Treść opublikowana przez miron78
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
z tymi letnimi to może jeszcze nie przesądzone ( mnie też sie nie widzi przyjechać na zimowych+kołpaki ) i z tego co wiem to od wtorku zaczyna się wiosna i temperatury w granicach +10 ( ja tam jestm dobrej myśli ) :biggrin:
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
- [B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
A tak przy okazji to te FORUM to totalna PORASZKA.Kidyś stronki,Was i Waszych furek nie znałem i było dobrze ( myślałem że mam fajne autko i sobie zadowolony smigałem ).Od czasu jak jestem na forum i oglądam przedstawiane przez Was furki to mam wrażenie że ten mój to już do muzeum i jak się widzi taki nowy Lukasowy wóz to sie myśli o sprzedaży mieszkania i................. :biggrin:- [B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Lukas naprawdę cudeńko - trafił ci się wozik w moim guście ( nawet widze masz bardzo podobny jeżeli nie taki sam daszek na szybie ).A tak przy okazji jak to jest z tymi wersjami USA czym się różnią i czy to coś gorszego ?Lukas gdzie to cudo dorwałeś w żadnych ogłoszeniach jej nie widziałem ?- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ciężko było Burmistrza do udostępnienia rynku przekonać, ale jak już sie udało to niech nasze furki się błyszczą w słońcu na ryneczku i cieszą oczy przechodni a nie stoja samotne na środku rynku w ulewie ( wolę o tym nawet nie myśleć ) :confused:- [B5 1,8 ] Moja nowa pierwsza furka:)-->NOWE ZDJęCIA str.
fajna furka - fajna koncówka wydechu- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
mam nadzieje że ustalony harmonogram będzie wszystkim odpowiadał. Resztę spraw, bardziej szczegółowych podamy na miejscu. Panowie co umiałem to załatwiłem - natomiast jest potrzebny ktoś do załatwienia słonecznej pogody (tak wysoko to ja znajomych nie mam ) :biggrin:- Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
Szczegóły harmonogramu zostały umieszczone w pierwszym poście ( na pierwszej stronie ) tematu urodzinowego - zapraszam do zapoznania się- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Harmonogram dni urodzinowych ( szczegóły przedstawione zostaną na miejscu): 02.03.2007 (piątek) 16.00 - przyjazd i zakwaterowanie 19.00 - obiadokolacja 21.00 - uroczyste spotkanie na zarezerwowanej dla potrzeb klubu sali, przy bufecie szwedzkim (śledź po węgiersku, jajko z kawiorem :biggrin: , deska serów, deska wędlin, sałatka grecka, masło, pieczywo i specjał smalec ze skwarkami, herbata) napoje we własnym zakresie. 2.00 - pogodnych snów 03.03.2007 (sobota) 8.30/9.30 - śniadanie 9.30/14.30 - czas do własnej dyspozycji 14.40 - zbiórka przed hotelem (ustawiamy się kolumną samochodów) 15.00 - ruszamy (reprezentacyjny przejazd przez miasto pod nadzorem policji )zgodnie z ustaleniami 15.30 - zakończenie przejazdu "Ustawką" na rynku (za pozwoleniem burmistrza i nadzorem straży miejskiej :biggrin: )zgodnie z ustaleniami 17.00 - opuszczemy rynek i kierujemy się do hotelu 18.00 - obiadokolacja 20.00 - spotkanie grilowe (wino grzane, kiełbaski z dodatkami, krupniok z kapustą po wiślańsku, herbatka dla dzieci ) 24.00 - pogodnych snów :biggrin: 04.03.2007 (niedziela) 8.30/9.30 - śniadanie 12.00 - opuszczenie hotelu ( z bólem serca i łzami w oczach ) Koszty dodatkowe na 1os. :- klimatyczne (dorośli 1,5zł dzieci 0,80zł za dobę ) - piątkowy bufet szwedzki (10zł) - sobotnie spotkanie grilowe (10zł)- [B6 2.5TDI Q] moja A4 :)
naprawdę ładny nic dodać nic ująć - masz powód do dumy- Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
Grill w całości pod zadaszeniem a i 5 kroków od Hotelu więc pogoda nam nie straszna [ Dodano: 16-02-2007, 12:25 ] Koledzy wszelkie pomysły, za i sprzeciwy proszę wypisywać jako że prawdopodobnie dnia 19.02 będę ustalał szczegóły naszego pobytu z władzami hotelu - z góry dzięki :exclaim:- Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
Co do drugiej nocy można się zdecydować na wspólne rożno ( które jest tam bardzo ładne co widać na fotkach ) koszt około 10-12zł od osoby, w cenie ( obsługa rożna, kiełbaski, pieczywo i ponoć jakiś grzaniec ) - to oczywiście tylko propozycja. dokładnie tak - do dnia 22.02 postaramy sie z Hugiem podać wszystkie dodatkowe koszty które mogą się pojawić ( szwedzki stół, klimatyczne, rożno i.t.p. ) Tak aby na miejscu nie było niejasności i każdy wiedział z jakimi wydatkami trzeba się liczyć. wystarczy toast na cześć klubu i zadowolenie uczestników :biggrin:- Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
jasne - a papier w takich sprawach - wiadomo - podstawa, faxowo sie wcześniej z nimi skontaktuję, przed wizytą- [ A4 1.8 125KM 97' ] Moja angielska lalunia :)
ładniutki sedanik - tylko czemu Twoja dziewczyna kieruje :biggrin: - pozdrawiam- Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
wit.s będę w tych okolicach pomiędzy 19-22 lutego więc mogę dograć sprawę na żywo( chyba że ktoś ma lepszą propozycję ) - i tak muszę odwiedzić Krokusa dla dogrania szczegułów.- felgi 18" jak wam sie podoba
wybór rozmiaru i modelu felgi jak najbardziej SŁUSZNY - tylko pogratulować no i życzę powodzenia z tym zderzakiem S4 ( to nie to autko będzie w takim zestawieniu )- Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
z tym to też masz Hugo swoją rację - może spróbujemy poprostu wynegocjować rozsądną cene - akceptowalną dla wszystkich bo z tym 25zł od osoby to chyba troszke przesada ( zgadamy się na priwa i zobaczymy co się da z tą ceną zrobić ).- Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
czyli jednak jest chętny do udostępnienia pokoju i czuwania do rana - a tak się na początku pienił- Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
WIKI........święte słowa..........i znowu widzę rocznik 78 się odezwał :biggrin:- Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
mamy mamy i jest zaplanowana na godzinę 19.00 ( celowo tak późno aby wszyscy mieli możliwość dojechania ) - w sobotę będzie ona o wcześniejszej porze.- Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
napewno nie tylko w tym widzę że z niezłego rocznika jesteś no trudno - ja tam lubię łaskotki - hehehe ........ no ale wróćmy do tematu- Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
jest jeszcze jedno rozsądne i chyba najtańsze wyjście - każdy zabierze co lubi i zrobimy sobie sami wspólny stół łakoci.- Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
juz zdąrzyłem zauważyć że w zależności od tego kto tam odbierze telefon różne odpowiedzi się dostaje. no nie miałem lecz ja skolei złośliwy staram się nigdy nie być.Ps. Zdeniu jak się nie mylę to cel mamy wszyscy jeden - I Urodziny, udany wypad, wspaniała zabawa i miłe wspomnienia - i niech tak zostanie.- Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
to co dla jednych jest wielkim problemem dla innych wogóle nie stanowi problemu mam wrażenie że starsznie Ci ciśnienie skacze - jeżeli nie zauważyłeś to moja odpowiedź na Twoją sugestie była żartobliwa ( o czym świadczą buźki ) natomiast większość info które podaje opieram o rozmowy telefoniczne prowadzone z obsługą Hotelu.Dlatego nie rozumiem złośliwości Twojej wypowiedzi - ale to Twoja prywatna sprawa.- Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
a gdyby pojawił się jakiś ( brak współpracy ze strony kuchni :biggrin: -w co wątpie ) to sklepów całodobowych w Wiśle nie brakuje i zawsze jedna z może dostarczyć co trzeba :biggrin: więc "problem przekąsek" traktujmy jako BRAK PROBLEMU. [ Dodano: 12-02-2007, 23:23 ] 1. Zapewne jeżeli byłaby taka możliwośc wymagałoby to dodatkowej opłaty 2. Hotel nie jest w 100% dla nas zarezerwowany, bedą w nim również inni goście a to troszke komplikuje Twoją propozycję - chyba że była to propozycja ulokowania szwedzkiego stołu w Twoim pokoju :biggrin: a Ty bedziesz do rana czuwał i sprawdzał osoby wchodzące do pokoju czy są one z klubu czy może z zewnątrz - [B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II