Treść opublikowana przez virus
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Też widziałem tylko nie ma cen
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
No i webasto już zamontowane teraz tylko czekać na zimę Szukam dokładki S-line zderzaka tylnego jeśli ktoś by miał to pisać :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tylko że ja mam trochę zmodyfikowane auto więc jak da się zejść do 5.5 l to chyba rewelacja
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To patrzcie na to przejazd z Rzeszowa do domu odcinek 30km jazda z prędkością 90-120km/h, średnia prędkość ponad 70km/h
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
po korekcie wyszło 10Nm więcej jechałem tylko po to żeby skalibrować pompki , a co do tego ile płaciłem za korektę to tak jak pisał Grzesiek a tak na poważnie to napisz do Witka ile by chciał za korekte
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak wracałem z Warszawy po korekcie to spalanie na fis 5.5l prędkość 90-120km/h. Wczoraj jeździłem cały dzień 70% miasto spalanie fis 7l, ale jak jadę ostro to też 10 spali spokojnie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
jestem pod wrażeniem, zarówno tego że 115km pozwala bezproblemowo rozpedzic sie do 200, a po drugie, że pali jakby robiło to od niechcenia moje auto przy 200 pali ~15 zmierz z ciekawości ile zajmuje przyspieszanie, wrzuć do wątku o porównywaniu przyspieszeń, będzie powiększała sie baza info Moje BKE na standardowym sofcie leciało licznikowe 220km/h więc 200km/h to dla niego nie problem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a co potrza :mysli: :mysli: hmmmm ja to bym chciał , żeby palił mi 7l/100. wykonalne ???? :kox: Nie powinno być problemu tylko trzeba śrubę pod gaz wkręcić
-
[B6 BKE] BRD + FMIC + BQ + Rogal = 185,1 KM 380 Nm
po korekcie muszę sprawdzić ale przed 1.6 Bara
-
[B6 BKE] BRD + FMIC + BQ + Rogal = 185,1 KM 380 Nm
No to zobaczymy A odczucia są nawet niezłe jak przekroczy 2 tys to już ciągnie ładnie. WrcLaguna może coś napisać na ten temat bo jeździł i ma porównanie ze swoim [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 00:02_________________________________________________Czy to normalne że po programie bipy mam -70 na wszystkich cylindrach [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 09:13_________________________________________________No i korekta zrobiona wyszło 380Nm no i turbina wstaje 200obr wcześniej. I teraz jedzie już dobrze :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Mały sofcik u Witka
Jak masz VCDS to nie będzie problemu gr 005 i masz pomiar przyspieszenia. Jeśli masz starego vaga to można też to zrobić ale trzeba się bawić na kompie w wykresy
-
[B6 AVF] Mały sofcik u Witka
Sprawdź vagiem ile jest od 0-100 i ile na 1/4 mili :]
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kiepski motor ledwo do 200km/h ciągnie :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Racje masz. Jak mi sie nie spodoba to pchnę je dalej a zapodam większe. Wydaje mi się ze lepiej od razu kupić jakieś chociaż 17" a oponki pchnąć te co masz :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w tym aucie 16" to wygląda jak małe kółeczka w dużym aucie, minimum to 17" a optymalnie 18"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Co tam ciekawego kodowaliście i jak mógł być udany jak mnie nie było
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Spalanie po programie na 185hp to: Przy jeździe mieszanej trasa miasto 6.5l Miasto 8l Trasa da się zejść do 5.5l Jazda ostra po mieście 11-14l Ostatnio zakładałem webasto i chciałem zobaczyć ile paliwa zostanie w baku jak na FIS będzie do przejechania 0 km,po wyjęciu pompy paliwa zostało może z litr tak że nie radze jeździć jak spadnie do 0 bo może stanąć w każdej chwili
-
[B5 AFN] Jak turbina do AFN
turbina już sprzedana :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja zrobiłem CLH i to nawet się przydaje jak idę do domu to nie muszę w nocy się potykać o krawężniki :gwizdanie:. Dla mnie jak miał bym zmieniać to na F :gwizdanie:
-
[B6 BPW] Problem motor się trzęsie !
Ja już problem rozwiązałem sprawdźcie korekcie i bipy czy są w normie, u mnie na 4 cylindrze pompa padła. Teraz po wymianie motor chodzi jak trzeba, warto zmienić uszczelniacze na wszystkich po wymianie duża poprawa bipów Wymianę zrobiłem sam jak ktoś ma jakieś pojęcie to wymiana nie jest trudna
-
Kto mi pomoże w wyborze telefonu
jak masz kase to kup lepiej htc desire HD albo HD2 będziesz zadowolony
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pisz do czaki22 on ma części i powinien ci to zrobić nie jest to jakoś skomplikowane :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pamiętam jak będę podłączał węże to pstryknę coś
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Termin na 17 jest czas żeby jeszcze coś dłubnąć, ostatnio skończyłem coming home i czujnik zmierzchu. A dziś podłączyłem webasto w połowie, jeszcze tylko wężyki. :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Modul Centralnej Elektryki