Treść opublikowana przez miron78
-
[B5 1.8T] Moja pierwsza A4
nic się nie matrw - podstawe do sukcesu masz ( A4, 1.8T, sedan ) reszta z czasem sama przyjdzie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
co do drogi dojazdowej to się nie martwcie ( jeżeli ktoś niema łańcuchów to niech specjalnie nie kupuje - bo napewno nie będą potrzebna ) droga do Krokusa pnie sę coprawda cały czas w górę ale jest w miarę szeroka i o stałym kącie nachylenia.Nawet w warunkach ostrej zimy droga jest na bierząco odśnieżana i zawsze przejedna nawet bez quattro i łańcuchów ( zresztą przejezdnośc tej drogi leży w interesie właścicieli hoteli )- pozdrawiam [ Dodano: 25-01-2007, 13:40 ] zresztą nas interesuje sytuacja jaka będzie na drogach na 2-3 dni przed impreza a teraz niech się dzieje co chce
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a co tu do nauki - deski na nogi - stajesz twarzą w dół - zamykasz oczy - i już umiesz [ Dodano: 24-01-2007, 12:46 ] na desce łatwiej bo Ci się nogi nie rozjadą i tyle w temacie
-
[S4 4.2 V8] Wilk w oczej skórze
z opisu fajna choć nie napisałeś czy ma : wspomaganie, ABS i elektryczne przednie szyby - a to fajne rzeczy są [ Dodano: 24-01-2007, 09:44 ]
-
felgi 16 co myslicie ...
na żywo trudno powiedzieć - ale wg mnie efekt powinien być zadawalający
-
felgi 16 co myslicie ...
kurcze HUGO patrzę na ten zestawik i się nie mogę napatzreć - te fele to mistrzostwo - efekt warty każdej kasy aż się boję zobaczyć to na żywca
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
to u mnie się tym za dużo nie zakryje - choć ponoć krótka ma nie być
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
rozumiem że nie trzeba przypominać o strojach obowiązkowych, jakimi są klubowe koszulki, polary - dla osób nieposiadających odzieży klubowej obowiązuje strój "Adama i Ewy" - miejsca wstydliwe zależy zakleić klubowymi naklejkami które sprzedawane będą do samego dnia wyjazdu - UWAGA !!! w żadnym wypadku w/w miejsc nie należy zakrywać "klubowymi ramkami" - grozi okaleczeniem przy siadaniu
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Narazie może sobie dać spokuj z załatwianiem z glinami.Nie stresujta się tak jak będzie trzeba to się załatwi na miejscu na świeżo ( dzień wcześniej ).Takich spraw się nie załatwia 1,5 miesiaca wcześniej i nie przez telefon.Bedziemy na miejscu - będziemy gadać.
-
[B5 1.8] NOWE fotki mojej OOOO copyright by dampol:)
ładniutki - mamy kilka wspólnych detali [ Dodano: 21-01-2007, 12:02 ] 17 i zawiasik - i to nie te autko będzie
-
[B5 S4 2.7 BITURBO Q] wreszcie jest....
MIODZIO
-
jak te felgi sie prezentują na aucie ?
zdecydowanie opcja nr 2
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
pragnę przypomnieć że należy już wpłacać całość kwoty - już niema wpłat zaliczek ( tylko całośc )- to tak dla wyjaśnienia
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
jak obiecałem mała pomoc w trafieniu do celu : do Wisły przez Skoczów i Ustroń prowadzi praktycznie jedna główna droga i prawdopodobnie 95% osób jeżeli nie wszyscy nią pojedziecie.Jest to droga nr 941 którą jadąc cały czas z pierwszeństwem (czyli przed siebie dojejżdża się do Wisły ). Czyli mijacie po drodze Skoczów,Ustroń, wjejżdżając do Wisły macie po swojej lewej stronie (nie da się go niezauważyć ) HOTEL GOŁęBIOWSKI, jadąc dalej na wprost po jakimś 1km macie po swojej prawej stronie SKOCZNIE NARCIARSKĄ jedziecie jeszcze jakieś 100-150metrów na wprost i skręcacie w lewo w drogę jednokierunkową( za szyldem ALMIRA ) następnie jedziecie na wprost jakieś 500-700 metrów ( przejejżdżając tym samym od zawsze płynącą Wisłę ) i dojejżdżacie do rozjazdu na którym jedziecie w lewo od tego miejsca pniecie się cały czas po górę przed siebie ( około 1,5km ) gdzie na samym szczycie jako ostatni Hotel na tej drodze czeka na WAS KROKUS szerokiej drogi
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
na zdjęciach są akurat apartamenty - więc proszę sie nie przyzwyczajać [ Dodano: 11-01-2007, 21:31 ] jak to na folderach i reklamach - pokazują zawsze wszystko z najwyższej półki
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
sorki że fotek pokoi i innych pomieszczeń nie zrobiłem ale niech coś zostanie niespodzianką - a wnętrze naprawdę przyzwoite
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
niestety nie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no co ty NIUNIAA4 - nie teraz te podziękowania - będzie na to czas [ Dodano: 11-01-2007, 20:33 ] a to kilka fotek z dnia rezerwacji noclegów:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
jeżeli chodzi o dojazd to jest bardzo prosty ( jest tylko jedna droga dojazdowa ) szczegóły podam w późniejszym terminie ( zrobiłem w drodze kilka fotek które zapodam dla łatwiejszego trafienia do celu )
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a tak na poważnie ZAPRASZAM SERDECZNIE - pierwsze wrażenie Krokus zrobił na mnie całkiem niezłe, oprowadzono mnie po pokojach, jadali, kawiarni i reszcie obiektu i ogólnie jest OK.Oczywiście dla naszych autek również miejsca nie powinno zabraknąć ( jakoś się upchamy ). Jak już wspominał HUGO w pierwszym poście zakwaterowanie mamy od piątku godz.16.00 do niedzieli godz.12.00 Pierwszym posiłkiem jest piątkowa obiado kolacja usatlona na godz.19.00 (aby wszyscy zdążyli dojechać) zaś ostatnim niedzielne śniadanie ( jest również możliwość wykupienia w niedzielę obiadu ale to już na własne życzenie i koszt ). Na terenie obiektu można korzystać np. z : sauny(20zł/h,bilard(5zł/h),tenisa stołowego,piłkażyków,ogromnego rożna i inne. Sam ośrodek położony jest dosyć wysoko ( widok z pokoi przepiękny - sprawdzałem ) dlatego też zazdroszczę posiadaczą Quattro To tyle tak na szybko - wszystkie szczegóły będzie znał oczywiście HUGO
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
bez przesady z tym podziękowaniem - tyle mogę dla klubu zrobić - bez Huga nie byłoby czego organizować więc dla niego główne PODZIęKOWANIA. Zresztą w moim interesie było znalezienie lokum ( główne kryteria poszukiwań noclegu - brak progów zwalniających na drodze dojazdowej ) wtajemniczeni wiedza oco chodzi - próg zwalniający oznacza zostanie mojej osoby w domu
-
[S4 B5 1998] sreberko
super bryczka - wyglądowo stan ideał
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
zdeniu ale Ty okrutny jesteś ..no wiesz na spacer byś wysyłał. Przecież dla osób towarzyszących ( jak będzie śnieg ) to się kulig zorganizuje...........................a kierowcy się w jedną strone zapłaci
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
nic się nie martw na zapas - będzie miło aż HEJ
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
i bez flag będziemy ..............choć może masz racje lucas23 - zakryłoby się nimi rejestracje [ Dodano: 07-01-2007, 17:20 ] jeżeli to co Ci poszło to mięśnie - to jak będzie konkurs w przeciąganiu liny to poproszę to przygarnięcie do drużyny (przygarnij kropka )