Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. Jak myślicie jaka wielkość końcówek tłumika będzie dobra w zderzak S4 90mm czy 100mm. Bo mam dylemat czy 90mm nie będzie za mało :gwizdanie:
  2. W ciągu kilku godzin zasypało wszystko, podczas jazdy ciężko było wyczaić czy się jedzie asfaltem czy poboczem.
  3. tak jest u nas droga krajowa około 30cm śniegu na drodze
  4. Właśnie wróciłem z łańcuta jest masakra wszystko stoi korki żeby wjechać w miasto po 7km. Tiry pod górkami stoją i blokują ruch Na fotce może tego nie widać ale jest około 30cm śniegu, to jest droga krajowa!
  5. Najprawdopodobniej Ulter 90mm, ale jeszcze trzeba zmierzyć jakie są w ori S4 bo chciał bym trochę większe [br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 19:47_________________________________________________Końcówki w ori s4 zmierzone i mają 80mm, więc 90mm będzie idealne
  6. Sprzęgło ori wytrzymuje spokojnie, co do cen to wszystko zależy za ile kupisz osprzęt i kto ci to będzie robił Jeśli planujesz coś takiego to musisz mieć Turbine BRD Wtryski najlepiej AL FMIC[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 18:31_________________________________________________fotka Zderzaka S4 troche brudny nic poza tym stan bardzo dobry
  7. ja tam nic nie wlewam od kilku lat i nawet przy tych największych mrozach nie miałem problemu ale to zależy od ropy :gwizdanie:
  8. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja już umawiałem się z nim w tamtym tygodniu w czwartek ze biorę, kazał dzwonić w tym tygodniu. Zadzwoniłem i nie było problemu z kupnem. adamooo to kiedy jedziesz oglądać te fotele :?: :?: daj znać czy zakup się udał
  9. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wolał bym ori za tą kasę spokojnie kupisz nawet taniej, ja sprzedałem ori za 150 zł[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 22:00_________________________________________________jak kupisz ori to z montażem nie będziesz miał problemu
  10. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    850zł
  11. Pomyślimy mam takie w 2 a4 b7 ale tam nie podmienię bo jest jasny środek :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 19:52_________________________________________________Przyszedł czas na zmianę zderzaka tylnego od S4 trzeba jeszcze pomalować i można zakładać Będę starał się kupić przedni od s4 i progi, bo choć s-line mi się bardziej podoba to nie będzie pasował do tylnego od S4 Chce uzyskać podobny efekt
  12. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co do zderzaka tylnego to już kupiony w stanie idealnym I pewnie zdecyduje się na przedni z S4 i listwy boczne
  13. Ponoć jest ale w kodzie tylko producent ma możliwość odczytania, bo wiadome stare aku które leżą w magazynie by się nie sprzedały [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 17:13_________________________________________________ taki wydech będę robił
  14. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dla mnie w tym kolorze tył wygląda :kox: I pewnie trzeba będzie założyć body S4, czyli wszystko żeby to miało smak
  15. No jasne że pamiętam ładny wynik ci wyszedł, niuton masz pewnie od fotela się ciężko oderwać
  16. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to już sam nie wiem tył z s4 mi się podoba jest kozacki ale co z resztą :gwizdanie:
  17. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rezam cały czas coś nowego teraz przyszła pora na dokładki
  18. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisane nigdzie nie ma że to TDI pod maskę nikt nie będzie zaglądał Dla mnie zderzak tylny S4 wygląda ale przedni ładniejszy S-line no tylko nie wiem czy to będzie pasować jako tako No i jeszcze jedno znaleźć zderzak S4 przedni kompletny w dobrych pieniądzach to nie taka prosta sprawa :gwizdanie:
  19. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co myślicie o takim czymś czy to będzie pasować Przedni zderzak s-line listwy s-line Tylny zderzak S4
  20. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi wczoraj też silniczek zamarzł było -17 i spryski nie działają ale płyn miałem jeszcze letni wiec się nie dziwie :gwizdanie:
  21. niezłe jedna trasa była dobra same dzwony
  22. miałem tak samo w b7 dymił na biało po wymianie PD przestał dymić A co do świec żarowych to na pewno nie będzie ich wina odpowiadają tylko za rozruch silnika
  23. virus odpowiedział(a) na danilo s4 temat w Audi A4/S4 B6
    co do pilota to chyba standard u mnie też tak jest jak odłączę AKU wystarczy włożyć kluczyk w stacyjkę i poprzyciskać przyciski przy kluczyku :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.