Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzes A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzes A4

  1. A na jakich kołach jeździsz?
  2. Tworzywo sztuczne plastik do marmuru? Chyba nie bardzo
  3. Może dyski czyszczące posadzkę w takim samojezdnym wózku myjce. To zależy co jest po czarnej stronie chyba włoski jakieś tak?
  4. Musisz zmienić cała wiązkę bo bose jest 2 Ohm owe i nie zagra co to za dobrze. Wiec wiązka plus zestaw bose i tyle
  5. A nie łapie ci notlauf? Awaryjny? Przepływka. ..opcji jest wiele
  6. No wszystko juz wiem chłopaki. A wiesz co Piotrek Wylecialo mi to z głowy v zupełnie. Przypomina mi się jak juz błąd wywali
  7. Powiem Ci ze między 225 A 235 chyba dużej różnicy nie ma. To zależy też jakie masz te opony. Musisz zwrócić uwagę przy 235 żeby miały one jak najmniejszy rant zabezpieczający felge ponieważ ja miałem z dużym tym rantem i bardzo paliło nadkola zmieniłem opony na takie bez rantu i jest ok. A co do zamiennika o którym piszesz to proponowałbym ci trzymać się jednakowego profilu opony nie tak ze przód 45 a tył 40. ABS może ci wariowac. A ogólnie komfort no wielkiej różnicy nie zauważyłem od 205 ale jakaś Napewno jest może tylko przez to ze profil niższy i balonu nie ma
  8. Chociaż raz byś odstawil flaszkę od korpusu Trzeba zmienić czas spotów na pierwszą niedzielę miesiąca ale w każdym pierwszym kwartale roku chyba. ......
  9. Wiesz co przy 235 gdy będziesz nisko siedział przy odbiciu spali co nadkole. Ja swoje Poprostu wyrwalem po kosztach a wcześniej siedziały w a6 wiec stąd ta szerokość poza tym przy 18" powinno być 225/40 anie 235. Różnica nie jest kolosalna ale naprawdę jest zejdziesz niżej i przy odbiciu np na wyboju nie będzie ci palić v nadkola. Idealne było by 215 plus dystans ale myślę że 225 spełni rolę Musti popieram.
  10. Dokładnie :-)
  11. Ale nie rób tego bo ja zalowalem. Całe szczęście ze były na jeden sezon he he. Moja dobra rada weź 225 albo 215 plus delikatny dystans i będziesz 1000 procent zadowolony
  12. Gdzieś te fele nie leżą do b5 według mnie
  13. Ale ma takiej oponie za dużo w dół się nie da przy 225 można dużo więcej
  14. Koledzy mam 18 8.5 z opona 235 40 i nic nie wystaje. Mam gwint i chowa się w nadkola np chyba ze z jadę bardzo w dół to wtedy o na skreconych kołach. Dam foto ze średnim osadzeniem do jazdy
  15. He he to dobrze
  16. Mi kiedyś spuchl i puszczał jeden wąż na trójniku od pompy wody sprawdź przewody mają prawo kiedyś dożyć żywota
  17. Jak nie to będziemy myśleć dalej. Może znajdą się bardziej doświadczeni w tym temacie. Napisz co i jak
  18. Spoko:-) sprawdzę i się odezwę
  19. Myślę że zrobię to przy najbliższej okazji zmiany kół na zimę. Bardzo dziękuję za konkretne rady i pomoc. Po sprawdzeniu napisze czy było to faktyczną przyczyną Tylko ze widzisz nadal zastanawia mnie to że stało mi się to jeszcze przed zmianą klocków. ..hmmm A wcześniej tego nie było problem zaistniał nie dawno
  20. Właśnie nic. Zmieniałem tylko klocki z tyłu ale to działo się przed i po zmianie klocków
  21. Jest to możliwe ze się zmienia jego położenie? Z czym byłby to związane z oporem powietrza bo nie rozumiem rozwiń temat proszę
  22. No właśnie na zegarkach ki się żółta kontrolka zapala a ba fisie czerwony wykrzyknik. Chodzi ci o czujnik zużycia? Mam. Myślałem na początku ze się grzeją i dają mylne sygnały na czujnik zużycia ale skąd żółta kontrolka ABS
  23. Witam ostatnio miałem dwa identyczne zajścia mianowicie przy prędkości 180-200 wyskoczył Mo czerwony błąd wykrzyknik w kółku oraz kontrolka ABS na zegarkach. Po godzinie po odpaleniu nadal było lecz chwile i znikalo. Nie wiem o co chodzi czy hamulce za słabe i się grzeją dając fałszywe sygnały czy coś z ABS czy koronkami jestem zaciekawiony bo wcześniej tego nie było a teraz za jazdy razem przy tych prędkościach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.