Treść opublikowana przez marda16
-
[ALL B7] [ALL B7] Słaba dioda w podłokietniu
Powiedzcie co może być przyczyną bardzo słabiutko świecącej diody w podłokietniku,kupiłem podłokietnik pod wymianę starego i po zamontowaniu i otwarciu ciemno w porównaniu do starego,myślałem że dioda się schowała i trzeba ją wysunąć lecz po demontażu wszystko jest na swoim miejscu a dioda ledwo żarzy
-
[ALL B7] Włącznik szyb i lusterek z chromem
to bez sensu jak reszta nie pasuje,jesteś pewny?czyli tylko do B8
-
[ALL B7] Włącznik szyb i lusterek z chromem
Czy ktoś to kupował te dekory sobie do B7 ciekawe jak te chromy się komponują we wnętrzu,jaka jakość bo pisze że oryginał ,? http://allegro.pl/przelacznik-lusterek-s-line-alu-s3-rs4-rs6-s4-s6-i1999904792.html
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
no to było to samo oznaczenie oliwy u nich,a to ciekawe z tą różnicą cen,100km do Długołęki
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
hmm,tego nie pytałałem tylko podałem VIN i podali cenę 94 zł.za litr...a Ty znasz swój olej jaki wlali?
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
U mnie też zbliża się wymiana oleju w skrzyni,dziś dzwoniłem do ASO VW w Świdnicy z zapytaniem co i jak i Pani z serwisu mniej-więcej powiedziała to co jest tu opisane na forum, czyli chyba wiedzą co robią,a więc wymiana co 50-60tyś.km,5l.oleju ATE-94zł za litr,225zł.wymiana przy 45 stopniach.
-
[B7 BRB] Oj tam, oj tam
gratulacje autka,nie widziałem takiego zestawienia kolorów środek i zewnątrz,bardzo ładne
-
[ALL B7] Ledy do DRL
tu jak piszą są bez błędu,ale trzeba podpiąć dołączone rezystory http://www.ebay.de/itm/SMD-LED-xenon-Tagfahrlicht-AUDI-A4-B7-neu-/180591743376?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2a0c1b5190#ht_4136wt_1181
-
[B7 BPW] Odgniecenia w kierownicy
Czyli tak ,cena dobra bo takie same S-line są po 800zł,a ta 500 tylko te odgniecenia myślę że to przez nie mniejsza cena ale boję się że mogą one zostać i być widoczne bo nie mam doświadczenia z takimi wgnieceniach w skórze jakby miały zostać to lepiej za 500zł kupić taką tylko bez znaczka S-line ale idealną.Dzięki za opinie i porównanie poduszek bo i ją będę musiał kupić
-
[B7 BPW] Odgniecenia w kierownicy
Witam,czy można się zainteresować kupnem tej kierownicy chodzi o te zagniecenia widoczne na niej,czy można coś z tym zrobić czy dać sobie spokój? http://moto.allegro.pl/audi-q5-a6-kierownica-z-lopatkami-skorzana-s-line-i2016994991.html
-
zmaiana felg
ostatnio były takie same tylko 17 wystawione za 1000zł w bdb stanie,nie zdążyłem kupić poszły w ten sam dzień
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Współczuję sysek27 wiem co czułeś,dwa lata temu moją Vectrę też dzik staranował i chciał zepchnąć z drogi
-
[ALL B6/B7] Adaptacja Mulititronic
to spalanie duże
-
[ALL B6/B7] Adaptacja Mulititronic
jawoks można wiedzieć dlaczego robiłeś adaptację ,też mam ten rocznik?
-
Nawet w Niemczech nie chcą wydać historii serwisowej mojego Audi
Witam ,dzisiaj byłem w serwisie Audi zapytać się o historię serwisową mojego auta lecz i tu nie chcą jej wydać,zasłaniają się jakimiś swoimi danymi,podpisami pracowników itd.pracownik serwisu mówił że gdyby mi to wydał to mógłby być zwolniony ewentualnie mógłbym tylko to oglądnąć lecz co mi po tym, trzeba umieć czytać :wallbash:też mieliście takie historie?
-
[ALL B7] Holowanie automatem drugiego auta
Widzę że są różne opinie w tym temacie,więc teoretycznie można automatem holować drugie auto ale chyba lepiej żebym nie musiał tego robić
-
[ALL B7] Holowanie automatem drugiego auta
w encyklopedii multitronica nie ma nic o holowaniu,jest tylko o użytkowaniu multi np.ciąganie przyczepki ma niekorzystny wpływ na skrzynię,,,
-
[ALL B7] Holowanie automatem drugiego auta
Witam,znalazłem temat o holowaniu automata,ale nurtuje mnie temat być może na przyszłość jak sprawa wygląda gdyby przyszło moim multitronikiem holować drugie auto czy tak jak manualem?
-
[ALL B6] PO PRZEKRĘCENIU KLUCZYKA ŻADNEJ REAKCJI ,A RAZ ODPALA NORMALNIE. ŚWIECĄ KONTROLKI
U mnie w poprzednim aucie tj.Vectra C były te same objawy,okazało się że przewód masowy rozrusznika nie zawsze łączył po przeczyszczeniu go i dokręceniu wszystko było ok....
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Witam,ledy w miejsce DRL z pierwszej aukcji mają rezystory i cena podobna jak z allegro,a z drugiej aukcji nie widać rezystorów,chyba że jest coś w opisie i cena mniejsza ale czy działają bez błędu... 1.http://www.ebay.de/itm/SMD-LED-xenon-Tagfahrlicht-AUDI-A4-B7-neu-/180591743376?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2a0c1b5190#ht_4167wt_1190 2.http://www.ebay.de/itm/2x-SMD-LED-Xenon-Tagfahrlicht-AUDI-A4-S4-B7-CANBUS-/110687263106?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item19c5799982#ht_1483wt_1139
-
[ALL] Wyjazd do Niemiec
odbiór auta z policyjnego parkingu za złe zaparkowanie=160 euro
-
[ALL B7] Białe postojówki-jakie?
możesz podać Rabbi Mordechaj tą aukcję ledów i czy może masz je założone i sprawdzone?
-
[B7 BLB] Wymontowanie RNS-E
- [B7 BLB] Wymontowanie RNS-E
a ja chcę wymontować swój RNS-E i wysłać do naprawy ,może ktoś naprawiał gdzieś i może polecić dobrych fachowców,z góry dzięki...- LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Witam,jeżeli ktoś montował te ledy , to jak wygląda montaż czy jest jakiś problem i czy nie ma błędu na Fisie do tej pory ? - [B7 BLB] Wymontowanie RNS-E