Treść opublikowana przez KoDi
-
[B5 AFN] Granatowe TDI z modami - zapraszam :)
Ładna sztuka, szkoda tylko że ma to ala drewno ale to jest moje zdanie...
-
[B5 ADP] Kody do firmowego radia, jak wyciągnąć radio ?
Panowie a jest możliwość odzyskania kodu jeśli podłączy się pod Vaga?
-
[B5 ADR] Szum kół na tyle przy hamowaniu
Tarcza nie ma rantu więc to raczej nie będzie obcierająca blacha klocków ale z tym łożyskiem może masz i racje. Musze to sprawdzić[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 20:29_________________________________________________Jakie klocki idą na tył do ADR 1.8 bo z tego co patrzyłem to są 2 rodzaje tych klocków?
-
[B5 ADP] Kody do firmowego radia, jak wyciągnąć radio ?
To jest generator do AUDI i VW on podaje dużą ilość kodów myślę że trafie jakiś odpowiedni
-
[B5 ADP] Kody do firmowego radia, jak wyciągnąć radio ?
Mam program który po podaniu mu numeru seryjnego generuje automatycznie kod PIN do radyjka tylko musze wyjąć radio bo numer seryjny i PIN zaginął
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
No faktycznie ci się wjebał
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
Z tego zdjęcia co wrzuciłeś to jeszcze nie wygląda to aż tak źle... Dodaj więcej jak będziesz mógł
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
No znam tą trase często tam są stłuczki. Ale jeszcze nie masz tak tragicznie ale chyba i dach ruszony i pewnie próg
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
Ale słabiutko... Na jakiej ulicy się zderzyłeś?
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia bo zbankrutujesz
-
[B5 AFN] Moja czwóreczka:)
Bardzo ładna A4 Dodaj foty wnętrza...
-
[B5 AFN] Standard A4 B5 1,9TDi
Jeżeli chodzi o podgrzewane lusterka to powinny ci działać po włączeniu ogrzewania tylniej szyby. Poczytaj na forum o matach grzewczych.
-
[B5 ADR] Szum kół na tyle przy hamowaniu
Zajżałem tylko ale musze zrzucić koło i wtedy obcenie ale i tak wydaje mi się że jeszcze są jeszcze dobre bo jak zmieniałem koła na zime to zaglądałęm tam [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 19:05_________________________________________________Jakie klocki idą na tył do ADR 1.8 bo z tego co patrzyłem to są 2 rodzaje tych klocków?
-
[B5 ADP] Kody do firmowego radia, jak wyciągnąć radio ?
Jeżeli mam seryjne radio Audi Gamma CC i odłącze akumulator to będe musiał wpisać kod ?
-
[ALL B5] Moja ślicznotka
Ładna audiolka taka skromna Ile ci to pali bo widzę że masz chyba tak jak ja 1.8 ADR...
-
[INNE] Moja obecna Audi B4
Stara poczciwa 80
-
[B5 ADR] Szum kół na tyle przy hamowaniu
Sprawdzałem właśnie klocki i jeszcze są galante.
-
[B5 ADR] Szum kół na tyle przy hamowaniu
Witam! Panowie co to może być że jak skręcam w lewo bądź w prawo i w tym samym czasie hamuje to na tyle odchodzi taki dziwny szum z kół...
-
[B5 AFN] taki tam szary avant :)
Ładny Avancik też stoi tak wysoko jak moja
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
No w sumie to racja z tymi szybkami Na dzień dzisiejszy Solarek4 to nic nie zamierzam zmieniać ale jak polepszy się finansowo to myślę że wezme się za nią i ją troszkę odmłodze.
-
[ALL B5] Nadszedł czas na moją ślicznotkę:)
Ładna Audiczka szkoda tylko że ma 1.6 a nie więcej...
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
No właśnie przy tym wypsażeniu już Niemcy mogli dołożyć te 2 siłowniki więcej...
-
[B5 ADR] Problem z czujką ruchu
Ja dziś sprawdzałem czujniki i przednie nie działają, a tylne dziabją. Co może być za przyczyna?
-
[ALL] Masło pod korkiem wlewu oleju
Ja jak podjadę już pod pracę to dopiero wskaźnik temperatury zaczyna się wychylać także jak ją troszkę przegonie po mieście problemu nie mam...
-
[B5 ADR] Problem z czujką ruchu
Mam właśnie ten sam problem i też nie wiem dlaczego nie działa mi alarm na wstrząsy itd. Oczywiście mówię o seryjnym alarmie...