Treść opublikowana przez miron78
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
waskipl - załatwiaj lustereczka i dawaj cynka - może w jakimś stopniu ulepsze mojego paździocha
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
damy radę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sokolnh - a fotki fotka nr 2 jak z gry komputerowej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Waskipl - co ma znaczyć ta szydera .... [br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:51 _________________________________________________ nie piję z czyjejś butelki - zapamietaj sobie ......................................................................przelałem do swojej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za zlota , koszulke i doborowe towarzystwo - postaram się częściej [br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:47 _________________________________________________ dzięki - Wasze nie gorsze a nawet lepsze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehehe - no to tatuś nie pozostało Ci nic innego jak nazbierać do czasu mikołaja na RNS-E [br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:34 _________________________________________________ Pucek .........PUDŁO , corsa to corsa a hummer to hummer........... możecie zgadywać dalej lub podjechać w piątek ciekawe czy ktoś z Was do tego czasu połapie co i jak z tym hummerem - jak już wspominałem nie jest on fikcją bo kilka lub nawet kilkanaście osób z klubu widziało go już na żywca - i byli pod wrażeniem [br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:37 _________________________________________________ hehehe co do RS4 ( B7 ) to jak narazie jest tylko w planach - zobaczymy co przyszłość pokaże- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dawid napewno kiedyś do Was zawitam - dziś byłem na zlociku w KR - to do Was też dojadę ( SCZ i OP też zaliczyłem ) więc czas i Wasze progi przekroczyć- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok ludziska - pogoda dopisuje więc widzimy się o 18.00 - dozobaczyska- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zapraszamy- Zerkinijcieeeee imponujace
marzenie golfik - i pomyśleć że RS4 można odstawić na boczny tor przy takim ;(- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe - nie nie pomyliło - na furach się znam - i napewno jest to Hummer - do burżuja mi daleko - a Hummer niech pozostanie niespodzianką nastepnego zlotu ( mam nadzieje że pogoda będzie a i czas pozwoli mi wpaść ) - wiem że nikt z Was nie był na " Ogólnopolskim zlocie letnim" w 2007 roku ale tam właśnie Hummera miałem i część klubu go już zna i mogą potwierdzić - możecie zapytać samego prezesa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tak dla zachęty i podwyższenia frekfencji nastepnego zlota ( o ile pogoda dopisze ) mam mała niespodzianke dla osób które wpadną - moje A4 już widzieliście, tym razem zobaczycie mojego Hummera [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 22:50 _________________________________________________ wiem, że mnie jeszcze nie znacie ale z mojej strony to był żarcik oczywiście jak się bliżej poznamy to będę robił zdjęcia z tej samej pozycji co ostatnio ( tyle że spodenki będę miał w aucie )- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bez wulgaryzmów mi tutaj i nazywania spraw po imieniu bo się zawstydze , zamkne w sobie i już na zlota nie przyjade- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
normalna sprawa, że być w każdy piątek pod M1 to dla większości nie realne - ale mam nadzieje, że te minimum 10 autek to zawsze się zjawi a kolejne spotkania pozwolą na bliższe poznanie się i będzie luzacko Wczoraj u coniektóych dało się zauważyć ( zepełnie niepotrzebnie ) jakiś taki dystans, stres, małomówność - ale myślę, że to tylko kwestia czasu i tego, że to był ten pierwszy raz teraz już będzie tylko lepiej rozumiem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Proton , Dawid - fajnie że wpadliście ( mieliście najdalej ) - dzięki [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 14:03 _________________________________________________- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sorki że się wcinam w temat - chciałem zapytać czy jutro jesteście tam gdzie zawsze i o tej co zawsze ? jak mi Jarko odpisze i będę mógł odebrać koszulki to chętnie Was odwiedzę - dawno mnie u Was nie było - jeszcze Was pozapominam - jaka ilość chętnych na jutro sie szykuje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zawitaj do nas jak będziesz w kraju.................kopa lat mineła [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 10:49 _________________________________________________UWAGA!!! mamy nowy dział "Galeria zlotów Śląskich" gdzie będziemy wklejać fotki z naszych spotkań i imprez - proszę tam tylko i włącznie wklejać zdjęcia - wszelkie komentarze należy pisać w tym dziale ( w tamtym będą usuwane, dla naszego dobra - poto by fotki były w jednym miejscu i nie byłoby potrzeby szukania ich między wypowiedziami na 10 czy 20 stronach ) - tak będzie dla nas najlepiej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek nie widzę problemu - kluczyki do ręki i śmigasz - na następnym spotkanku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po leku synek.......dej mi chwila.......bydom w 1 poście..............- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dla nas klubowiczów pogoda niema znaczenia - atmosfery i tak nie jest w stanie nic zmienić ( przeca to nie zlot wapniaków ) - za 2 godzinki czekam na Was wszystkch bez wyjątków [br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 16:03 _________________________________________________Dzięki wszystkim za przybycie ( szczególnie tym co mieli troche kilometrów do przejechania ) mam nadzieje, że nasze spotkania będą częstsze, lecz w tak licznym i doborowaym towarzystwie jak dzisiaj w odrobinie lepszej pogodzie - pozdrawiam wszystkich i do następnego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mówisz - masz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja oczywiście też lecąc z Knurowa mogę czekać na shellu na wlocie do Gliwic ( tel. do mnie macie w 1 poście więc dzwońcie jak będzie ustalona godzinka ) wjedziemy sobie na spokojnie małą kolumną do forum tylko proponuje dołożyć z 15 minutek zapasu bo ostatnio sie strasznie przez Gliwice jedzie ( no i jakby coś wyskoczyło po drodze ) więc może na shellu zbiórka 17.40 najpóźniej - ustalcie jak Wam najlepiej [br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 22:25 _________________________________________________Proton2 - z politechniki masz jakieś 2 km do forum (5 min jazdy - kierunek Tarnowskie Góry ) i wlatujesz do samego forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszamy koniecznie - to już ten piatek naprawdę warto http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec_juz_30_chetnych-t35760.0.html;msg418699;topicseen#new- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ok ludziska - narazie bez zmian i kombinacji PIĄTEK 18.00 PARKING FORUM ( byłem tam specjalnie wczoraj zobaczyć i nie powinno być problemu ) a co do reszty to ustalimy współnie na miejscu - dozobaczyska - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu