Treść opublikowana przez trzeciaq
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
nie, kąt jest taki ze musisz wydech przyciac 2-3st. wiec nie duzo[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 13:07_________________________________________________Kolejny mod to hamulce tył 288mm, juz wyczyszczone, pomalowane tylko założyć, ciężko było zdobyć ale sie znalazly
-
Spocik w Wieluniu
u mnie kolejny mod w kolejce. Swap na 288mm z tył juz w toku
-
Spocik w Wieluniu
NA to chyba NAS winno byc a reszta to zagadka
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
IC seria, mirras byl zaskoczony ze taka dobra sztuka
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
autko okazalo sie w miare zdrowe z realnym przebiegiem. tylko popmki troche kuleja ale to juz wiedzialem wczesciej , kreta trzeba zapodac niech sie czyszcza
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
ori turbo podmienione na BV43a, wtryski kuleja i ciekawe co bedzie z chlodzeniem jak sie cieplo zrobi
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
hallo chlopaki jako ze ja juz swoj kpl 288mm nabylem, wrzucam wam kontakt do goscia co ma zaciski na 288 [email protected] zaciski cena 270zł za 1szt. zwrot kaucji 50zł za stary. tak mi odpisalem ale juz znalalzme caly kpl za 500zl, wiem moze wam sie przyda
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
gratulacje
-
[ALL B6] Pompowtryski po 150zl - co o tym sadzicie ?
daje 30 dni gwr. wiec vagiem sie sprawdzi ale pieprzyc sie z tym tydzien zeby potem odsylac to srednio mi sie chce
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
to wiem ale to co wkleilem znalazme w tym sklepie jako opis zacikow do 2.0TFSI gdzie siedza 288 fabrycznie. I tak jest opisany zacisk wiec cos tu nie tak, albo zacisk pasuej do kazdej tarczy albo cos z tym opisem nie tak.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wnioskujac po specyfikacji zacisku tylnego nie jest tak ze nasz std.tyl to też zacisk pod tarcze 288 tylko jarzmo trzeba wymienic ? dla grubosci tarczy hamulcowej [mm] 10 dla srednicy tarczy hamulcowej [mm] 245 dla srednicy tarczy hamulcowej [mm] 255 dla grubosci tarczy hamulcowej [mm] 12 średnica tłoka cylindra 38,1 Szerokosć wewnętrzna [mm] 55 dla grubosci tarczy hamulcowej [mm] 25 dla srednicy tarczy hamulcowej [mm] 288 dla numeru PR 1LB
-
[ALL B6] Pompowtryski po 150zl - co o tym sadzicie ?
mejlowalem i za szt. chce 150zl , cos to jakas podpucha mnie sie wydaje
-
[ALL] Wydajność turbo CAHA (2,0 CR 170 ps) w 1,9 PD
U mnie siedzi takie turbo na 1.9tdi AVF autko okazalo sie w miare zdrowe z realnym przebiegiem. tylko popmki troche kuleja ale to juz wiedzialem wczesciej , kreta trzeba zapodac niech sie czyszcza
-
[ALL B6] Pompowtryski po 150zl - co o tym sadzicie ?
http://allegro.pl/item973575473_pompowtryski_audi_a4_vw_passat_b5_ba_aj_ar_al_bc.html jak w temacie, jakis hak musi w tym byc ????
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
przy okazji wymiany filra powietrza i pasowania blachy oslonnej do filtra cyknolem foty jak turbo siedzi. musiałem troche zrecac uchtyty wystajace z filtra zeby blacha blizej przylegala do niego i sie zmiescila [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 16:51_________________________________________________Jestem po wczorajszym zabiegu u mirrasa, super sprawa. pozdrawiam autko okazalo sie w miare zdrowe z realnym przebiegiem. tylko popmki troche kuleja ale to juz wiedzialem wczesciej , kreta trzeba zapodac niech sie czyszcza
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
Jestem po wczorajszym zabiegu u mirrasa, super sprawa. pozdrawiam autko okazalo sie w miare zdrowe z realnym przebiegiem. tylko popmki troche kuleja ale to juz wiedzialem wczesciej , kreta trzeba zapodac niech sie czyszcza
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
trzeba szukac ja swoj znalazlem za 300 zl + renowacja
- Spocik w Wieluniu
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
przy okazji wymiany filra powietrza i pasowania blachy oslonnej do filtra cyknolem foty jak turbo siedzi. musiałem troche zrecac uchtyty wystajace z filtra zeby blacha blizej przylegala do niego i sie zmiescila
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
one sa troche inne tu masz zdjecia i krotki opis http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=221077
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
jutro bede wyciagal filtr powietrza bo niezbyt siedzi to cos cykne i wrzuce
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
duzo rzezby nie ma, wystarczy rozwiercic oczka po 2mm na zewnatrz i pasi. a pozniej tylko lekko zrezacz wydech pod kontem i jest git
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
Jak narazie wstawianie turba 2.0 170 CR idzie kiepsko, mam nadzieje ze to bedzie wynagrodzone frajda z jazdy. puki co dorobiona flansza na kolektor wydechowy okazala sie bez uzyteczna, bo turbo jest troszke wieksze i sie nie zmiesci w oryginalne ulozenie, wiec musialem rozwiercic otwory w turbince po 2mm ku zew.stronie i wtedy weszla dokrecilo sie ale wzwiazku z tym ze nie ma flanszy ktora mialo skorygowac kopniety uchwyt, przesunol sie znowu wydech o jakies 3-5mm i trzeba rezac zeby bylo dobrze. flansza dorobiona do wydechu tez pasuje na styk ale i tak trzeba trosze zeszlifowac mocowanie od strony plecionki. Jakby tego bylo malo, przewod od odprowadzenie oleju okazuje sie zakrotki o jakies 5-7cm i znowu trzeba cos kombinowac. Szybko zlaczke od weza od strony zimnej tez trzeba rozkrecic i sam waz nasunac na turbine ale wczesniej na oryginalna koncowke turbiny trzeba naspawac kawalek rorki sr. 50mm. Po uporaniu sie z tym wszystkich chlopaki zaczeli wkladac a tu sie okazuje ze turbo nie wchodzi gdyz zawor jest wiekszy niz w ori) i troszeczke musieli przypilowac kolektor zeby plastik sie z nim nie stykal, jak juz wlozyli to nie mogli dokrecic kolektora bo szpilka byla przyslonieta a wogule zeby wlozyc musial podniesz silnik na poduszkach bo nie mogl sobie poradzic. wkoncu pozakrecane i dopasowane jazda probna i zaczol sie smarzyc filtr powietrza bo ta ori blacha oslonowa nie miescila sie wiec jej nie wlozyl ale na sile ja wcisnolem trzebatylko nowe otwory zrobic bo nie wchodzi tak jak w oryginale. gdyz czesc zimna sie z nia styka i bardzo ciasno tam jest. musze filtr wyciagnac jeszcze raz i jakos ja zamontowac. Ale tak jak piszesz charakterystyka sie zmienila przesunela sie na ori sofcie o okolo 300-400rpm. lapie mi tak od 1900-2000 wczesniej od 1800. ale ciagnie ladnie do 4500rpm bez problemu.
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
wizualnie wieksza nie jest ma tylko wieszy wirnik o chyba 3-4mm, spasowac na ori kolektor nie lada gratka malo miejsca jest. Ta ma jedna lopatkie wiecej jak BRD. Z tego co zauwazym podczas jazdy przy teptaniu samochod zawsze pokazuje do 15l, natomiast jak osiagniesz juz predkosc ktora chciales to komputer pokazuje o okolo 1l mniej niz przy ori Turbo wykres bedzie we wtorek, stojenie mam w pon na18 wiec troche zejdzie zanim wroce z wro, bedzie bedzie. nie wiem tylko czy inwestowac w FMIC przy moich pompkach BA czy sie oplaca bo pompki i tak musialbym wymienic idac w 210-220ps
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja je przypasujesz do B6 i beda pasic to je zchecia przytule do swojej B6