Treść opublikowana przez miron78
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
śliczniutka - s-line , quattro , avant :th: :th: :th: a mody RNS-e - lusterka satyna - wywalenie podstawy telefonu
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
Wojtas - tu masz nr 2 http://cgi.ebay.de/Rueckleuchten-Audi-A4-Avant-8E-LED-klar-rot-NEU_W0QQitemZ370058581620QQihZ024QQcategoryZ57323QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Ty nam tu nie rób wizerunku przed nowymi koleżankami :bicz3: ......Olga bedziesz " Pod dobrymi skrzydłami " - o opinie mojej osoby możesz zapytać wiesz kogo - a fioletowi to: skromni , wyciszeni i uczynni przedstawiciele forum - o takich jak my to i w klasztorach ciężko
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
a nie otwierają ci sie linki z allegro co zapodałem ?
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
miałem możliwość przymiarki ( bo ta lampa występuje w 5 kombinacjach kolorystycznych ) i niezależnie od koloru autka te wypadają najlepiej A jakie sa..? Az 5..? 1. takie jak moje i malika http://moto.allegro.pl/item375100850_lampy_tylne_diodowe_audi_a4_00_04_avant_combi.html 2. prawie jak seria tylko dolny pasek diody ( baz przyciemnienia ) - nie mam linku ale przymierzałem i widziałem na żywo 3. całe przyciemnione ( wg mnie za ciemne ) http://moto.allegro.pl/item374946304_lampy_tylne_diodowe_audi_a4_00_04_avant_combi.html 4,5. jak lexusy tylko dolny pasek diody ( dla mnie wieś tuning ) - ale kwestia gustu http://moto.allegro.pl/item379097264_lampy_tylne_audi_a4_combi_diodowe_avant_01.html
-
[ALL B6] Wymiana lamp tylnich
pochwal sie efektem w odpowiednim temacie ( koniecznie z fotkami ) mi osobiście te lampki sie nie widzą ale to tylko kwestia gustu - czekamy na fotki
-
[ALL B6] Wymiana lamp tylnich
otwierasz klape i masz na bocznej części ( wew. części bagażnika ) plastikowej obudowy okrągłą zaślepke średnicy 1 cm a pod nią śrube ( jedyną którą musisz odkręcić do zdjęcia lampy ) potem lampe odciągasz ku zewnetrzenej części auta ( lampa trzyma się jeszcze na dwóch zaczepach ) z których powinna bez problemowo zejść
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
miałem możliwość przymiarki ( bo ta lampa występuje w 5 kombinacjach kolorystycznych ) i niezależnie od koloru autka te wypadają najlepiej
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
kolego nie mówię nie..........ale to już troszke inne koszty a pozatym tej która jest naprawdę nic nie brakuje i ten element raczej pozostanie bez zmian ( chyba że ktoś mi sprzeda tą którą zaproponowałeś za 500 zł )[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 11:22 _________________________________________________ z tego co wiem to szerokość jest seryjna czyli ET35 ( jeżeli oto Ci chodzi ) a jakie oponki na to wchodzą to musisz poczytać na forum ( ja osobiście chciałem 225 bo dużo lepiej się prowadzi autko niż na np 235 które miałem wcześniej )
-
Zatrzaśnięte kluczyki- jak awaryjnie otworzyć auto?
a tak na poważnie to pechowa sprawa stary
-
Zatrzaśnięte kluczyki- jak awaryjnie otworzyć auto?
taktuś - 14 zł i masz kluczyk z pilotem w ręku w czasie kilku sekund http://www.allegro.pl/item372219649_siekiera_toporek_1000g_wyzsza_jakosc_joka.html
-
[B6 BBK] Moja S4
czekamy czekamy - bo furka napewno śliczniutka
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
dla wszystkich zaintersowanych tak wyglądaja Malikowe lady + jasny kolorek ( jeśli o mnie chodzi jest :th: spasowanie oraz wykonanie najwyższy poziom , ledów może nie jest w całości lampy imponująco dużo bo tylko w dolnej częsci ale w porównaniu do serii jest naprawdę :th: ) - polecam [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 21:58 _________________________________________________jeżeli są chętni to mam dojście do tych i innych lampek ( sprawdzony sprzedawca - mieszka 7km odemnie ) - mogę polecić w 100%
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
koledzy w 1 poście fotki z dzisiejszych modów ( tylne lampki LEDY ) jeśli o mnie chodzi efekt zadowalający w 100% - oczywiście podobnie jak z felami bałem sie że z tym kolorkiem może nie wyjść ciekawie ale naszczęście znowu się myliłem - jeżeli są chętni mam dojście do tych i innych lampek
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
jak najbardziej na TAK - uderzaj do mnie na PW i się zgadamy :th: ( chętnie przejadę się serią )
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Olga jak będę w Szczecinku to się postaram abyś jadąc na zlot jedna osobe już znała ( dam znać jakby co przez Anie )[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2008, 14:39 _________________________________________________ Nic się nie martwić - nowych zapewne będzie więcej ( mam nadzieje ) a po drugie nasz klub to jedna rodzina i niema znaczenia kto jak długo w tych szeregach istnieje - ważna jest obecność i chęć przybycia - tak więc nie istnieje coś takiego jak trema - przyjejżdżasz, wysiadasz z auta i za pół godziny masz wrażenie że wszystkich znasz od kilku lat :th: ( ja byłem na każdym takim zlocie i już chyba z 2 lub 3 razy się zdarzyło że ktoś się do mnie odezwał )
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
kiedy będziesz? bo może nie będą narazie kupował własnie Miron , daj znac jak bedziesz w Kraku bo srodek masz fajny :gwizdanie: dawno nie byłem - kurcze kto wie - może w ten wekend podjade - ale wczesniej oczywiście dam znać w odpowiednim dziale ( dawno Waszych " pysków " nie widziałem )
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
- [ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
Trzeniu moje zdanie znasz a fotki mojej furki wiesz gdzie są zakładaj to samo i kupuj u tego samego i ciesz się efektem końcowym - u ciebie będzie jeszcze lepszy efekt jako że czarny i sedan :th:- [B6 AVF] Dylemat S-line czy inna 18
kurcze felgi bardzo podobne , s-line jest Ok ( choć sam sprzedałem ) ale raczej nr 2 pozostawił bym na autku. Skorzystaj z tego że masz zawias s-line i 18 fajnie się z tym komponuje.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
................ ładne , ładne- Nowicjusz - wątek powitalny
wiatmy nowego posiadacza A4 :th:- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w naszym skromnym gronie- [ALL]Goodyear F1 czy Dunlop Sport 3000A
F1 ( miałem i były kozackie )- LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
nie odpuszczę czwartego identyfikatora MIRON78 + 1 + czteromisięczny mironek ( poproszę o pokój 2 os. )[br]Dopisany: 27 Maj 2008, 08:50 _________________________________________________i wpiszcie mnie przed cubera - [ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN