Treść opublikowana przez trzeciaq
-
[B6 AVF] Dziwne tarcie podczas jady do 2500 rpm
wyciagnolem turbo i jest w stanie idealnym, nie ma zadnych luzow na wirniku wiec turbo na 99% odpada
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
BLB to jest chyba 2008 , 2.0CR , czy sie myle ?
-
[B6 AVF] Dziwne tarcie podczas jady do 2500 rpm
jednak to nie turbo, no i teraz zagadka
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
ja musze soft przelozyc na przyszly tydzien, furka jeszcze nie gotowa i nie bedzie do soboty
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
Jak narazie wstawianie turba 2.0 170 CR idzie kiepsko, mam nadzieje ze to bedzie wynagrodzone frajda z jazdy. puki co dorobiona flansza na kolektor wydechowy okazala sie bez uzyteczna, bo turbo jest troszke wieksze i sie nie zmiesci w oryginalne ulozenie, wiec musialem rozwiercic otwory w turbince po 2mm ku zew.stronie i wtedy weszla dokrecilo sie ale wzwiazku z tym ze nie ma flanszy ktora mialo skorygowac kopniety uchwyt, przesunol sie znowu wydech o jakies 3-5mm i trzeba rezac zeby bylo dobrze. flansza dorobiona do wydechu tez pasuje na styk ale i tak trzeba trosze zeszlifowac mocowanie od strony plecionki. Jakby tego bylo malo, przewod od odprowadzenie oleju okazuje sie zakrotki o jakies 5-7cm i znowu trzeba cos kombinowac. Szybko zlaczke od weza od strony zimnej tez trzeba rozkrecic i sam waz nasunac na turbine ale wczesniej na oryginalna koncowke turbiny trzeba naspawac kawalek rorki sr. 50mm. Reszta problemow sie okaze jak sie z tymi uporam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
przewin na sama gore watku wybierz silnik i wlej odpowiedniego MOTULA
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
jak kupilem swoja A4t obyl wlasnie zalany Castrolem z ASO, i co 1 -1.5tysi km musialem dolac 100-200ml, jad po 10tkm dolalem 1 problem zaczol powoli mijac i minol jak wymienilem calkowicie na mobil1 5w30 synt S. teraz zdecydowalem sie na motula zobaczymy jak bedzie
-
[ALL B6] Dziwne odgłosy podczas zdejmowania nogi z gazu
mam podobny problem, opisany tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_dziwne_tarcie_podczas_jady_do_2500_rpm-t119327.0.html
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
passat kolegi 101ps - >139,9ps
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no wlansie moje sie jutro zaloza, a po ile ten staff ?
-
[B6 AVF] Dziwne tarcie podczas jady do 2500 rpm
EGR to bardziej syczy niz trze sie. jestem trakcje wymiany turba powiem w poniedzialek/wtorek czy problem sie rozwiazal. w kazdym badz razie stare turbo jest juz wyciagniete i nie ma luzow na wirniku, wiec chyba to nie to[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 18:41_________________________________________________a i apro po, slyszycie to tarcie tylko do rozgrzania silnika czy czaly czas ??
-
[B6 AVF] Dziwne tarcie podczas jady do 2500 rpm
jednego raza sie zakopalem tej zimy i wiadomo trzeba troche rozbujac samochod wiec obrody pod 4.5tysia i wsumie po tym to zauwazylem, ale jak wczesniej pisalem myslalem ze to snieg i sie tym nie przejolem zabardzo. bo wsumie jak radio wlaczone to nie bylo slychac. turbo w pon/wt bedzie wymienione wiec sie okaze. to napewno ktoras z tych rzeczy albo tarcza sprzeglowa / turbo. Sprzeglo sie nie slizga wiec ten element wykluczam, dwumas byl wymieniany w ASO 40tysi temu wiec raczej tez wykluczam - wszystko jest mozliwe
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
Nowy zestaw juz niebawem bedzie zamontowany 320mm x 30mm, zgra sie w czasie z nowym turbo
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
juz zakupilem w OILCARS Wrocław dosc tano maja. od dzika w przyszlym roku
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dokladnie pozdro dla kolegi, tez sie zdecydowalem na zmiane oliwki http://www.allegro.pl/item954290764_motul_specific_505_01_5w40_mega_promocja.html
-
[B6 AVF] Dziwne tarcie podczas jady do 2500 rpm
ja spoczxatku tez myslalem ze to snieg gdzies w zacisku czy w nadkolu ale stopnialo i dzwiek zostal. w poniedzialek wymian turbo jesli dzwiek znik to bede wiedzial a jelsi nie, to raczej to bedzie chyba dwumas
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Na mobil Synt S 5w30 zrobielm 17 tysi i nie wziol mi nic oleju. dlatego chce zalac tego samego. kolega z mobila przeszedl na motula i mowi ze jakby glosniej zaczol silnik pracowac
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mobil 5W30 Super 3000 XE Czy to nastepca Mobil Synt S Special V5w30 czy jakis gorszy zamiennik ??? W specyfikacji na stronie mobila opis jest taki sam, rozni sie tylko opis zastosowania: Synt S Special V glownie do VW PD a w Super 3000 XE wszystkie silniki diesla PD
-
[ALL] Mobil 5W30 Super 3000 XE
Czy to nastepca Mobil Synt S 5w30 czy jakis gorszy zamiennik ???
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
zabralem sie za malownie zaciskow, prawie skonczone
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
wykres bedzie mirass modzil , jak wymodzi to wstawie
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
mnie tam wpiszcie na koniec, termin ustalimy w weekend, ale wstepnie nastepna sobota by to byla
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
Ustalona kasiorke tj. 900zl placimy tobie do raczki kazdy ososbno czy chcesz wszystko 900x 15os. jednorazowo ?[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 11:38_________________________________________________moj kolega passatem bedzie w mirassa w sobote, to z listy mozecie juz wykresic moj nick tak Ja czekam co mi mirass odpowie bo ja mam nie serwyjny samochod turbo bede mial zal od 2.0tdi 170ps CR
-
Tuning po Polsku... Jest powód do dumy :D
gdzie takie cudo mozna zrobic, tylko z softem zebym mogl jezdzic nim jeszcze a nie biegac za nim ;d
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
Ustalona kasiorke tj. 900zl placimy tobie do raczki kazdy ososbno czy chcesz wszystko 900x 15os. jednorazowo ?[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 11:38_________________________________________________moj kolega passatem bedzie w mirassa w sobote, to z listy mozecie juz wykresic moj nick