Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luzur

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luzur

  1. Będzie pasować jak przełożysz całość, mocowanie w budzie jest takie samo.
  2. Wymieniłeś silnik, pompę i wtryski, a nie sam silnik. Poza tym może w starym wałki rozrządu były już wytarte. Jeśli chodzi o AFN to sprawdź jakie obroty ma silnik podczas kręcenia rozrusznikiem na ciepło. Mapy nie są problemem podczas odpalania, zawsze rozrusznik, aku lub zaśniedziałe połączenia pomiędzy nimi. Korekta map sprawia tylko że zapala przy niższych obrotach od razu i jest to ominięcie problemu a nie naprawa.
  3. Niech się wypowiedzą posiadacze silników 1.9 PD przy jakiej temperaturze zaczynają grzać świece. Moim zdaniem jak jest na plusie to w PD-kach świece nie grzeją.
  4. No i w tym przypadku grzeją.
  5. A maja grzać przy takiej temperaturze ? W silnikach VP tak, ale czy PD przy dodatniej temperaturze grzeje świece ? Chyba nie...
  6. luzur odpowiedział(a) na Duds temat w 1.9TDI
    Jedyne wytłumaczenie to że musiałeś poprzednio zatankować benzynę
  7. Ja się zastanawiam czy te "masowe" problemy z zapalaniem nie są spowodowane tym że to pierwsza zima gdzie dozwolona jest większa bo 7% zawartość BIO dodatków w paliwie... Mamy teraz droższe i gorsze paliwo...
  8. Wyszukiwarka nie działa ? http://http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=114254.0
  9. nie klep bzdur Se przeczyta: A najlepiej całość: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=912
  10. W silnikach 2.0 TDI świece nagrzewają się w 2 sekundy
  11. luzur odpowiedział(a) na Duds temat w 1.9TDI
    Pisze chłopak że w garażu ma +3 stopnie, ze spalonym świecami powinien gadać normalnie w takiej temperaturze.
  12. luzur odpowiedział(a) na Duds temat w 1.9TDI
    Przy takich mrozach lepiej nie doprowadzać do tak niskiego stanu paliwa w baku. Podgrzej w garażu
  13. Możliwe że jak to wlejesz to do baku to zdechnie kot sąsiadki Na 100% nie stwierdzisz różnicy, wymyślili te wynalazki żeby było o czym gadać/pisać. Pozdr.
  14. Jak nie było dużo pod górkę to jest to możliwe ale trzeba mieć stalowe nerwy
  15. octavia 1.6tdi 110ps przy wielkosci, wadze i mocy analogicznej jak a4b5 AFN pali mniej ...i ma oczywiscie DPFa w fordach/mazdach 1.6tdci ma 115ps, ma dpf i ma wg producenta w focusie kombi (masa wlasna 1368) palic 3,7 poza miastem - czyli ciezszy o 100kilo focus (od a4sedana) przy tej samej mocy silnika pali tyle samo Piszesz o własnych doświadczeniach ? Ja teraz np. walczę z "mechanikami" z forda żeby potwierdzili że Mondeo z 2009 1.8 100PS nie powinno palić średnio 9 - 10l/100 i go oczywiście naprawili (na gwarancji).
  16. Co to jest błąd turbiny ?
  17. Kto by tam serią jeździł :gwizdanie:
  18. Oj tam, nie gadaj że dobrze wystrojone VP nie jedzie
  19. Silniki VP bez względu na moc przy normalnej jeździe palą max 6 litrów. W trasie jak jedziesz do 2500 rpm do 120km/h zejdzie poniżej 5l, jak będziesz cisnął na maxa średniej 6l/100 z baku i tak nie przekroczysz. PD-ki palą co najmniej 1 - 2 litry więcej. A jak dochodzą DPFy i inne pierdoły to minimum 8l. Nowoczesny diesel żeby palił tyle co 1.9 TDI VP to musi być 1.4
  20. Po zmianie pompek powinna nastąpić ingerencja w soft (inne BIP-y) Po za tym zdrowe AJM-y mają prawie 130KM
  21. luzur odpowiedział(a) na krolu temat w Audi A4 B5
    Czego mu niby brakuje ?
  22. luzur odpowiedział(a) na chudy13101980 temat w 1.9TDI
    Skąd to pytanie w tym temacie ? Btw. co to znaczy ciężko pali ? Słabo kręci ? Aku może słabe ? Czy długo kręci rozrusznikiem ?
  23. Napisałem tylko dlatego że irytujące są posty w stylu: zepsuł mi się samochód, powiedzcie co mam wymienić. Tak naprawdę takie tematy powinny lecieć do kosza albo być ignorowane.
  24. luzur odpowiedział(a) na krolu temat w Audi A4 B5
    tak, to blizniak 1Z z ta sama sprezarka, tylko z slabymi wtryskiwaczami i obcietym programem ... Wtryski AFF są identyczne z 1Z, te silniki różnią się tylko softem.
  25. Klasycznie to może być turbo do czyszczenia (wymiany) lub walnięty zaworek sterujący tą turbiną lub pęknięty jakiś przewód podciśnienia bądź w dolocie. Nie zaczynałbym od czyszczenia turbiny nie wiedząc jaki jest problem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.