Treść opublikowana przez r7adek
-
Jak ściągnąć dekielek
Witam, pytanie może i śmieszne ale nie wiem jak się ściąga i czym takie dekielki. Pytam bo nie chcę ich uszkodzić robiąc to metodą prób i błędów. DEKIELEK AUDI A3 A4 A6 4F0 601 165 IGŁA ! (3085049588) - motoAllegro
-
Muzyka w naszych autkach
Teledysk to chyba z tego utworu
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
U mnie to samo ale faktycznie może jak wyżej pisał kolega, że to tworzy się ,,poduszka" bo u mnie tak jest właśnie w takie dni jak dzisiaj (wilgoć itp)
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
A ja nic nie wysuwałem i się udało, tylko trzeba najlepiej lampy zdjąć z auta.
-
Kierunkowskazy led
Witam, założyłem z przodu kierunkowskazy ( zamiast żarówek) led i jest problem gdyż kierunki zachowują się jak by żarówka była spalona ( szybkie mruganie). Czy da to się jakoś zrobić żeby tak nie mrugało, poza powrotem do żarówek ? ---------- Post dopisany 13-01-2013 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 22:18 ---------- Temat rozwiązany. Trzeba zastosować rezystory np takie: Rezystor symulator żarówek LED 50W 6 Ohm PROFES. (2882306961) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. REZYSTOR OPORNIK LED PY21W BAU15S CANBUS (2937472532) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Które alufelgi do mojego sedana ?
Ok, dzięki. To teraz pomóżcie, które wziąść 1. <br /><br /> 2. <br /><br /> 3. <br /><br />
-
Które alufelgi do mojego sedana ?
ok już dałem radę. Znalazłem jeszcze te: ALUFELGI 16 AUDI Z OPONAMI ZIMOWYMI 4SZT ORYGINAŁ (2934098500) - motoAllegro 16" ORYGINAŁ AUDI 5x112 A4 A6 4F TT LATO 7mm (2876744783) - motoAllegro ale czy na pewno audi dawało takie alufelgi do swoich aut ?
-
Które alufelgi do mojego sedana ?
Otwiera mi zdjęcia a nie aukcje.
-
Które alufelgi do mojego sedana ?
Wiem, ale nie spotkałem takich 16 bo też mi się podobają.
-
Które alufelgi do mojego sedana ?
myślałem jeszcze nad tymi ALUFELGI+OPONY LATO AUDI A4,A6 org (2909006646) - motoAllegro Po za tym jestem trochę finansowo ograniczony a nie mam nic na lato. A z 17 jestem już wyleczony.
-
Które alufelgi do mojego sedana ?
Czy ma ktoś zdjęcia jak wyglądają te fele na audi b5 w sedanie tu link Dezent L 6,5x16 5x112 ET 40 AUDI A3 A4 A5 A6 A8 (2886369291) - motoAllegro DEZENT J 16" 5x112 ET 35 NIEMIECKA JAKOŚĆ !!! (2929312368) - motoAllegro
-
Jaki zestaw hid do lamp valeo ?
Mam zespolone valeo z żarówkami H7.
-
Jaki zestaw hid do lamp valeo ?
A jeszcze jedno pytanie, hidy daje się jako światła krótkie (mijania) czy długie (drogowe)?
-
Czy trzeba coś ustawiać po wymianie trysków na 216 w AFNie?
Ok, jak zakupię to się odezwę do was to pomożecie co ?
-
Czy trzeba coś ustawiać po wymianie trysków na 216 w AFNie?
A jak to ustawić, da radę samemu czy lepiej pojechać z tym do kogoś ?
-
Czy trzeba coś ustawiać po wymianie trysków na 216 w AFNie?
Noszę się z zamiarem zakupu wtrysków 216 i mam pytanie, czy wystarczy je wkręcić zamiast tych co mam czy jeszcze jakieś ustawienia trzeba zrobić ? Byłbym wdzięczny za informację.
-
Załączanie lampki podsufitki po centralnym.
Tak ale na chwilę obecną SFAR nie ma ich.
-
Numery silniczków do lamp valeo.
Ok, dzięki. Nie wiedziałem że podejdą od punta.Znalazłem od punta II na allegro.
-
Numery silniczków do lamp valeo.
Proszę o podanie nr silniczków sterowania lamp valeo zespolonych prawa i lewa strona.
-
Załączanie lampki podsufitki po centralnym.
Nie wiem czy tak, bo wydaje mi się że ktoś tu to opisywał na forum ale nie mogę tego znaleźć.
-
Nie zwijające się pasy.
Jak w temacie co zrobić żeby pasy się zwijały. Od pewnego czasu prawie w ogóle się nie zwijają. Czyżby czas ich doszedł końca ?
-
Symphony 2 do a4 b5
Dokładnie, też musiałem zapodać coś takiego.
-
Załączanie lampki podsufitki po centralnym.
Jak i co trzeba zrobić i w ogóle czy się da żeby lampka podsufitki włączała się na kilka sekund po otwarciu auta z pilota. dodam że centrolny z pilota mam dokładany.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Też uważam, ze post pomocny. Dzisiaj i moje auto ma zespolone valeo Wtyczki przejściówki zrobiłem wyciągając wtyczki ze starych swoich lamp bosh.
-
Jaki zestaw hid do lamp valeo ?
Zamierzam zakupić sobie zestaw hid do lamp valeo. Czy mógłby mi ktoś doradzić jaki kupić pod te lampy. Dodam, że mam valeo ale nie xenony.