Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. w dzisiejszych czasach za dopłatą wszystko da się załatwić - a jeżeli dobrze zrozumiałem kierowniczke hotelu to na zamówienie ( oczywiście w czasie kiedy są pracownicy kuchni ) można zamówić dodatkowe posiłki czy dania. [ Dodano: 12-02-2007, 22:56 ] więc myślę że jeżeli ktoś będzie chętny na dodatkowy tależ kanapek i w miarę wcześniej go sobie zamówi po czym odbierze i przechowa w pokoju do godzin późnych wieczornych to myślę że nie będzie to prośba niedozrealizowania ze strony kuchni hotelu-ale to oczywiście jedna z moich sugestii w rozwiązaniu problemu dotyczącego braku przekąsek.
  2. Koledzy w pierwszym poście jest doładnie napisane że cena obejmuje nocleg, śniadanie oraz obiadokolację.Jest również dopisane w poście dzisiejszym że bar nie dysponuje w godzinach wieczornych posiłkami.Dlatego też to naco miałby ochotę każdy z nas w godzinach wieczornych skonsumować jest chyba osobna indywidualna sprawą której najprostszym sposobem są zakupy we własnym zakresie i jeżeli ktoś twierdzi że: obowiązkowo musi być jedzonko inaczej nie smakuje pićko to obowiązkowo musi się zaopatrzeć w jedzonko - widzę że wymaganiom pewnych osób może sprostać tylko Hotel Gołębiowski
  3. kolego przeczytaj sobie mój post z pierwszej strony tam jest dokładnie to samo napisane
  4. w tej sprawie dam jutro odpowiedź [ Dodano: 12-02-2007, 13:26 ] Sprawa wygląda następująco: nocny bar na terenie hotelu serwuje tylko napoje bez i alkoholowe oraz słodycze typu chipsy, paluszki, batoniki i.t.p.Godziny otwarcia zależne od ilości chetnych korzystania z baru ( czyli przy naszych możliwościach długo ).
  5. jeżeli już to nie na kolację tylko będzie to obiadokolacja i napewno nie 2-3 kanapki tylko pożądny posiłek a jeżeli chodzi o jedzonko na pół nocy to już zależy od własnych portfeli i potrzeb
  6. możesz być pewny że przewidziany czas wolny napewno zapewni Ci taką możliwość. Na Twoim miejscu bardziej martwił bym się o warunki śniegowe - byłem teraz przez wekend w Wiśle i jest zielono i szaro - czantoria i wiele innych wyciągów stoi - wiem że można było poszusować na Soszowie i chyba jeszcze w 2 innych miejscach ale jak tak dalej będzie to sprzęt może się nie przydać
  7. witam - myślę że jakiś ścisły , konkretny plan nie jest zbytnio potrzebny ( sobota jest dniem przyjazdu, niedziela odjazdu więc zostaje do zaplanowania kilka stałych punktów dnia sobotniego i to tyle).Myślę że nikt się nie obrazi jeżeli, ustalimy to z Hugiem w dniu 01.03.2007 w Wiśle i oficjalnie poinformujemy o planie urodzin wszytkich uczetkników w mowie powitalnej.Myślę że nie będzie niezadowolenia bo i z czego skoro mamy tak małą ilość czasu do dyspozycji. Wiadomo że plan musi objąć : wspólne imprezowanie, przejazd przez miasto , czas wolny a resztę planu dopieścimy na miejscu w czwartek - podjedziemy z Hugiem gdzie trzeba, załatwimy co trzeba i pogadamy z kim trzeba - myślę że wszystko będzie OK A tak w skrócie: PIĄTEK spędzimy myślę na miejscu w hotelu który zapewniam stworzy nam odpowiednie warunki imprezowe ( jest przytulny bar w piwnicach hotelu w którym wskazane jest zaopatrywać się w alkohol, w razie potrzeby jest sala konferencyjna która może być również do naszej dyspozycji, jak i co widać na zdjęciach kilka atrakcji dla sportowców jak i sauna dla chętnych.Tak więc myślę najwygodniejszym miejsce piątkowego wieczoru będzie HOTEL KROKUS. SOBOTA będzie napewno dniem w którym każdy będzie miał czas dla siebie, napewno będzie ustalony przejazd A4 z Hotelu do centrum Wisły do miejsca które pomieści nasze autka i pozwoli na spokojne zapoznanie się z autkami kolegów dlatego też będziemy się starali aby było to w godzinach południowych a nie wieczornych. No i oczywiście sobotnie wspólne spędzenie czasu w atmosferze imprezowej myslę że w tym celu również posłuży nam nasz Hotel i jego obejście oraz możliwości ( np. w razie sprzyjającej pogody grill z widokiem na góry i nasze OOOO- do ustalenia. ) NIEDZIELA podejrzewam będzie dniem pożegnań, rozjazdów i czasem spędzonym według swojego uznania. To byłoby na tyle - jest to oczywiście tylko taki ogólny zarys planu, wszystko będzie oficjalnie dla wszystkich powiedziane i oczywiście wszelkie Wasze uwagi i sugestie jakie Wam się nasuwają proszę w tym temacie poruszać. Myślę że mamy Wasze poparcie w sprawach organizacyjnych - z góry dzięki w imieniu Huga i swoim. :exclaim:
  8. jestem , jestem - czytam Wasze wypowiedzi i analizuje - widzę że co do planu dnia imprezy urodzinowej został stworzony nowy temacik więc tam się wypowiem
  9. pierwsze auto przy którym mam naprawdę dylemat pomiędzy podoba/niepodoba nie mam pojęcia w jakich kategoriach go oceniać - ale włożonej kasy i poświęconej pracy tylko pogratulować
  10. noooo ładniusi , kilka zmian i dopiero będzie co podziwiać - gartulacje za wybór tej wersji silnikowej - daje niemało radości z jazdy - o możliwościach mocowych tej jednostki wolę nie wspominać
  11. no skoro ona ma być w Wiśle to do zobaczyska na miejscu - tam dokonam ogledzin
  12. wiesz...............co do zmian to wszystko zależne od finansów ale ogónie aukto już teraz ładnie się prezentuje, widać utrzymane bardzo - a ceną się nie matrw napewno to zaprocentuje na bezawaryjności i dobre mu utrzymaniu
  13. miron78 odpowiedział(a) na basen temat w Audi A4 B6
    też mam ten problem
  14. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ja mam w mojej niuni kiere z Audi TT i mam podgrzewaną ( jak na 60 jade ponad 100 i w ostatniej chwili zauważam miśków )
  15. ależ Wam widzę strasznie te krówki głowę zawracają i żyć w spokoju nie dają gdybym wiedział to dla Waszego ulżenia, noclegów bym szukał w jakimś Domu Pielgrzyma albo Domu Parafialnym może choć częściowo by Was to od Krowskich myśli uwolniło :biggrin:
  16. w VTG też raczej nie byłeś bo wtedy wykresik miałbyś od ręki - chyba że byłeś tylko jakąś awarie mieli
  17. Ja Ci za dużo nie pomogę mam u siebie z tego co wiem ( autko już takie kupiłem ) kompletne zawieszenie chyba razem z amorami H&R - autko jest mniej więcej posadzone tak samo jak od MAJKI 3646 ( porównywaliśmy na żywca ). nie mam niestety zdjęcia furki centralnie bokiem [ Dodano: 03-02-2007, 12:36 ]
  18. ładniusi - skórka duży+ :smile:
  19. Lukas23 - proszę mi nie męcić w obliczeniach :biggrin: [ Dodano: 02-02-2007, 08:26 ] stat....poprawione
  20. według moich obliczeń to 6 będzie quattro
  21. myślę że wg listy tyle autek będzie - a jeżeli nie to zawsze to tylko statystyka ano wiesz jak to jest .......żonaty jetem...........to sobie wymyślam zajęcia że niby zarobiony jestem
  22. według mnie nie jesteś w stanie dostrzec różnicy w spalaniu po przez zmianę kółeczek,dużo większy wpływ na spalanie mają takie czynniki jak: sposób jazdy, warunki atmosferyczne a nawet jazda z otwartymi oknami czy też złe ciśnienie powietrza w oponach - przy zmianie kół ostatnią rzeczą nad którą bym się zastanawiał to spalanie.
  23. OK. Jako że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i teraz możemy już tylko odliczać dni zrobiłem małe podsumowanko tego wokół czego wszystko na tym forum się kręci i dzięki czemu będziemy mogli się poznać. NASZE AUDI A4 - obecne w Wiśle: 37xA4 ( B5x30 , B6x6 , B7x1 ) nie martw się ONO 24xTDI ( 1.9x17 , 2.5x5 , 3.0x1 ) 14xPB (1.6x5 , 1.8x6 , 2.8x3 ) pozdrawiam :biggrin:
  24. tak więc jeżeli chodzi o dojazd do LIMBY można skorzystać z pomocy dojazdu do KROKUSA z pierwszego postu gdyż to ta sama ulica - z tą różnicą że LIMBA jest troszke wcześniej [ Dodano: 01-02-2007, 15:03 ] dokładnie 600 metrów wcześniej :biggrin:
  25. Wykrzykniki to osoby jadące wcześniej , natomiast kolorystyka inna niż czerwona to tymczasowe oznaczenie dla organizatora (chwilowe ułatwienie )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.