Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu a tak przy okazji liczyłeś ile teraz Was w grudniu na osobe nocleg będzie kosztować ? tylko Wy teraz bliżej samnau jedziecie nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najlepiej jakis nocleg w okolicach ladis jak wtedy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu a tak wybiegając jeszcze dalej niż Bukowina to chcielibyśmy za rok zrealizować męski wypad na austrie jak za starych czasów Ja, Piotrek i może jeszcze jacyś - ten tomek co był z nami na górze św. anny też by niby chciał tylko on ma zmienne zdanie (zależy od zdania jego żony) - także można by coś pomyśleć po BT i zebrać chętnych na grudzień
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany jakie macie plany na ten rok na Bukowine Jedziemy ? nie jedziemy ? jedziemy wszyscy ? one nie jadą ?
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
no.... mnie też się podoba
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
stoi standardowo jak każdy all
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomaszu ja mam rower na OLXa wrzucony - kupuj tani na początek pośmigasz, przyzwyczaisz nogi i będziesz śmigał z nami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyab nie ma po co jak patrze na wpisy - ja też muszę lecieć na knurów po pracy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i ten napis na tylnej klapie TURBO- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kiedyś sie śmiano że co drugi ma w ogłoszeniu że mały przegieg bo auto tylko w niedziele do kościoła śmigało - a teraz chyba tylko do tego te auta robią- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziś widziałem największego oplowskiego suva grandland - myślałem że jest fajny ............................ale Opel ma chyba polityke "klient to baran i debil" Jak zobaczyłem wybór silników benzynowych to parskłem śmiechem - mamy do wyboru 1,2 i 1,2 To w Leroy Merlin traktorki mają większe silniki - te auta chyba robią po to i dlatego tylko tyle kosztują bo chyba się same po 100 tyś km utylizują Co za badziew- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ooo jest i Tomaszu Tomak gdzieś Ty sie podziewał jak my tu rowerowo zloty organizowali Byś dołączył - Majki też autem z rowerem do SGL dojeżdżał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wekend nie szykuje się rowerowo patrząc na pogode - a jak piątek - zlotowy czy nie zlotowy ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jedź w sobote na kawalerskie rowerem i prosto s niego akurat w niedziele rano do nas Baśka pomyśli że jak jechałeś na rower to nie piłeś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jak zawsze chętny (sobota lub niedziela) - zależy od pogody- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zaś się będzie piło w bagażniku na podziemnym- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak - jest tylko nie wiem czy i kto będzie ja odpadam - w pracy do wieczora - ale jeszcze tydzień i większość piątków będzie mi pasować to rozkręcimy te zloty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To daj do wieczora znać smsem kto jedzie na pewno Tomiemu i bracikowi dałem cynka ale nie wspominali że są chętni- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ta jest chyba najciekawsza - nie ma co kombinować A osadzik jedzie ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to trza fajną leśną trese wymyślić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
max do 14- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na tą chwile jestem chętny- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zobaczymy - na razie nie mam nic w planach - jedynie przy domu mam robote czyli umycie felg - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE