Treść opublikowana przez virus
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Jak myślicie jaka wielkość końcówek tłumika będzie dobra w zderzak S4 90mm czy 100mm. Bo mam dylemat czy 90mm nie będzie za mało :gwizdanie:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
W ciągu kilku godzin zasypało wszystko, podczas jazdy ciężko było wyczaić czy się jedzie asfaltem czy poboczem.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
tak jest u nas droga krajowa około 30cm śniegu na drodze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Właśnie wróciłem z łańcuta jest masakra wszystko stoi korki żeby wjechać w miasto po 7km. Tiry pod górkami stoją i blokują ruch Na fotce może tego nie widać ale jest około 30cm śniegu, to jest droga krajowa!
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Najprawdopodobniej Ulter 90mm, ale jeszcze trzeba zmierzyć jakie są w ori S4 bo chciał bym trochę większe [br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 19:47_________________________________________________Końcówki w ori s4 zmierzone i mają 80mm, więc 90mm będzie idealne
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Daje rade
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Sprzęgło ori wytrzymuje spokojnie, co do cen to wszystko zależy za ile kupisz osprzęt i kto ci to będzie robił Jeśli planujesz coś takiego to musisz mieć Turbine BRD Wtryski najlepiej AL FMIC[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 18:31_________________________________________________fotka Zderzaka S4 troche brudny nic poza tym stan bardzo dobry
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ja tam nic nie wlewam od kilku lat i nawet przy tych największych mrozach nie miałem problemu ale to zależy od ropy :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Ja już umawiałem się z nim w tamtym tygodniu w czwartek ze biorę, kazał dzwonić w tym tygodniu. Zadzwoniłem i nie było problemu z kupnem. adamooo to kiedy jedziesz oglądać te fotele :?: :?: daj znać czy zakup się udał
-
B6 DIVISION
wolał bym ori za tą kasę spokojnie kupisz nawet taniej, ja sprzedałem ori za 150 zł[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 22:00_________________________________________________jak kupisz ori to z montażem nie będziesz miał problemu
- B6 DIVISION
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Pomyślimy mam takie w 2 a4 b7 ale tam nie podmienię bo jest jasny środek :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 19:52_________________________________________________Przyszedł czas na zmianę zderzaka tylnego od S4 trzeba jeszcze pomalować i można zakładać Będę starał się kupić przedni od s4 i progi, bo choć s-line mi się bardziej podoba to nie będzie pasował do tylnego od S4 Chce uzyskać podobny efekt
-
B6 DIVISION
Co do zderzaka tylnego to już kupiony w stanie idealnym I pewnie zdecyduje się na przedni z S4 i listwy boczne
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ponoć jest ale w kodzie tylko producent ma możliwość odczytania, bo wiadome stare aku które leżą w magazynie by się nie sprzedały [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 17:13_________________________________________________ taki wydech będę robił
-
B6 DIVISION
Dla mnie w tym kolorze tył wygląda :kox: I pewnie trzeba będzie założyć body S4, czyli wszystko żeby to miało smak
-
[B7 ASB] 3.0TDI quattro DPF manual po programie by MR Motors
No jasne że pamiętam ładny wynik ci wyszedł, niuton masz pewnie od fotela się ciężko oderwać
-
B6 DIVISION
to już sam nie wiem tył z s4 mi się podoba jest kozacki ale co z resztą :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Rezam cały czas coś nowego teraz przyszła pora na dokładki
-
B6 DIVISION
Napisane nigdzie nie ma że to TDI pod maskę nikt nie będzie zaglądał Dla mnie zderzak tylny S4 wygląda ale przedni ładniejszy S-line no tylko nie wiem czy to będzie pasować jako tako No i jeszcze jedno znaleźć zderzak S4 przedni kompletny w dobrych pieniądzach to nie taka prosta sprawa :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Co myślicie o takim czymś czy to będzie pasować Przedni zderzak s-line listwy s-line Tylny zderzak S4
-
B6 DIVISION
Mi wczoraj też silniczek zamarzł było -17 i spryski nie działają ale płyn miałem jeszcze letni wiec się nie dziwie :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
niezłe jedna trasa była dobra same dzwony
-
[B5 AJM] Lekkie wibracje na jałowym - NOWE logi do oceny.
miałem tak samo w b7 dymił na biało po wymianie PD przestał dymić A co do świec żarowych to na pewno nie będzie ich wina odpowiadają tylko za rozruch silnika
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- [B6 BBK] Moja S4
co do pilota to chyba standard u mnie też tak jest jak odłączę AKU wystarczy włożyć kluczyk w stacyjkę i poprzyciskać przyciski przy kluczyku :gwizdanie: - [B6 BBK] Moja S4