jeden wąż na trójniku od pompy wody sprawdź przewody mają prawo kiedyś dożyć żywota
-
trzęsie autem od 75 km/h
Jak nie to będziemy myśleć dalej. Może znajdą się bardziej doświadczeni w tym temacie. Napisz co i jak
-
Błąd przy dużej prędkości
Spoko:-) sprawdzę i się odezwę
-
Błąd przy dużej prędkości
Myślę że zrobię to przy najbliższej okazji zmiany kół na zimę. Bardzo dziękuję za konkretne rady i pomoc. Po sprawdzeniu napisze czy było to faktyczną przyczyną Tylko ze widzisz nadal zastanawia mnie to że stało mi się to jeszcze przed zmianą klocków. ..hmmm A wcześniej tego nie było problem zaistniał nie dawno
-
Błąd przy dużej prędkości
Właśnie nic. Zmieniałem tylko klocki z tyłu ale to działo się przed i po zmianie klocków
-
Błąd przy dużej prędkości
Jest to możliwe ze się zmienia jego położenie? Z czym byłby to związane z oporem powietrza bo nie rozumiem rozwiń temat proszę
-
Błąd przy dużej prędkości
No właśnie na zegarkach ki się żółta kontrolka zapala a ba fisie czerwony wykrzyknik. Chodzi ci o czujnik zużycia? Mam. Myślałem na początku ze się grzeją i dają mylne sygnały na czujnik zużycia ale skąd żółta kontrolka ABS
-
Błąd przy dużej prędkości
Witam ostatnio miałem dwa identyczne zajścia mianowicie przy prędkości 180-200 wyskoczył Mo czerwony błąd wykrzyknik w kółku oraz kontrolka ABS na zegarkach. Po godzinie po odpaleniu nadal było lecz chwile i znikalo. Nie wiem o co chodzi czy hamulce za słabe i się grzeją dając fałszywe sygnały czy coś z ABS czy koronkami jestem zaciekawiony bo wcześniej tego nie było a teraz za jazdy razem przy tych prędkościach